Adc Krone Telekom Çözümleri hakkında Teknik destek, Ürün Tedariği ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yapısal Kablolama Çözümleri
ADC’nin Yapısal Kablolama Sistemi, Veri merkezinden masaüstüne uygulamalar için tek bir küresel üretici tarafından üretilen yüksek performanslı bakır ve fiber kablo, bağlantı ve kablo yönetim çözümlerinden oluşan uçtan uca entegre bir portföydür.
 
Veri Merkezi Çözümleri
Veri merkeziniz, kuruluşunuzdaki en kritik kaynaktır. Pek çok kuruluş, çalışanlar ve müşteriler orada bulunan sunuculara, depolama sistemlerine ve ağ aygıtlarına erişemediğinde basitçe kapanır.
En gelişmiş Veri merkezleri, %99,995 ağ kullanılabilirliği (Çalışma Süresi Enstitüsü) Seviye IV güvenilirliği arar. Yine de, kablo, bağlantı ve kablo yönetim sistemleri yetersizse ve ağ kesintisine yol açıyorsa, mevcut tüm fazlalık ve gelişmiş güç ve soğutma önlemlerinin hiçbir değeri yoktur.
Ürünleri görmek için farenizi yazının üzerine getirin ve ardından ürün kataloğunu indirmek için tıklayın.
 
Fiber Tak ve Çalıştır Çözümleri
Omurgada veya masada optik ağlar, ADC’nin entegre kablo yönetimi ve bükülme yarıçapı korumasına sahip fiber konektörleri, bağlantı kabloları, kanalları ve panelleri ile en yüksek performansı elde eder.
Uygun kablo yönetimi uygulamaları, fiber ağları kazara hasara karşı daha az duyarlı, kurulumu daha hızlı, sahip olunması ve uzun vadede çalıştırılması daha ucuz ve ihtiyaçlar arttıkça genişletilmesi daha kolay hale getirir. Optimum ağ performansını sağlamak için, ADC’nin fiber çözümleri temel kablo yönetimi kavramlarını içerir: Bükülme yarıçapı koruması | Net yönlendirme yolları ile yeterli kablo oluğu| Kurulan Fiberlere kolay erişilebilirlik | Dikey kablo koruması.
 
LAN Çözümleri
ADC’nin yapısal kablolama ürünleri ve çözümleri markası, Veri merkezinden masaüstüne çok sayıda Kablo, Bağlantı ve Kablo Yönetimi çözümü sunar. Ek olarak, tüm yapısal kablolama çözümleri sektördeki en iyi garantiyle desteklenir:
20 yıllık performans ve uygulama garantisi
Sektörün tek Sıfır Bit Hata Garantisi, 10G Artırılmış Kategori 6 Çözümlerimizde beş yıl, yirmi yıl boyunca sinyal bütünlüğünü ve verimi garanti eder.
Menu