Shure Toplantı ve Konferans Çözümleri

Ürün satın almak veya Teknik Destek ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Konferans Çözümleri

Her uygulama için mükemmel ses
En büyük ölçekli parlamento veya hükümetler arası konferans için eksiksiz ses çözümlerinden, en küçük esnek toplantı alanları için kullanışlı ses cihazlarına kadar, Shure ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir çözüme sahiptir.
Teknik kalite ve tasarım estetiği ödülleriyle Shure’un çözüm yelpazesinin ihtiyaç duyduğunuz her yerde harika görünmeleri ve ses çıkarmaları garanti edilebilir.

Stem EcoSystem
Her odada zahmetsiz bir deneyim için işbirliği alanı sesinizi oluşturma, yönetme ve ölçeklendirme özgürlüğü veren ekosistemi keşfedin.
Tasarımdan Uygulamaya
Herhangi bir oda için konferans odası sesini çözmek bir hoparlörden daha fazlasını gerektirir. Tamamen özelleştirilebilir bir ses ekosistemi gerektirir.

Microflex Ecosystem
En zorlu alanlar için sonsuz esneklik. Shure Microflex Ekosistemi, mikrofonlardan DSP’lere ve hoparlörlere kadar, her odada sınıfının en iyisi işbirliği deneyimleri için ihtiyaçlarınıza tam olarak uyarlanabilen eksiksiz bir ağ bağlantılı ses çözümleri portföyü sunar.

STUDIO SOUND EVDEN UZAKTAN ÇALIŞMA İÇİN
Evden uzaktan çalışmanın kulağa ofiste çalışmak kadar iyi gelmemesi için hiçbir neden yok. Shure Home Office çözümleri, ister bir müşteri sunumu ister günlük ekip konferansı olsun, işinizin her yönüne stüdyo sesi getirir. Ayrıca Shure mikrofonları, kulağa profesyonel gelen videolar, podcast’ler, web seminerleri ve diğer paylaşılabilir içerikler oluşturmanıza da yardımcı olabilir.

Menu