Synway Telefon Çözümleri hakkında Teknik destek, Ürün Tedariği ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

IP-PBX & MULTİMEDYA PLATFORMU
Eksiksiz Bir UC Özellikleri Yelpazesi
UC serisi, herhangi bir lisans ücreti, özellik başına maliyet veya yinelenen ücretler olmadan, işletme düzeyinde birleşik iletişim ve güvenlik korumasını benzeri görülmemiş bir fiyat noktasında tüm işletmelere getirmek için tasarlanmış bir IP PBX cihazıdır. Kuruluşların kapsamlı ses, faks, çağrı, konferans, video/ses gözetimi, veri araçları, güvenlik gözetimi, mobilite ve tesis erişim yönetimi gibi çoklu iletişim teknolojilerini ortak yönetilen tek bir o’da birleştirmelerini sağlar.

Oturum Sınır Denetleyicisi
IP Tabanlı Iletişim Ağlarını Verimli Ve Zahmetsizce Kullanın
Synway’in yeni nesil ağ geçidi ve oturum sınır denetleyicisi, çeşitli multimedya uygulamaları arasında sorunsuz birlikte çalışabilirliği, farklı IP protokolleri arasında tam standardizasyonu ve tüm ağlarda en yüksek güvenlik seviyesini yeniden tanımlar ve korur. Synway’in SBC’si, farklı IP ağları arasında IP tabanlı multimedya iletimini köprülemek ve işletmelerin ağlarında iletişim güvenliğini sağlamak için sıklıkla dahili ve harici ağlar arasında bağlantı noktası olarak uygulanır.

ANALOG VOIP ORTAM AĞ GEÇİDİ
Mevcut PSTN Ağlarının Değerini En Üst Düzeye Çıkarın Ve VoIP’ye Taşıyın
Eski telefon, faks makinesi ve PBX’lerin IP ağı ile birbirine bağlanmasına yardımcı olmanın basit ve ekonomik bir yolu ile Synway’in 2~144 bağlantı noktalı analog FXS/FXO ağ geçidi, çağrı merkezi ve çok şubeli kuruluşların güçlü, çok yönlü ve verimli VoIP çözümlerini benzersiz maliyetle işlemesini sağlar avantajlar. Bir PBX, LAN veya WAN arasında bağlanan 2~144 portlu FXS/FXO VoIP Ağ Geçidi, analog PSTN mesajlarını standart IP ağları üzerinden iletilmeye uygun bir formata dönüştürür.

DİJİTAL VOIP ORTAM AĞ GEÇİDİ
SMB’nin E1/T1 Ağını (ISDN/R2) VOIP’ye Aktarmasına Yardım Edin
Küçükten yükseğe ölçeklenebilir VoIP sistemlerini birbirine bağlamak ve sunmak için daha verimli bir yöntemle SMG3000, küçük ve orta ölçekli işletmelerin ağlarının ve hizmetlerinin değerini en üst düzeye çıkarmasını sağlar. Dünya çapında 1.000’den fazla işletme ve hizmet sağlayıcı tarafından benimsenen bu mini boyutlu VoIP dijital ağ geçitleri, dijital PSTN mesajını SIP biçimlerine dönüştürebilir ve hizmetlerin sorunsuz bir şekilde sunulmasını desteklemek için IP ve karma ağ sınırları genelinde oturumları bağlar/güvenlik altına alır.

Menu