Core Akıllı Ev Sistemleri

Eksiksiz Akıllı Ev Çözümü
Core Dokunmatik Paneller, tüm ev teknolojinizi, aydınlatmayı, iklimi, güvenliği ve daha fazlasını sezgisel olarak birleştirir. Yaşam alanlarınızda kesintisiz konforu oluşturmak için benzersiz fonksiyon ve özelliklerle birlikte gelir.

Açma/Kapama, Karartma ve Daha Fazlası
Geçmişte, oda başına bir ışık ve bir anahtarımız vardı.
Günümüzde aydınlatma bileşenleri, karartma ve renk seçenekleri gibi birçok ek işlevselliğe sahiptir. Core Touch Paneller ile aydınlatma bileşenlerinin tüm fonksiyonlarını kontrol edebilirsiniz.
Farklı teknolojilerle entegrasyon, Core Touch Paneller, yalnızca KNX sistemleriyle aydınlatmayı kontrol etmekle kalmaz, aynı zamanda doğrudan modbus ve Philips Hueyu da kontrol eder. Bu, evinizde kusursuz ambiyans kontrolü sağlar.

Bırak istediğin zaman güneş gelsin
Core Touch Paneller ile panjurları ve perdeleri kontrol edebilir ve otomatikleştirebilirsiniz.

Rahatınız için her zaman doğru sıcaklık
Çekirdek Dokunmatik Paneller, evinizde doğru sıcaklığı sağlamak için farklı protokollerden çok çeşitli
termostatları kontrol eder.

Fan-Coil Termostatları
Isıtma Termostatları
Klima Termostatları

Kolay ve Sezgisel Arayüz ile Tüm Fonksiyonları Kontrol Edin
Core Dokunmatik Paneller, hırsızlık, yangın veya sel durumunda evinizin güvenliğini sağlar. Entegre girişleri ve KNX Sensörlerini kullanan Core, evinizi her zaman güvende tutacaktır.

Diğer Akıllı Cihazlarla Entegre Güvenlik
Core Touch Paneller, güvenlik sistemini akıllı cihazlarla entegre ederek her türlü ihlale anında çözüm sunar. Duman sensörü evinizde duman algıladığında panjurlarınız açılabilir, ışıklar yanıp sönebilir ve gaz vanası kapatılabilir.Her alarm olayı hakkında anında bilgilendirileceksinizCore Mobile App, tetiklenen herhangi bir alarm sensörünün durumunu evden alır ve sizi push-bildirim yoluyla bilgilendirir.

Canlı Kamera Görünümünü İzleyin
Evinizdeki canlı kamera görüntülerini Core Dokunmatik Panellerden veya Core Mobil Uygulamasından izleyebilirsiniz.

Core Dokunmatik Paneller ile ziyaretçilerinizi karşılayın
Evde olsanız da olmasanız da ziyaretçilerinizi kristal netliğinde ses ve iki yönlü görüntülü görüşmelerle karşılayın.SIP Teknolojisinden Güç Alan İç Mekan Paneli
Core Dokunmatik Paneller müstakil evler, villalar, rezidanslar veya ofis kuleleri için mükemmel interkom iç mekan panelleridir.
IP Teknolojisini ve SIP Protokolünü kullanmak, güçlü iletişim, yüksek çözünürlüklü görüntülü aramalar ve dünyadaki en yaygın Intercom kapı istasyonlarıyla uyumluluk sağlar.

KNX Sistemleri ile Sorunsuz IoT Entegrasyonları
Çekirdek Dokunmatik Paneller , KNX Sistemleri ile IoT dünyası arasında yerel olarak ek donanım veya yazılıma ihtiyaç duymadan ağ geçitleridir

IFTTT Entegrasyonu
Çekirdek Dokunmatik Panellerle IoT World ile KNX Sistemini Otomatikleştirin
Eğer-Bu-Sonra-Bu işlevleri , evinizi otomatik olarak çalıştırmak için yepyeni seçenekler dünyasının kapılarını açar .
IFTTT ilkesini kullanarak
IoT dünyasından cihazları ve hizmetleri bile bağlayabilirsiniz.

Uzaktan Güvenlik Sistemi Kontrolü
Sensörlerin durumunu görüntüleyebilir ve sistemi uzaktan etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz. Herhangi bir güvenlik ihlali durumunda da bilgilendirileceksiniz. Şu anda neler olup bittiğini görmek için güvenlik kameralarını da görüntüleyebilirsiniz.

 

Menu