Sennheiser Toplantı ve Konferans Çözümleri

Ürün satın almak veya Teknik Destek ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Toplantı ve Konferans
Tüm katılımcılar arasında mükemmel anlayış
Diğer lokasyonlarda ve yabancı ülkelerde ikamet eden katılımcılarla yapılan toplantılar, mobil ofislerden yapılan telefon konferansları, yatırımcılar ve basın ile iletişim modern çalışma hayatının ayrılmaz bir parçasıdır. Uzun mesafelere veya geniş kitlelere rağmen tüm bilgileri iletmek için doğru ekipmanı kullanmak belirleyicidir. İster iki kişilik toplantılar, ister 400 adede kadar toplantı ünitesi olan büyük konferanslar için: Sennheiser, her kelimenin dinleyicilere veya muhataplara güvenilir ve kristal netliğinde ulaşmasını sağlayan ideal ses çözümünü sunar.

TeamConnect Ceiling Medium
TAVAN MİKROFON
40 m²â€™ye varan kapsama alanıyla TeamConnect Tavan Orta Orta boy tavan mikrofonumuz, orta ölçekli toplantı odaları ve konferans veya işbirliği alanları için doğru seçimdir.
Bu çözümle Sennheiser, işitsel olarak daha iyi olan tavan mikrofonumuzu toplantı odanıza sorunsuz bir şekilde dahil etmek için ek bir tasarım seçeneği sunar.

TeamConnect Ceiling 2
TAVAN MİKROFON
TeamConnect Tavan 2 ile toplantılarınızı bir üst seviyeye taşıyın. İster konferans, ister iş birliği veya sunum yapın: Popüler tavan mikrofonu TeamConnect Tavan’ın mükemmel versiyonu, uzak katılımcılarla toplantıları benzeri görülmemiş bir deneyim haline getirir.

TeamConnect Intelligent Speaker
AKILLI KONUŞMACI
TeamConnect Akıllı Hoparlör, küçük Microsoft Teams Odaları için optimize edilmiş nihai ses çözümüdür.

SpeechLine Wired
KABLOLU MİKROFON SİSTEMİ
SpeechLine Kablolu kurulum mikrofonları, çeşitli ses durumları için çok yönlü çözümler sunar ve konuşulan kelimelerin önemli olduğu her ortama sorunsuz bir şekilde entegre edilebilir.

DNA/ADN-W
KONFERANS SİSTEMİ
ADN konferans sistemi, odaklanmış tartışmalar için ideal ortamı yaratır. Kablolu veya kablosuz: ADN, maksimum güvenilirliği, nihai konuşma anlaşılırlığını garanti eder ve esnek bir şekilde birleştirilebilir.

SL Tercümanı
KABLOSUZ SES İLETİMİ
SL Tercüman, bir veya daha fazla dilin eşzamanlı tercümesi için kompakt ve bağımsız bir ses kontrol merkezidir. Bir veya iki tercümanın salon veya röle kaynaklarını izlemesine, mikrofon girişlerini etkinleştirmesine ve tercüme sinyalini farklı ağ çıkışlarına yönlendirmesine izin verir. Bir salon ve tek bir geçiş dilinin kullanıldığı sunum tarzı konferanslar için idealdir.

Sennheiser SP 30 Ses Konferans Cihazı
Sanal iletişim dünyadaki işletmeler için giderek daha önemli hale geldikçe ses konferans cihazlarının kalitesi ve güvenilirliği önemi de giderek daha çok arttı. EXPAND serisi SP 30 Ses konferans cihazı genelde mobil olarak çalışan ve merkezi olmayan ekiplerin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır. Grup sohbet alanlarında, küçükten orta büyüklükte toplantı odalarında veya hareket halindeki toplantılarda, Sennheiser SP 30 konuşma, kullanım kolaylığı ve mükemmel bağlantı sağlayacak şekilde üretilmiştir. Gelişmiş ses alma ve üstün hoparlör sesi sayesinde, iş arkadaşlarınız ve müşterileriniz ile yapacağınız görüşmelerde iletişimi artırarak sorunsuz etkileşim kurmanızda yardımcı olur.

Menu