Control4 Akıllı Ev & Ofis Çözümleri

Control4, Suit Sistem çözümlerinin otellerde sağladığı konfor ve hizmetleri “Akıllı Rezidans” olarak konutlara taşıdı.
Detaylı ve tamamen kişiselleştirilebilir hizmetler sunan Control4 ile konutlarda tüm Akıllı Ev Sistemlerinden faydalanmak mümkün.

Aynı zamanda; Kat Hizmetleri Hizmeti, Vale Hizmeti, Kuru Temizleme Hizmeti, Yiyecek İçecek Hizmetleri, Oto Yıkama Hizmeti, Rezidansın Sosyal Tesislerinde Rezervasyon, Bilgilendirme Hizmetleri, İnternetten hizmet veren firmalara doğrudan erişim, sosyal medya platformlarına erişim gibi hizmetler Control4 arabirimleri aracılığıyla erişilebilir. Control4 Suite Sistem çözümleri ile Rezidans Hizmetleri sahiplerine ulaştırılırken, bu hizmetlerin sağlanması için ödenen işletme maliyetleri de en aza indirilmektedir.

Control4 Hizmetleri, tüm Hizmet Takip Sistemleri ile kolayca entegre olur. Böylece rezidans sahiplerinin talep ettiği rezervasyon ve benzeri talepler kolaylıkla takip edilebilmekte ve yönetilebilmektedir. Bu hizmet sayesinde hizmet kalitesi hakkında geri bildirim sağlanmakta ve işletmeye personel tasarrufu sağlanmaktadır.

Control4’ün Suite Sistem çözümlerinin sunduğu hizmetler tesiste sunulan hizmetlerle sınırlı değildir. IP tabanlı yapısı ile internetten hizmet veren firmaların servislerine de Control4 arayüzleri üzerinden ulaşılabilmektedir. Böylece tesisin hizmet aldığı veya rezidans sahibinin hizmet almak istediği internet üzerinden hizmet veren tüm firmalarla iletişim halinde olunmaktadır. Control4 ile sadece eviniz ile değil, bina ve tüm dünya ile iletişim kurabilirsiniz.

Toplantı odası
Teknoloji her toplantı ve sunuma göre zaman içinde gelişir. Her şeyi düzgün bir şekilde yönetmek zor olabilir. Control4 bu konuda size yardımcı olabilir. Tek tıkla sunuma göre ışıkları kısabilir, ekranı indirebilir ve video konferansı başlatabilirsiniz. Akıllı konferans ile saha dışında çalışan personeli kolayca görüşmelere ekleyebilir ve basit bir arayüz ile konferansı çok pratik bir şekilde yönetebilirsiniz.

Ofisinizdeki ekranları, sesi, aydınlatmayı ve klimayı programlayarak müşterilerinizi harika bir şekilde karşılayabilirsiniz. Tek tuşla ışıklar açılıyor, oda sıcaklığı ayarlanıyor, müzik ve ekranlar otomatik olarak açılıyor, güvenlik devreye giriyor. Çalışmalarınızı her yerden takip edebilirsiniz. Işıklar veya diğer cihazlar açık bırakıldığında veya olağandışı bir etkinlik gözlemlendiğinde, her zaman tüm ayrıntılardan haberdar olursunuz.

Klinik Ofis
Akıllı Ofis Otomasyonunun avantajları doktorlar ve diş hekimleri tarafından da keşfedildi! Control4, sağlık uzmanlarına ve hastalara asla hayal bile edemeyecekleri bir konfor sağladı. Aydınlatma ve iklimlendirmeyi otomatikleştirerek enerji tasarrufu yapın. Aydınlatma senaryolarını ihtiyaçlarınıza göre programlayın. İnterkom sistemini kullanarak hemşireler ve hastalarla iletişimde kalın. İyileşirken hastalarınızın eğlenmesine izin verin.

Menu