Tipro İnterkom ürünleri hakkında Teknik destek, Ürün Tedariği ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ulaşım ve trafik kontrolünde (demiryolları, hava trafiği...), kamu güvenliğinde (polis, itfaiye, ambulans...), kamu hizmetlerinde (elektrik, gaz...), bina/tesis yönetim sistemlerinde (havaalanları, bankalar, endüstriyel tesisler...) Komuta ve Kontrol Merkezleri... ) ilgili profesyonellerin işletim terminalleri tarafından sunulan ve işlenen bilgilere dayalı olarak hayati acil kararlar vermelerini gerektiren bir uygulamayı temsil eder.
Bu, uygulamayı güvenlik açısından kritik hale getirir ve sonuç olarak terminallerin ciddi işlevsellik, performans, ergonomi ve hepsinden önemlisi güvenilirlik ve uzun ömür kriterlerini karşılamasını gerektirir.
Bunlar, açık ve esnek bir konsept (Kontrolör + Modüller, Tipro Veri Yolu, Tipro Güç Veri Yolu) etrafında kapsamlı bir tasarım ve ardından dikkatli bir bileşen seçimi ve kanıtlanmış teknolojilerin uygulanmasıyla gerçekleştirilebilir.

Büyük mağaza, restoran veya fırın; özel mağaza, eczane veya benzin istasyonu; bakkal, şekerleme veya otopark; market, otel veya alet koleksiyonu… 
Tüm bu uygulamalar, hızlı ve etkili ödeme gerektirir, ancak her birinin kendine özgü özellikleri vardır.
Bunu akılda tutarak, modüler klavyelerimiz ve terminallerimiz çok yönlü olacak şekilde tasarlanmıştır.

 

Gıda, ilaç veya kimya endüstrisi; bilgi terminalleri/kioskları veya fabrika otomasyon konsolları/panelleri; ...
Çalışma ortamının ıslak ve tozlu veya hijyen açısından kritik olduğu yerler.
Tüm bu uygulamalar, mekanik ve kimyasal strese dayanıklı sağlam ve dayanıklı klavyeler gerektirir.
 K-Line klavyeler, ergonomik kullanım (mekanik tuşlar) ve çok yönlülük sağlayarak bu gereksinimleri karşılar.
Menu