Bosch Alarm Ürünleri hakkında Teknik destek, Ürün Tedariği ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

    

 

İtimat edebileceğiniz güvenlik
Bosch, hırsız alarm çözümleri alanında, performansla ilgili patentli, ödüllü uzun bir geçmişe sahiptir. Ürünlerimiz, yanlış alarmları neredeyse tamamen ortadan kaldırırken sınıfının en iyisi yakalama performansı sunmasıyla son derece güvenilirdir. Ar-Ge’ye yapılan sürekli yatırımlarla, cihazlarımızda en gelişmiş teknolojilerin kullanılmasını sağlıyoruz.

Hırsız alarmı kontrol panelleri
Basit kurulumlardan kapsamlı projelere kadar, ödüllü teknolojiye dayanan ve üstün performansla desteklenen entegre güvenlik alarmı çözümleri sunuyoruz. Bosch, bağımsız perakende mağazaları gibi küçük uygulamalardan ofis binaları, depolar ve bankalar gibi büyük uygulamalara kadar, doğru çözümü sağlamak için kullanımı kolay kontrol panelleri, tuş takımları, haberleşme cihazları ve daha fazlası ile eksiksiz çözümler sunar.

Hareket dedektörleri
Hırsızın tespit edilmesi, gerçek güvenlik ihlallerine karşılık vermek ve pahalıya mal olan yanlış alarmları göz ardı etmek arasındaki hassas bir dengedir. Son teknoloji hareket sensörlerimiz, sınıfının en iyi yakalama performansını sağlarken kuvvetli hava akımı, hareketli nesne veya evcil hayvan gibi yanlış tetikleyicileri de neredeyse ortadan kaldırır. Gelişmiş tasarım özellikleri, hem hızlı hem de daha güvenilir bir kurulum sağlar.

Diğer dedektörler ve sensörler
Dedektör yelpazemizde hareket dedektörlerine ek olarak sismik ve çarpma dedektörleri, çıkış talebi dedektörleri, uzun menzilli dedektörler, cam kırılma dedektörlerinin yanı sıra panik butonları ve manyetik kontaklar bulunmaktadır. Birden fazla uygulamayı kapsayarak yanlış alarm korumasıyla birlikte mükemmel yakalama performansı sunar.

AMAX-2100
ICP-AMAX2-P1 Amax 2100 Alarm Kontrol Paneli

AMAX-3000
ICP-AMAX3-P1 Amax 3000 Alarm Kontrol Paneli

ISC-BPR2-WP12
Bosch BlueLine PET Dedektör

ISC-BPR2-W12
BlueLine Dedektör

RFPR-12
Kablosuz Pet PIR (Hareket) Dedektör

RFSM
Kablosuz Smoke Dedektör

IUI-AMAX-LCD8
2100 Icon Lcd 8 Bölge Tuş Takımı

IUI-AMAX3-LED16
Bosch AMAX 3000 16 Bölge Tuş Takımı

IUI-AMAX4-TEXT
AMAX 4000 Text Tuş Takımı

 

 

Bosch alarm sistemi, Bosch amax alarm, Bosch alarm teknik destek, Bosch alarm ankara, Bosch alarm amax 2100, Bosch alarm pır sensörü

 

 

Menu