Hikvision Video Yönetim Sistemleri

Ürün satın almak veya Teknik Destek ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güçlendirici ve kolaylaştırıcı çözümlerden oluşan zengin bir portföy
Hikvision, dijital dönüşüm sürecini kolaylaştırmak için çok sayıda çözüm seçeneği sunar. Bu çözümler, toplumun birçok sektöründe akıllı operasyonlara olanak sağlar.

Video güvenliğinden başlayıp AIoT destekli uygulamalara kadar uzanan çözümlerimiz, çeşitli müşteriler ve sektörler için kapsamlı, uçtan uca yetenekler sağlamak, yeni iş fırsatları için kapılar açmak, optimize edilmiş operasyonlar, geleceğe hazır süreçler ve kazananlar sağlamak üzere tasarlanmıştır. rekabette avantaj.

Hikvisonun HikCentral Profesyonel Serisi, Video, Erişim Kontrolü, Seyirci ve daha fazlası dahil olmak üzere yaygın iş uygulamaları için modüler platformlar sağlar. Bu uygulamalar, kendi işlevlerine sahip olmakla birlikte, sizinki gibi çok çeşitli özel senaryoların ihtiyaçlarını karşılamak için esnek bir kombinasyon da sunar. Ayrıca uygulama modüllerinin tümü, seri platformlar için aynı arayüz tasarımıyla gelir ve çeşitli sistemler için öğrenme gereksinimlerini büyük ölçüde azaltır.

Erişim Kontrol
Hikvisionın Erişim Kontrol Çözümü, çoklu doğrulama ve tanımlama teknolojilerinden hızlı geçiş sağlamakla kalmaz, aynı zamanda yüksek güvenlik gereksinimleri ve acil durum protokolleri ile özel senaryolar için eksiksiz önlemler sağlar.
 
Isı Haritalama
Ürün Teşhirlerini Optimize Etme ve Geliri En Üst Düzeye Çıkarma
Hikvisionın balıkgözü kameraları, etkileyici derecede geniş bir alanda panoramik yüksek çözünürlüklü görüntüler yakalarken, ısı eşleme işlevi renk kodlu harita sağlar. Bu haritanın renk anlamı, ticari operasyonlarınız için akıllı bir referans olarak kullanılabilir. 

Hikvision donanımıyla, diğer üreticilerin ısı haritalama çözümlerine göre daha az kameraya ihtiyaç duyulur. Kurulum ayrıca uygun maliyetlidir, bu da bunu bağımsız bir alışveriş merkezi gibi bir konum için ideal çözüm haline getirir. 

Çevre Güvenliği
Çeşitli senaryolarda çevre kurma için en uygun ve güvenilir seçenekleri sunan verimli, doğru, çevik ve bağımsız çevre koruma çözümleri
 
AcuSense teknolojisi
AcuSense , hedefleri tespit eden ve onları insanlara, araçlara ve diğerlerine göre sınıflandıran, derin öğrenme algoritmalarına dayalı akıllı bir video analiz teknolojisidir. Kullanıcılar için güvenilir alarmlar üretmeye yardımcı olur.

HeatPro serisi
HeatPro serisi termal kameralar, kullanıcılar için güvenilir alarmlar üretmek üzere VCA 2.0ı kullanır. VCA 2.0, hedefleri tespit edip insan ve araç olarak sınıflandırırken diğerlerini filtreleyen, derin öğrenme algoritmalarına dayalı akıllı bir video içerik analizi teknolojisidir.

Ziyaretçi Yönetimi
Hikvisionın Ziyaretçi Yönetimi Çözümü, personeli ve mülkü korurken kullanıcılar ve misafirler için büyük ölçüde geliştirilmiş bir deneyim sağlar. Bu uygulama, çok sayıda ortamda rahat ve güvenli bir çalışma yeri oluşturmak için entegre olur. Bu Hikvision teknolojisinin sizin için nasıl çalışabileceğini öğrenmek için okumaya devam edin. 

Taşınabilir Uygulama
Hikvisionın Taşınabilir Uygulama Sistemi, vücuda takılan kameralar, taşınabilir PTZ dome kameralar, entegre video kaydı, 3G ve 4G kablosuz iletim, GPS konumlandırma ve merkezi yönetim özelliklerine sahiptir. Yerleştirme istasyonu, aynı zamanda kameraları şarj ederken kolluk kuvvetleri verilerine erişmenin ve bunları yedeklemenin basitleştirilmiş bir yolunu sunar. Taşınabilir PTZ kamera, sahneyi güvence altına almak için caddede ve şehirde kritik görüşler sağlar. 

Araç Bilgi Tespiti
Hikvisionın derin öğrenme algoritmalarıyla tasarlanan Araç Bilgi Tespit sistemi, plaka karakterleri, rengi, türü ve üreticisi gibi araç özelliklerini tanır ve telefon kullanımını, emniyet kemeri durumunu ve diğer ihlalleri çok daha yüksek verimlilikle tespit eder. Dahası, Hikvisionın gelişmiş çözümleri birden fazla hedefin konumlandırılması, şerit kullanımı, hız ve yön ve çok sayıda trafik verisi gibi bilgi tespiti de sunar. 

Hat taşıma yönetimi çözümleri
Her gün binlerce koli teslim eden lojistik hizmet sağlayıcıları için en önemli endişeler, yük ve kamyonların zamanında, doğru ve kapsamlı durum güncellemeleriyle ilgilidir. Bir yandan maliyetleri yönetirken bir yandan da nakliye sırasındaki zamanlamayı artırmaları ve güvenliği artırmaları gerekiyor. Hikvisionın Hat Taşımacılığı Yönetim Çözümü, tam da ihtiyaç duyulan yerde yardımcı olur, nakliye risklerini en aza indirir ve güvenliği en üst düzeye çıkarırken aynı zamanda hat sürücüsü performansı ve operasyonel verimlilik hakkında değerli bilgiler sunar.

Endüstriyel termografi
Hikvisionın Endüstriyel Termografi Çözümü, sıcaklık açısından kritik operasyonlar sırasında anormal sıcaklık değişimleri yoluyla 7/24 arıza belirtilerini tespit etmek için endüstri lideri termografi ürünlerinden yararlanır ve önleyici bakım ve ürün kalite kontrolüne yardımcı olurken her türlü riske zamanında ve etkili yanıtlar sağlar. Daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin. 

Hız Ölçümü
Hikvisionın Hız Ölçüm Çözümü, yüksek doğruluk ve düşük algılama sapması ile övünür. Hem yüksek hem de düşük hızlı yollardaki senaryolarda mükemmeldir. Sürücü davranışını etkili bir şekilde düzenleyebilir, çok hızlı veya çok yavaş sürmenin neden olduğu trafik kazalarını azaltabilir ve yol güvenliğini yükseltebilir. Genel olarak Hikvisionın çözümü, hükümetler, işletmeler ve genel olarak kullanıcılar için yol güvenliği yönetiminin verimliliğini artırır.

İhlal Tespiti
Hikvisionın İhlal Tespit Sistemi, sürüş bilgilerini toplamak için çoklu çerçeve tanıma ve araç takip teknolojisini kullanır. Bir sürücünün yönüne ve rotasına karar verir ve araç trafik ihlallerini tespit eder. Sürücü davranışını etkili bir şekilde düzenleyebilir, trafik kazalarını azaltabilir, yol güvenliğini sağlayabilir ve kolluk kuvvetleri için yol güvenliği yönetiminin verimliliğini artırabilir.

 • Hız Ölçümü
  • İhlal Tespiti
 • Araç Bilgi Tespiti
  • Olay Tespiti
 • Taşınabilir Uygulama
  • Çevre Koruması
 • Zaman ve Katılım
  • Giriş kontrolü
 • Kişi sayma
  • Giriş & Çıkış Yönetimi
 • Ziyaretçi Yönetimi
  • Hat Taşıma Yönetimi
 • Öğrenci Devam
  • Parsel takibi
 • Rıhtım Yönetimi
  • Uzaktan Eğitim
 • Bilgi Ekranı
  • Uzaktan Sınıf Denetimi
 • Akıllı Muayene
Menu