Schrack Seconet Hemşire Çağrı Sistemi hakkında Teknik destek, Ürün Tedariği ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 
Visocall IP
Hepsi bir arada iletişim platformu
 
Modern sağlık tesislerine yönelik artan talepler, planlama, uygulama ve gelecekteki genişleme için akıllı çözümler gerektiriyor. Visocall IP’yi tam da bu amaç için geliştirdik. Sistem bir çağrı sisteminden daha fazlasıdır: İster iletişim, organizasyon, bakım, bilgi, eğlence veya hizmet için – Visocall IP tüm uygulamaları tek bir yazılımda birleştirir ve personelinizi günlük işlerinde destekler. Örneğin, basit görevleri yardım almadan tamamen yerine getirebilen daha bağımsız hastalardan, daha fazla hareket özgürlüğü için mobil uygulamalara veya gereksiz sapmalar olmadan hedefe yönelik alarm bildirimlerine kadar. Ayrıca, Full-IP ile sistem entegrasyonu ve merkezi olmayan bir yapı, toplam sistem arızasını imkansız hale getirir.
 
Visocall IP
İletişim platformumuz özel olarak hastaneler ve bakım kuruluşlarında kullanım için tasarlandı ve tüm fonksiyonları merkezi bir sistemde birleştirir. Sürekli olarak kullanılabilir, azami güvenilirdir, esnek biçimde genişletilebilir ve aynı zamanda kurulum ve işletimde uygun maliyetlidir.
 
Full-IP çağrı sistemi
Hedefe odaklı sesli iletişim
Çok sayıda fonksiyonla hasta konforu
 
Hasta kumandası
Hasta kumandası, hastaya ait merkezi iletişim düğümüdür. Yardım çağrılarının bırakılması ve bakım personeline doğrudan sesli bağlantının yanında, çok sayıda konfor fonksiyonu desteklenmektedir. Çağrı butonundan lüks kumandasına kadar Visocall IP ile sağlık kuruluşunuz için doğru el aleti sunulur.
 
Silerek dezenfeksiyonla kolay temizlik
Bireysel özel çağrılar
IntelliFIX çıkartmalı fiş
Visocall IP - Patient terminal
TV ve radyo fonksiyonu VoIP telefon servisi Masraf tasarrufu sağlayan KNX oda kontrolü
Oda terminali
Oda terminali, hasta odalarında ve başka odalarda personelin iletişim ünitesi olarak çalışır. Sizin içi bu demektir ki: Tüm alanlarda önemli bilgilerin tamamı ve standarda (DIN VDE 0834) göre bir çağrı işlemi. Diğer yararlı fonksiyonlar gündelik bakım rutininde en yüksek verimi garanti eder. 
 
Geniş kapsamlı çağrı ve acil çağrı fonksiyonları
Hastalara ve iş arkadaşlarına doğrudan sesli bağlantılar
Elsiz konuşma fonksiyonu
Visocall IP - Communication terminal
Tek odalar veya istasyon için hedefli ses duyuruları Anımsatıcı fonksiyonu Sezgisel kullanım
Personel terminali
Hemşire bankosunda modern bir iletişim ve bilgi merkezi. Burada istasyonun tüm olayları bir araya gelir ve optimum bir genel bakışı temin eder. Büyük bir dokunmatik ekran üzerinden kolay kullanım sayesinde öncelikler belirlenebilir ve verimli biçimde hareket edilebilir.
 
Net istasyon görünümü
Yüksek kullanım konforu 
Olaylarda amaca dönük tepki
Visocall IP - Staff Terminal
Çağrı ve mevcudiyet göstergesi Anımsatıcı fonksiyonu VoIP sesli iletişim
 
Securwatch gerçek zamanlı pozisyonlandırma
Real-Time-Locating-System (RTLS) Securwatch sayesinde hastalara ve sakinlere yönelik daha fazla yaşam kalitesi ve hareket özgürlüğü ile birlikte ihtiyaç durumunda hedefe odaklı destek.
 
Hastalar ve personel için mobil çağrı tetikleme
Gerçek zamanlı yer belirleme ile oryantasyon bozukluğu önleme
 
TV & Multimedia çözümleri
Özel olarak sağlık sektörü için tasarlanmış olan sistemlerimiz modern hijyen standartlarını karşılamaktadır. En yüksek seviyedeki eğlence ile hasta yatağında daha fazla konfor sağlanır.
 
Yatak TV, oda TV veya Multimedia
Aktif hasta eğlence ve bilgilendirme sistemi
Kolay kullanım ve temizlik
TV & Multimedia - Hasta başında dijitalleşme
Menu