Johnson Controls Bina Yönetim Çözümleri

Güvenli, modern bir platformla kritik sonuçlar elde edin

En yeni Metasys sürümü, BACnet/SC uyumluluğu ile güvenliği artırmaya yardımcı olur, sorun gidermeyi hızlandırır ve eskiyen kurulumları olan müşteriler için esnek bir yükseltme yolu sağlar. Ekip üretkenliğini artırmak, riski azaltmak ve bina verimliliğini ve sürdürülebilirliği artırmak için şimdi Metasys ile modernleşme zamanı.

Geliştirmeler güvenlik ve ağ iletişimini ilerletir
BACnet Secure Connect uyumluluğu, BTnin en iyi uygulamalarını kullanarak Metasys IP bileşenleri arasındaki iletişimin daha güvenli hale gelmesine yardımcı olur. Yetkisiz erişimi önlemeye yardımcı olmak için Cyber ​​Health Dashboard da dahil olmak üzere mevcut Metasys güvenlik özelliklerini tamamlar. Yeni sürüm, Metasys verilerinin popüler IoT platformları ve uygulamalarıyla kolayca değiş tokuş edilmesi için MQTTyi de destekler.

Yeni nesil kontrolörler hızlı sorun giderme
Ekipman denetleyicileri ailemiz, eski donanımları stratejik olarak modernize etmek ve performansı optimize etmek için seçenekler sunarak büyümeye devam ediyor. En yeni modellerde, saha ekiplerinin sorunları belirlemesine ve mekanik ekipmanın yakınındayken düzeni sağlamasına yardımcı olan yerleşik bir ekran ve tuş takımı bulunur. Yıldız, papatya zinciri ve halka ağ topolojilerini destekleyen BACnet/IP protokolünü kullanırlar. Sisteminizden bahsedelim .

Birinci sınıf arayüz kullanıcıları karşılıyor
2003 Metasys Site Yönetim Portalı (SMP), orijinal Metasys kullanıcı arabirimiydi. O zamanın çoğu teknolojisi gibi, desteğin sonuna geldi ve modernleştirmenize yardım etmeye hazırız. Metasys UI artık tanıdık SMP görünümlerini ve yeteneklerini içeriyor. Uzmanlarımızın  tüm Metasys avantajlarına giden stratejik bir yol belirlemenize yardımcı olmasına izin verin. 

Eskiyen bileşenlerin risklerinden kaçının
Tesisinize göre uyarlanmış bir Metasys yükseltme yolu ile sisteminizi kolayca ve uygun maliyetle güncel hale getirin. Siber güvenliği, verimliliği ve üretkenliği artırmaya yardımcı olacak yerleşik özellikler elde edin. Şimdi neden modernleşmenin tam zamanı olduğunu görün!

Menu