Ava Motorola Video Yönetim Sistemleri

Ürün satın almak veya Teknik Destek ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı video gözetimi ve operasyonel analitik
Federal devlet kurumları, tüm vatandaşlar ve personel için güvenli bir ortam sağlamanın yanı sıra operasyonel üretkenliği artırma ve uyumlu kalmayı içeren karmaşık zorluklarla karşı karşıyadır. %100 NDAA-889 uyumlu Ava Security çözümlerini seçerek güvenlik operatörlerinin anormallikleri gerçek zamanlı olarak algılaması ve bunlara tepki vermesi için gelişmiş analitikten yararlanmasını sağlayın.

Kamu güvenliğini artırmak ve şehrinizi modernize etmek için akıllı video güvenliği
Verimsiz veya modası geçmiş halka açık güvenlik kameraları, kamu güvenliğini doğrudan tehdit eder; suçlar çözülmez ve mükerrer suçlular yasa uygulamalarından kaçar. Belediye yönetiminde video güvenlik sistemlerini modernize etmek, toplum deneyimini dönüştürerek şehirleri insanlar için daha güvenli, daha akıllı ve daha üretken hale getiriyor.

Güvenli bir eğitim ortamı için okul güvenliği
Okullar ve üniversiteler, öğrencilerine, personeline, binalarına ve arazilerine yönelik artan tehditlerle her zamankinden daha fazla karşı karşıya. Güvenlik yöneticileri çeşitli yerleri takip etmelidir: açık ve kapalı alanlar, oyun alanları, spor alanları, araştırma laboratuvarları, kütüphaneler, kantinler ve daha fazlası. Sınırlı güvenlik bütçeleri ve eğitimli personel eksikliği ile eğitim kurumları, öğrencilerinin güvenliğinden ve mahremiyetinden ödün vermeden açık, besleyici bir ortam sağlamaya çalışır.
Eğitim sektörü için kapsamlı bir çözüm üç düzeyde verimli olmalıdır: olayları önleme, hasarı hafifletme ve olaylar olurken iletişim kurma ve olay sonrası incelemeler.
Tipik bir okul güvenlik sistemi, IP kameralar, video yönetim sistemleri, video analitiği, erişim kontrolü ve ayrıca güvenli ve ölçeklenebilir bir BT altyapısı dahil olmak üzere video gözetim ekipmanından oluşur. Bu nedenle, eğitim tesisleri, tüm video çekimlerini gerçek zamanlı olarak eyleme geçirilebilir içgörü ile analiz etmek için aynı gelişmiş işlevselliği sağlarken, mevcut üçüncü taraf güvenlik kameralarıyla kolayca entegre olan akıllı gözetim çözümlerinden büyük ölçüde faydalanacaktır.

Ava Bulut Video Güvenliği
Güvenliği yeniden düşünün ve Ava’nın tam analitik ve operasyonel içgörülerle bulut tabanlı video gözetim çözümünü mevcut kameralarınıza ve sistemlerinize getirin.

Parmaklarınızın ucunda açık bir güvenlik ekosistemi
Her gün kullandığınız teknolojiyle entegre olacak şekilde tasarlanmıştır
Ava ile söküp değiştirmenize gerek yok.
Ava Aware Cloud™ video yönetim sistemi, Ava Cloud Connector ™ ve diğer Ava fiziksel güvenlik çözümlerinden en iyi şekilde yararlanmak için gelişmiş esnekliğin kilidini açın ve ekiplerinizin her gün kullandığı sistemleri, araçları ve cihazları entegre edin.

Ava Bulut Depolama™
Tutma ve yedekliliği kolaylıkla genişletmek için tüm kameralarınızdan gelen video gözetim verilerini akıllı ve güvenli bir şekilde bulutta depolayın. 

Ava Aware® ve sensörler
Ava Aware veri platformuyla sınıfının en iyisi sensörleri kullanın ve tesisleriniz, varlıklarınız ve insanlarınızdaki tüm çekimler ve veriler hakkında gelişmiş görünürlük ve içgörülerden yararlanın. 

Ava Aware Plaka Tanıma
Ava Aware’in güçlü LPR çözümünü mevcut güvenlik kameralarınıza genişletin. Durumsal farkındalık kazanın, operasyonel verimlilik elde edin ve olayları doğru bir şekilde araştırın.

Ava Aware Cloud® ve erişim kontrol sistemleri
Seçtiğiniz erişim kontrol sistemlerini Aware Cloud video güvenlik veri platformuyla entegre edin ve günlük erişim senaryolarının sonuçlarını gerçek zamanlı olarak değiştirin.

Ava Aware Cloud®
Video yönetim sistemi
Her yerden gerçek zamanlı görünürlük ve içgörüler elde etmenize yardımcı olan ölçeklenebilir, akıllı, bulut tabanlı güvenlik.
Olayları çok geç olmadan tespit etmek ve durdurmak için Aware’in AI yeteneklerinden yararlanın
Açık, ölçeklenebilir, güvenli ve kullanımı kolay Aware, entegre makine öğrenimi yetenekleriyle donatılmış güçlü, bulut tabanlı bir yapay zeka video yönetim sistemidir (VMS). Hem büyük, dağıtılmış kurumsal kurulumlar hem de küçük dağıtımlar için uygun olan Aware, tüm Ava ve üçüncü taraf kameralarınızdan gelen tüm video beslemelerini her zaman ve gerçek zamanlı olarak analiz eder. Nesneleri ve olayları tanımlar, kurallara ve olağandışı etkinlik algılamaya dayalı anlık alarmlar gönderir. Aware ile saniyeler veya dakikalar içinde sayısız saatlik video aracılığıyla belirli bir kişiyi, aracı veya ilgilendiğiniz olayı bulmak için olaya, nesneye ve benzerliğe göre hızlı bir şekilde arama yapabilirsiniz.
Aware’in açık API’sinden yararlanın ve ortamınıza 360 derecelik bir genel bakış elde etmek için onu mevcut sensörlerinize, erişim kontrol sistemlerinize, panolarınıza, harici görüntüleyicilerinize veya iletişim sistemlerinize bağlayın. Dahası, Aware, ek eklentiler veya yapılandırmalar olmadan her yerden erişilebilen basit bir web tabanlı arayüz ve Android ve iOS uygulamalarıyla sitelerdeki tüm cihazlarınızı ve güvenliği yönetmenize yardımcı olur.

 

 

 

Menu