Lenel S2 Video Yönetim ve Erişim Kontrol Sistemleri

Ürün satın almak veya Teknik Destek ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güvenlik ihtiyaçlarınız ve daha fazlası için kapsamlı çözümler
LenelS2, erişim kontrolü, video yönetimi, mobil kimlik bilgileri ve bulut tabanlı hizmetlerin yanı sıra özel güvenlik ihtiyaçlarınızın bugün ve yarın karşılanmasını sağlamaya yardımcı olacak uzmanlardan oluşan bir ekip dahil olmak üzere eksiksiz bir sektör lideri güvenlik çözümleri yelpazesi sunar.

Video Yönetimi
Olan bitenden haberdar ol.
Esnek ve ölçeklenebilir IP video yönetim sistemlerimiz, ister tek bir siteyi, ister dağıtılmış küresel bir kuruluşu yönetiyor olun, güvenlik ortamınıza sorunsuz bir şekilde uyum sağlar.

Durumsal Farkındalığı Geliştirin
Video gözetimi ve yönetimini erişim kontrolü, video analitiği, hırsız alarmları, bina sistemleri, iş sistemleri ve daha fazlasıyla birleştirerek, güvenliği, emniyeti, bina sağlığını ve operasyonel verimliliği artırmak için verileri tek, sezgisel bir kullanıcı arabiriminde sentezleyebilirsiniz.

Her Zaman, Her Yerde Check-in
Hareket halindeyken bir uygulamadan veya web tarayıcısından canlı ve kayıtlı videoları görüntüleyin. En son olaylardan haberdar olmak üretkenliği ve yanıt süresini artırır.

Eyleme Geçirilebilir İçgörüler Elde Edin
Entegre video analitiği ile, ait olmadıkları yerlerdeki insanları ve nesneleri tespit ederek gerçek zamanlı tehditleri daha etkili bir şekilde tanımlayabilirsiniz. Ayrıca, adli soruşturmalarda belirli video olaylarını daha verimli bir şekilde saptayabilir ve operasyonları iyileştirebilirsiniz.

Video Çekimini Yönetin
Adli soruşturmalarda delil olarak kaydedilen video görüntülerini kolayca depolayın ve yönetin. Güvenlik kameralarından gelen videoyu tamamlamak için mobil cihazlardan kitle kaynaklı video da sisteme yüklenebilir.

Her Kullanıcı İçin Verimliliği Artırın
İster bir güvenlik operasyonları merkezi ekip üyesi, ister lobideki bir resepsiyonist veya bir mobil güvenlik görevlisi olsun, her kullanıcının rolü için önemli olan bilgileri görmesi ve bunlarla etkileşim kurması gerekir. Müşteri yelpazemiz, benzersiz gereksinimleri, artan verimlilik ve yanıt süresi için tasarlanmıştır.

Magic Monitor
Magic Monitor, etkileşimli, görsel olarak çekici, birleşik bir güvenlik yönetimi deneyimi sunar.

Güvenlik ve Multimedya için Birleşik İstemci
İhtiyacınız olan her şey, hepsi tek bir çarpıcı kullanıcı arabiriminde. Magic Monitor® istemcisi, benzersiz bir kullanıcı deneyimi, birleştirici erişim kontrolü , video gözetimi, adli tıp, dijital tabela, hava durumu, trafik, haberler gibi canlı kaynaklı İnternet beslemeleri ve kat planları ve haritalar gibi etkileşimli içerik sağlar. Magic Monitor deneyimi , erişim kontrolü ve video yönetim sistemleri dahil olmak üzere hem NetBox™ hem de OnGuard® ekosistem ürünlerinin kullanıcıları tarafından kullanılabilir .

Neden Magic Monitor’ü Seçmelisiniz?

Gelişmiş Durumsal Farkındalık
Magic Monitor birleşik istemcisi, güvenlik operatörlerine ortamlarının 360 derecelik bir görünümünü sağlayan erişim kontrol olaylarını, video gözetim beslemelerini ve diğer gerçek zamanlı bilgileri görüntülemek için tek bir arabirim sağlar.

Erişim Kontrolü ve Olay İzleme
NetBox™ ve OnGuard® erişim kontrol sistemleri desteği, canlı olay izlemeye, ilgili olay videosunun tek tıklamayla görüntülenmesine ve kişi kayıtlarının kolay yönetimine olanak tanır.

Güçlü Video Yönetim Sistemi
Video akışlarını VRx™ , NetVR™ veya Milestone XProtect® gibi desteklenen üçüncü taraf video yönetim sistemlerinden herhangi bir yerel veya uzak Magic Monitor ekranına sürükleyip bırakın . Gelişmiş adli tıp, video aramayı, incelemeyi ve kataloglamayı kolaylaştırır.

Uygulama Alanları
Güvenlik operasyon merkezleri, resepsiyon veya güvenlik masalarının ihtiyaçları için ideal olan Magic Monitor® istemcisi, oldukça görsel ve yapılandırılabilir bir deneyim sunar. Girişler ve kafeteryalar gibi ortak alanlarda, müşteri multimedya ekranları veya dijital tabelalar için kullanılabilir.

VRx
VRx yeni nesil video yönetim sistemi, derin öğrenme teknolojisine dayalı gelişmiş analitiğe sahiptir.

Yeni Nesil Video Yönetimi
VRx™ video yönetim sistemleri, UHD oynatma, derin öğrenme analitiği yetenekleri, yerleşik nesne algılama ve daha fazlasını içeren yeni nesil bir video yönetimi deneyimi sağlar.

Neden VRx’i Seçmelisiniz?

Kitle Kaynaklı Video ve Mobil Yönetimi
VRx sistemi, düzenli gözetim görüntülerinin yanı sıra güvenlik ekiplerine gönderilen kitle kaynaklı video görüntülerini yönetme ve görüntüleme becerisini içerir. VRx video akışları, LenelS2 Mobile Security Professional® uygulamasından görüntülenebilir ve yönetilebilir.

Birleşik Erişim ve Video
VRx, NetBox™ erişim kontrol sistemi, Magic Monitor® birleştirilmiş istemci ve Cumulus™ bulut tabanlı hizmetle birlikte kullanıldığında birleşik bir erişim kontrolü ve video gözetim deneyimi sağlar.

Ölçeklenebilir ve Kurulumu, Kullanımı ve Bakımı Kolay
VRx sistemleri, NetBox ekosistemine sorunsuz bir şekilde uyum sağlayarak, tüm çözümün kurumsal büyüme ile kolayca ölçeklenmesini sağlar. Linux tabanlı VRx sunucu aygıtı, kurulumu, yapılandırmayı ve bakımı kolaylaştıran tak ve çalıştır özelliğindedir.

Milestone XProtect
Milestone XProtect® kayıt cihazından video ve olay akışı gerçekleştirin ve herhangi bir OnGuard® istemcide görüntüleyin.

XProtect video kayıt sistemi ile OnGuard erişim kontrol sistemi arasında kusursuz entegrasyon
LenelS2 ve Milestone stratejik ortaklığı, sınıfının en iyisi entegre güvenlik çözümü sağlayarak erişim kontrolü ve video gözetiminde iki endüstri liderini bir araya getiriyor. OnGuard® sisteminin üstün ölçeklenebilirliği ile XProtect videonun uygulanabilir içgörülerini tek bir kusursuz çözümde birleştirerek engelleri ortadan kaldırın. Milestone XProtect kayıt cihazından video ve olay akışı gerçekleştirin ve herhangi bir OnGuard istemcisinde görüntüleyin.

Eksiksiz bütünleşme
Tamamen entegre bir erişim kontrolü ve video kaydedici ekosistemi sağlar

Gelişmiş Durumsal Farkındalık
OnGuard alarmlarını ve olayı XProtect sisteminden video ile birleştirerek durumsal farkındalığı geliştirir

Çok Yönlü Dağıtım
Çok çeşitli ortamlarda ve kullanımlarda çok yönlü dağıtım seçenekleri içerir

Sertifikalı Çözüm
Tamamen test edilmiş ve kutudan sertifikalı olarak gelir

Mobil Kimlik Bilgileri
Güvenliği, rahatlığı ve bina sağlığını artıran yeni nesil mobil kimlik bilgisi erişim denetimi deneyimi

Mobil kimlik bilgileri, paylaşılan cihazlarla teması sınırlayarak güvenliğin yanı sıra bina ve kişisel sağlığı da geliştirir. İşletmeler için anahtarsız giriş sistemine sahip olan çalışanlar, mobil cihazları aracılığıyla kolayca tanınabilir ve anahtarlarını veya anahtar rozetlerini takip etme konusunda endişelenmelerine gerek kalmaz.

Akıllı Erişim Teknolojisi
Mobil kimlik bilgileri, bir akıllı telefon kapı erişim kontrol sistemi aracılığıyla kimlik doğrulama ve erişim elde etmenin bir yolu olarak telefonunuzu kullanmanızı mümkün kılar.

Yükseltilmiş güvenlik
Bir mobil kimlik bilgisi erişim kontrol sistemi, normal plastik kartın üzerine birkaç güvenlik katmanı ekler. İlk olarak akıllı telefonlar, mobil kimlik bilgilerinin kullanılabilmesi için telefonun kilidini açan pin kodları, parmak izi veya yüz kimliği ile ek güvenlik sağlar. İkincisi, mobil kimlik bilgisi okuyucuya iletildiğinde, temel kart şifrelemesi (Prox, DESFire, iCLASS, vb.), kart yükünün okuyucuya iletilmesini güvence altına almak için kullanılan başka bir şifreleme katmanı tarafından geliştirilir.

Daha Fazla Kolaylık
Mobil kimlik bilgileri, erişim kartının bir cüzdanda tutulmasını veya bir kordona bağlanmasını gerektirmez. Çoğumuz gün boyunca rutin olarak akıllı telefonlarımızı yanımızda taşırız. Akıllı telefonlu kapı erişim kontrol sistemimiz, sistem yöneticilerine çalışanların önceden izin verilen kapılara girmelerini sağlama seçeneği sunar.

Giriş kontrolü
Erişim kontrol sisteminizden daha fazla yararlanın.
İster küçük bir işletme ister küresel bir işletme işletiyor olun, LenelS2 erişim kontrol çözümleri, sürekli değişen güvenlik ortamında gelişen ihtiyaçlarınızı destekler.

Erişim Kontrolünü ve Diğer Sistemleri Birleştirin
Zengin özelliklere sahip, modern bir erişim kontrol sistemi yalnızca başlangıçtır. LenelS2 geçiş kontrol sisteminizi video yönetimi, hırsız alarmları, bina sistemleri, iş sistemleri ve daha fazlasıyla birleştirerek, güvenliği, emniyeti, bina sağlığını ve operasyonel verimliliği artırmak için verileri tek bir kullanıcı arabiriminde sentezleyebilirsiniz.

Dağıtım Kurulumunuzu Seçin
İşiniz, BT ve sistem operatörü gereksinimleriniz, güvenlik sistemi kurulumunuzu bilgilendirmelidir. Tarayıcı tabanlı uygulamaları, kurulumu kolay ağ araçlarını ve bulutu içeren bir dizi devreye alma seçeneğiyle ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olabiliriz.

Açık Olanaklar
200’den fazla sertifikalı ürün arabirimi ve açık bir API ile, LenelS2 erişim kontrol sisteminizi güvenlik ve operasyonel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde gerçekten optimize edebilirsiniz. Eşsiz bir çözüm için yardıma ihtiyacınız varsa, uzman ekibimiz her zaman yardıma hazırdır.

Eskiyen Sistemleri Modernize Edin
Eskiyen erişim kontrol sistemlerinin işlevselliği sınırlı olabilir, güvenlik açıklarına maruz kalabilir ve bakımı maliyetli olabilir. Modern erişim kontrol sistemlerimiz, gelişmiş özellikler, devam eden siber güvenlik geliştirmeleri ve otomatik yazılım güncellemeleri sağlar. Yükseltme, mevcut altyapıyı kullanarak maliyetleri azaltabilir ve arıza süresini en aza indirebilir.

Üçüncü Taraf Entegrasyonları
LenelS2 güvenlik sistemi yeteneklerinizi genişletin
LenelS2 ekosisteminin bir parçası olarak, üçüncü taraf entegrasyonlar, güvenlik yönetim sisteminizin yeteneklerini genişletmenize olanak tanır. Açık platformlarımız, benzersiz güvenlik gereksinimlerinizi karşılamayı kolaylaştırır.

Giriş kontrolü
Üçüncü taraf erişim kontrolü ürün entegrasyonlarımızla, eskiyen eski bir sistemden daha düşük bir maliyetle sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilir ve kilitler, okuyucular ve kimlik bilgileri dahil olmak üzere çeşitli cihazlarla çalışabilirsiniz.

Video Yönetimi ve Analitik
Üçüncü taraf video yönetimi ürünleri, mevcut video yönetim sisteminizin LenelS2 erişim kontrolü ile sıkı entegrasyonuna olanak tanır. Birden fazla video yönetim sisteminiz varsa, Magic Monitor® birleştirilmiş istemcimiz tüm kameralarınızı tek bir arayüzde toplar.

Olaylar ve Alarmlar
Üçüncü taraf alarm panelleri ile entegrasyon, olay günlüğü, bildirim ve yükseltme yetenekleri dahil olmak üzere, LenelS2 kullanıcı arayüzüne alarm bilgileri iletme yeteneği sağlar. Çeşitli üreticilerle entegre olan evrensel bir alarm paneli arayüzü sunuyoruz.

Ziyaretçi Yönetimi
Ziyaretçileri belirlemek, yönetmek ve takip etmek tesisinizi güvende tutmak için çok önemlidir. Ziyaretçi yönetim sistemleriyle entegrasyonumuz, geçici kimlik bilgilerini yönetme sürecini kolaylaştırır.

OpenAccess Ortaklık Programı
200’den fazla sertifikalı ürün arayüzü sunan OpenAccess Ortak Programımız , seçtiğiniz herhangi bir arayüzün kararlılık ve kesintisiz işlevsellik açısından tarafımızca test edilip onaylandığı konusunda size güven verir.

Bulutun Gücü
Bulut teknolojisi, talep üzerine bir modelde büyük ölçekli bilgi işlem kaynaklarının avantajlarını sunarak ürün ve hizmet sunumunu basitleştirmenin yanı sıra maliyetleri en aza indirir. LenelS2 bulut tabanlı hizmetler, kurulu ürünlerinizi uzaktan yönetmenize veya bir erişim kontrol sistemi kurmanıza olanak tanır.

Menu