Genetec Güvenlik Yönetim Çözümleri

Ürün satın almak veya Teknik Destek ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Birleştirmenin Gücü
Birleştirme, geliştirme odağımızın merkezinde yer alır. Müşterilerimizin fiziksel güvenlik operasyonlarını yürütme biçimlerindeki ilerlemeleri güçlendiren şey budur.

Tüm fiziksel güvenlik etkinlikleriniz, işlevleriniz ve verileriniz aynı sistemden kaynaklandığında, güvenlik etkinlikleriniz genelinde veri akışından yararlanabilirsiniz. İnsanları, binaları ve varlıkları güvence altına almayı daha kolay ve verimli hale getirirken aynı zamanda operasyonel verimlilikleri de destekler.

Genetec  Güvenlik Merkezi Birleşik Güvenlik Platformu

Artan miktarda yeni güvenlik teknolojileri ve mevcut sensörlerle, güvenliğe açık bir yaklaşım çok önemlidir. Ancak zamanla entegrasyon yetersiz kalıyor. Tek bir amaç için oluşturulmuş API’ler ve arabirimler, sınırlarına ulaşır ve sisteminiz ihtiyaçlarınızı karşılayamaz.

Güvenlik Merkezi farklı bir platform türüdür. Güvenlik ilkelerini yönetebilmeniz, olayları izleyebilmeniz ve soruşturmalar yürütebilmeniz için tüm verilerinizi birleştirmek üzere sıfırdan oluşturulmuştur. Kapsamlı ekosistemi, ortaya çıkan tehditlerle yüzleşmek için ihtiyaç duyduğunuz teknolojiyle sisteminizi genişletmenize olanak tanır. Ve tek bir dar görev kümesine odaklanmadığından, yeni veri türlerini sorunsuz bir şekilde tek bir arabirimde barındırır.

Yarının tehditleriyle yüzleşmeye hazır
Güvenlik Merkezi, olayları izlemenize ve sisteminizi tek bir yerden yapılandırmanıza olanak tanır. Uzmanlaşmak için tek bir arabirimle, ekibiniz eğitimde daha az zaman harcar. Ve tüm güvenlik ortamınızı birleştirmek için tasarlandığından, sisteminiz büyürken bile tanıdık bir deneyim sunarak verimlilikte yeni kazanımların kilidini açar. 

Neden Güvenlik Merkezi?

Gerçek Birleşme
Birleşme, yaptığımız her şeyin merkezinde yer alır. Çoklu teknoloji yaklaşımı benimsiyoruz ve gerçek bir bütünleşme sağlamak için türünün en iyisi ortaklarla çalışıyoruz.

Kanıtlanmış Performans
Güvenlik Merkezi, insanları güvende tutmak ve operasyonları çalışır durumda tutmak için dünyanın en zorlu kuruluşlarından bazıları tarafından güvenilmektedir.

Tasarım Gereği Güvenli
Tehditlerin doğası değişti. Güvenlik Merkezi, sisteminizi ve verilerinizi güvende tutabilmeniz için kapsamlı bir siber güvenlik stratejisi uygulamanıza yardımcı olur.

Güvenilir Ağ
Güvenlik Merkezi’ni seçtiğinizde emin ellerdesiniz. Genetec kanal ortakları, sürekli teknik eğitim alır ve mühendislik ve destek uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından desteklenir.

Omnicast™ Video Yönetim Sistemi

Eskiyen CCTV veya video yönetim sisteminizin (VMS) sizi geride tuttuğunu mu hissediyorsunuz? Yeni kameralar eklemek, daha yüksek çözünürlüklü video akışı yapmak ve yeni sitelere genişleme BT altyapısını zorlar. Ortaya çıkan siber güvenlik tehditleri ve artan gizlilik gereksinimleri de eski sisteminizi tehlikeli bir sorumluluk haline getiriyor.

Security Center Omnicast, video ile daha akıllıca çalışmanıza izin veren IP tabanlı bir VMS’dir. Olayların net bir resmi ile daha hızlı yanıt verir ve bilinçli kararlar verirsiniz. Esnek mimarisi ve verimli akışı, depolamayı azaltır ve ağ yükünü hafifletir. Ayrıca kolayca ölçeklenir, en yeni kameraları ve analitiği kullanır ve operasyonel içgörülerin kilidini açar. Omnicast, Genetec™ Security Center platformumuzun bir parçasıdır ve videoyu erişim kontrolü, izinsiz giriş, iletişim ve daha fazlası ile birleştirmeyi kolaylaştırır.

Çevrenizi daha önce hiç olmadığı gibi görün ve anlayın
Omnicast ile tüm video işlemlerini sorunsuz bir şekilde kontrol eder ve tek bir modüler platformla ortaya çıkan durumlara hızla yanıt verirsiniz. Sezgisel kullanıcı arabirimi, operatör için karmaşıklığı en aza indirirken zengin bilgilere erişim sağlar.

Neden Omnicast?

Buluta giden kademeli bir yol
Omnicast, şirket içi ve bulut depolamayı sorunsuz bir şekilde birleştirerek hibrit kayıt sunar.  Uzak konumları izlemek için bulut tabanlı VMS’miz olan Stratocast bağlantılı kameraları birleştirin .

Birleşik bir platform üzerine inşa edilmiştir
Güvenlik sistemlerinizin geri kalanını video gözetimi ile birleştirin ve küresel bir güvenlik görünümü elde edin. Birleşik güvenlik portföyümüzden yararlanın veya geniş ekosistemimizle ötesine geçin.

Her donanıma uyar
Sürekli gelişen bir teknoloji ekosisteminden faydalanırsınız. İhtiyaçlarınızı karşılamak için binlerce sensör, cihaz ve iç mekan, dış mekan veya vücuda takılan kamera arasından seçim yapın.

Kesintisiz erişim
%99,9 arşivleyici çalışma süresi ile canlı ve kayıtlı videoya erişimi asla kaybetmeyin. Ne olursa olsun, Omnicast arkanızı ve videonuzu korur. Verilerinizi korur ve tam bir gözetim zincirini sürdürür.

Synergis™ Erişim Kontrol Sistemi

Eskiyen fiziksel güvenlik sistemlerinin bakımı yalnızca maliyetli olmakla kalmaz, aynı zamanda güvenliğinizi de zayıflatır. Modern yeteneklerin veya daha yeni kapı kontrol teknolojisine erişimin olmaması ve ortaya çıkan siber güvenlik açıkları sizi açık bir dezavantaja sokar. 

Güvenlik Merkezi Synergis IP erişim kontrolü modern bir yaklaşım sunar. Gerçekten açık bir sistem olarak, geniş ve büyüyen bir üçüncü taraf erişim kontrol cihazı yelpazesine bağlanır. Video ve diğer güvenlik sistemleriyle sorunsuz bir şekilde birleştirilmiş, güvenli alanlarınız hakkında operasyonel ve güvenlik içgörüleri sunarak daha bilinçli kararlar alınmasını ve operasyonların iyileştirilmesini sağlar.

Güvenli erişim ve operasyonları optimize etme
Synergis, iş ihtiyaçlarınızı karşılayan modern ve yenilikçi bir erişim kontrolü çözümü sunar. Erişiminizi güvenlik ve görünürlük ile asla mümkün olmadığı düşünülen alanlara genişletir. Birleşik bir yaklaşım kullanan Synergis, operatörlere gerektiği gibi hareket etmeleri için zamanında ve bütünsel bilgiler sağlar. Ayrıca, modası geçmiş bir sistemden modern ve yenilikçi bir sisteme geçiş için açık ve kolay bir yol sağlar.

Neden Synergis?

Kurumsal düzeyde
Kuruluşunuzla birlikte ölçeklenen bir çözümden yararlanın. Synergis ile, insanların kesintisiz akışını sağlamak için dünya çapındaki tesislere erişimi verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Güvenilir bir çözüm
Güvenlik ve operasyonel ihtiyaçları konusunda bize güvenen hem büyük hem de küçük dünya çapındaki kuruluşların uzun listesine katılın.

Buluta hazır
Hibrit ve güvenli mimarimizle erişim kontrolünüzün bir kısmını veya tamamını kendi hızınızda güvenle buluta taşıyın.

Gerçekten birleşik
Erişim kontrolünü güvenlik sisteminizin geri kalanıyla birleştirin ve operasyonel verimlilikler ile ortamınızın bütünsel bir görünümünü elde edin.

AutoVu™ Otomatik Plaka Tanıma

Size gerçek zamanlı içgörüler sağlayan yüksek performanslı ALPR
Security Center AutoVu otomatik plaka tanıma (ALPR) sistemi, aranan veya izin verilmeyen araçlar konusunda, siz onları aramasanız bile sizi uyarır. Bu çözüm, ekibinizin daha verimli çalışmasına yardımcı olurken size ortamınız hakkında gerçek zamanlı içgörüler sunar. Sabit veya mobil ALPR arasında seçim yapın veya her ikisini de kurun. Ayrıca, her durumun eksiksiz bir resmini elde etmek için AutoVu çözümünü video ve diğer sistemlerle birleştirebilirsiniz.

Neden AutoVu?

Geleceğe dayanıklı
AutoVu ALPR cihazları, sürekli olarak yeni değer sunmak için en son makine öğrenimi teknolojisinden yararlanır, böylece yatırımınızın zamana karşı koyacağından emin olabilirsiniz.

Tamamen birleşik
ALPR okumalarını video gözetim görüntüleri ile birleştirerek araştırmaları hızlandırın veya hassas tesislere erişimi yönetmek için ALPR’yi kullanın. AutoVu, sisteminizin geri kalanıyla birlikte çalışır.

Amaca uygun
ALPR’nin değeri, performansıyla doğrudan ilişkilidir. Bu nedenle, plaka tespiti ve tanıma için özel olarak tasarlanmış sabit ve mobil cihazlar sunuyoruz.

Kanıtlanmış
AutoVu, park yönetimi kuruluşları, kolluk kuvvetleri ve kritik altyapı tesisleri tarafından yirmi yılı aşkın bir süredir kullanılmaktadır.

Stratocast Bulut Tabanlı Video Yönetim Sistemi

Ödün vermeden bir hizmet olarak video gözetimi
Bazı çözümler sizi özel kameralarla kilitler. Diğerleri, çalışanlarınızı ve tesislerinizi korumak için ihtiyaç duyduğunuz yeteneklerden yoksundur veya tek bir tesisle sınırlıdır. Kuruluşunuz büyüdükçe, güvenlik sisteminiz sizi geride tutmaya başlar.

Genetec Stratocast™, farklı türde bir bulut tabanlı video yönetim sistemidir. İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayan kameraları seçme esnekliği sağlar ve kurumsal düzeyde çok bölgeli izleme yetenekleri sunar. Ayrıca, tesis içi sunuculara veya cihazlara ihtiyaç duymadan doğrudan buluta kayıt yaparak, nerede olursanız olun sitelerinize göz kulak olmanızı sağlar.

Neden Stratocast?

Birleşik deneyim
Birleşme, yaptığımız her şeyin özüdür. Tek bir binadan küresel bir ağa kadar, tek bir platformdan video, analitik, erişim kontrolü, ALPR ve daha fazlasını yönetmenize yardımcı oluyoruz.

Tasarım gereği güvenli
Siber tehditler geliştikçe, bir adım önde olmanıza yardımcı oluyoruz. Stratocast ile en son tehditlere karşı güvende kalabilmeniz için sürekli güncellemeler, yamalar ve düzeltmeler alacaksınız.

Kilitlenme
Açık bir mimariyi sürdürmeye inanıyoruz. Bu nedenle önde gelen kamera üreticileriyle ortaklık kuruyoruz ve size çeşitli cihazlar arasından seçim yapma özgürlüğü veriyoruz.

Kapsamlı entegrasyon ekosistemi
Diğer güvenlik sistemlerini buluta hazır entegrasyon portföyümüzle bir araya getirerek VMS’nizi çok sayıda veriye bağlayın.

Menu