Penton İnterkom ürünleri hakkında Teknik destek, Ürün Tedariği ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Ses, çağrı, interkom, VoIP iletişimi veya bir SIP cihazı olarak tek bir çağrı düğmesine ek olarak eller serbest iletişim sunan bir IP, POE kapı istasyonu paneli.
Ek olarak, kontak girişleri ve çıkışları, elektronik kapı kilitleme, otomatik bariyerler ve aydınlatma gibi üçüncü taraf ekipmanların kontrolüne izin verir. Paslanmaz çelik ön panel, dayanıklılık ve performans kalitesi sağlar.
TERRA-DSyi gerçek zamanlı olarak yapılandırmak, kontrol etmek ve izlemek için, bu, en karmaşık ortamların yönetimini bile basit ve doğrudan bir süreç haline getiren, favori web tarayıcınız aracılığıyla gerçekleştirilir.
TERRACOM, canlı ve önceden kaydedilmiş sesi iletmek için tasarlanmış IP üzerinden ses ürün yelpazemizdir. Tüm cihazlar, geleneksel analog ses sistemlerine ek olarak IP PBX ve yazılım telefonları ile uyumlu hale getiren SIP teknolojisini kullanır. Ek olarak, modüller aynı zamanda tek noktaya yayın, çok noktaya yayın veya yayın işlevselliğini etkinleştiren bildirim/icecast protokollerini içerir.
Birçok AOIP veya VOIP sistemi, üreticiye özel ısmarlama protokoller üzerinde çalışır, ancak TERRACOM serimiz IP (internet protokolü) platformu üzerinde çalışarak, Ethernet ve Wi-Fi dahil olmak üzere farklı veri bağlantı arayüzleri üzerinde çalışmasına olanak tanır. Bu, mevcut ağlardan yararlanmamızı ve internet üzerinden iletişim kurmamızı sağlar.

 

Menu