Nice Yubii Akıllı Ev Çözümleri

Yubii Home ile eviniz akıllanıyor ve hayatınız güzelleşiyor .
Yubii Home, tüm ailenizin konforunu ve güvenliğini sağlayan bir merkez olan yeni akıllı ev deneyiminizin kalbidir.

Akıllı ağ geçidi, tüm akıllı cihazları yönetir ve bunlarla iletişim kurar - sensörlerden veri alır, işler ve uygun eylemleri gerçekleştirmek için bir çıktı verir.

Yubii Home ile artık basit bir komutla ısıtma sisteminizi açabilir, kapılarınızı kilitleyebilir, ışıkları yakabilir, müzik çalabilir, panjurları, kapıları, kapıları ve pencereleri, elektrikli cihazları, sulama sistemlerini kontrol edebilir ve hatta su kaçaklarını izleyebilirsiniz. , CO ve yangın algılama sistemleri – kesintisiz, akıllı ve konforlu bir ortam sağlar.

Evinizdeki hayatınızı daha yeşil hale getirin .
Yubii Home, akıllı evinizin çevre üzerinde minimum etkiye sahip olmasını sağlayacaktır. Akıllı ısıtma ve aydınlatma kontrolü ve elektrik yükü izleme sayesinde enerji tüketiminizi azaltabilir ve ısıtma faturanızı azaltabilirsiniz. Evinizdeki günlük küçük hareketlerin gezegen üzerinde büyük bir etkisi olabilir.

Yenilikçi hareket sensörleri, küçük elektrikli arayüzler ve akıllı otomatik komutlar sayesinde, tüm evinizin etrafındaki aydınlatmayı sürekli açıp kapatmanıza gerek kalmayacak.

Her odada konfor ve kontrol
Ev her zaman sıcak ve hoş olmalı! Akıllı ısı kontrolörleri, termostatlar, prizler ve WiFi klima arayüzleri alın ve Yubii Home her odada ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış uygun konfor ve kontrolü sağlayacaktır.

Bırakın eviniz sizi karşılasın.
Eve gelip garaj kapınızı çoktan açık bulmak ister misiniz? Evden uzaktayken kapının tamamen kapalı olup olmadığını kontrol edin. Yubii Home, akıllı senaryolarınızın kolayca bir parçası olabilecek otomatik kapılar ve garaj kapılarınız ile uyumludur.

Tüm elektrik yüklerinizin akıllı yönetimi
Yubii Home, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi veya fırın gibi elektrikli ev aletlerinize bağlı akıllı priz ve anahtarlar sayesinde bunları gerektiğinde açıp kapatabilecek, güç tüketimlerini izleyip ölçebilecek ve evinizi aşırı gerilimden koruyacaktır.

Doğal güneş ışığından en iyi şekilde yararlanın
İç jaluzilerinizi, jaluzilerinizi, tentelerinizi, pergolalarınızı veya panjurlarınızı otomatikleştirmeyi hiç düşündünüz mü? Bunu yapabilir ve hatta onları Yubii ekosisteminize entegre edebilirsiniz. Evinizin enerji verimliliğini artırırken doğal ışıkları akıllıca yönetin. 

Bir fırsatlar dünyası için gerçek bir hepsi bir arada ekosistem .
Yubii Home, Nice, FIBARO ve elero teknolojilerini ve hatta daha fazlasını birbirine bağlayan ağ geçididir: IP kamera desteği, 5 eklentisi ve Z-Wave ve WiFi sayesinde üçüncü taraf cihazların entegrasyonuna açıktır.

Menu