HDL Akıllı Ev & Bina Çözümleri

HDL, ideal yaşam alanınızı oluşturabilmeniz için kalelerden kulübelere ve aradaki her şeye kadar akıllı ev otomasyon çözümleri sunar. Akıllı ev teknolojileri doğal olarak günlük hayatımıza karışabilir. HDL, ışıklarınızı, perdelerinizi, klimalarınızı ve diğer cihazlarınızı HDL sistemine bağlayarak akıllı telefon, tablet veya duvar panelinizden kontrol etmenizi sağlar.

Aydınlatma Kontrolü
HDLnin akıllı ev otomasyon sistemi, çeşitli aydınlatma cihazlarıyla bağlantı kurabilir. Aydınlatma kontrolünü daha basit ve daha ilginç hale getiriyoruz. Işıkları AÇIK/KAPALI konuma getirmenin yanı sıra, HDL ile parlaklık, ışık rengi ve renk sıcaklığını da ayarlayabilirsiniz.

Gölgeleme Kontrolü
HDL akıllı ev sistemi perde ve panjurları kontrol edebilmektedir. Pencereleriniz için her zaman doğru çözümü bulabilirsiniz. Akıllı gölgeleme kontrolü, doğal ve yapay ışık kaynakları arasında bir denge oluşturur. Bu, bir evin aydınlatmayı etkili bir şekilde maksimize etmesine ve uyumlu hale getirmesine olanak tanır.

Ses ve Video Cihazları
HDL, akıllı ev çözümlerinde fon müziği ve ev sineması kontrolü sunar. Ses ve video cihazlarınız da "Sahneler" ile bağlantılı olabilir. Örneğin, Akşam Yemeği Modu, yemek odasının üzerindeki ışıkları kontrol ederken bir parça hafif müzikle devam edebilir. Ya da siz TV izlerken ışıklar otomatik olarak mükemmel bir seviyede kısılacaktır.

Emniyet ve Güvenlik
HDL, güvenlik sisteminize entegre edilebilecek çok çeşitli sensörler ve modüller sağlar. Bu arada HDL akıllı ev otomasyon sistemi ile dünyanın her yerinden evinizin durumunu kontrol edebilir ve sisteminiz bir tehdit algıladığında haberdar olabilirsiniz.

Uzaktan Kumanda
Evinizin sorumluluğunu dünyanın her yerinden alın. Tatildeyken televizyonu kapatıp kapatmadığınızı hatırlamıyorsanız? Merak etme. HDL akıllı ev otomasyon sistemi ile iOS veya Android cihazınızı kullanarak evinizdeki her otomatik öğeyi gerçek zamanlı olarak kontrol edebilirsiniz.

Sahne Kontrolü
Sahne kontrolü, birden fazla cihazı kontrol etmek için mükemmel kolaylık sağlar. Etkinliğiniz için mükemmel ambiyansı ayarlamaktan yalnızca bir düğme uzaktasınız. Örneğin, “Romantik” bir mod oluşturabilirsiniz, seçtiğinizde sistem perdeleri kapatır, renkli ışıkları açar ve yumuşak bir müzik çalar.

Zamanlama Olayı
Sabahları perdelerinizi açmaktan bahçedeki bitkileri sulamaya kadar, herhangi bir zamanda gerçekleşmesi planlanmış bir etkinlik önceden ayarlanabilir.

Kullanıcı Arayüzü
Akıllı ev çözümleri konfor ve kolaylık sağlamak için tasarlanmıştır. Akıllı panellerdeki cihazları kontrol etmenin dışında, akıllı telefonunuzdan her şeyi kontrol edebilirsiniz. HDL ON, resmi akıllı ev uygulamasıdır. Hem iOS hem de Android için kullanılabilir. Akıllı evinizin tüm fonksiyonlarına bu uygulama üzerinden erişebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Menu