Jabra Toplantı ve Konferans Çözümleri

Ürün satın almak veya Teknik Destek ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

PanaCast 50 Video Bar System
Bugünkü toplantınıza yarının teknolojisi ile katılın.
Ödüllü PanaCast 50’miz kullanımı kolay ve etkileşimde kalmayı sağlayan bir toplantı odası çözümü sunmak üzere artık akıllı yapay zekâ deneyimleri ve yerleşik bir bilgisayar ile birlikte hepsi bir arada özellikli bir video çubuğu konferans sistemi olarak sunulmaktadır.

PanaCast 50 Room System
Jabra PanaCast 50 Konferans Sistemi, küçük ve orta büyüklükte toplantı odaları için daha kapsayıcı ve etkileyici sanal toplantılara ev sahipliği yapan eksiksiz bir çözümdür. Hibrit çalışmayı en verimli hale getirecek, yenilikçi video konferans deneyimlerini sunmak için Lenovo ile bir araya geldik. Güvenilir markalar ile birleşerek ürettiğimiz bu çözüm, verimliliği artırmak için video konferans deneyimini kolaylaştırır.

Jabra PanaCast 50
Gelişmiş 180 derece video teknolojimiz, çok daha doğal hissettiren bir Akıllı Toplantı Odası Deneyimi için dünya lideri ses teknolojimizle buluştu. Böylece dünyanın dört bir yanında olsalar bile herkes aynı odada birlikte oturuyormuş gibi hisseder.

Jabra PanaCast
Jabra PanaCast, 13 megapikselli üç kamera ve gerçek zamanlı video dikiş teknolojisi ile 180° görüş açısı sağlayarak toplantı odalarına daha gelişmiş bir video konferans deneyimi kazandıran, Tak Çalıştır uyumlu bir cihazdır. İnsanın kör noktası olmayan, doğal görüş açısından faydalanın.

 

Jabra PanaCast 20
Mutfağınızdan, otel odasından veya gizli, süper kahraman mekânınızdan (Endişe etmeyin, kimseciklere söylemeyiz.) da arasanız AI-etkin kişisel video konferans sayesinde her zaman harika görünürsünüz.

Jabra PanaCast Meet Anywhere (PanaCast & Speak 750 bundle)
Toplantı odasını istediğiniz yere yanınızda götürmenizi sağlayan iki dahiyane küçük paket.

Menu