Fanvil İnterkom ürünleri hakkında Teknik destek, Ürün Tedariği ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Fanvil Audio&Video IoT(A&V-IoT) ürünleri, akıllı ve güçlü ürün performansı, rahat ve konforlu kullanıcı deneyimi ile çeşitli senaryolarda kurumsal kullanıcıların uygulama ihtiyaçlarını karşılar. Kurumsal pazar için yüksek kaliteli bir seçimdir.

Karayolu Yayını ve İnterkom Çözümü
Sistem, otoyol geçiş gişelerine interkom entegrasyonu, acil durum yardımı, acil durum yayını, izleme merkezi ve ofis iletişim sistemleri yoluyla akıllı operasyonu gerçekleştirmek ve verimliliği artırmak için karayolu günlük yönetimine uygulanabilir. Sistem, gişe, istasyon izleme odası ve izleme arasındaki dahili iletişim için mevcut ağ ile birlikte kullanılabilir.

Endüstriyel Çözüm
Ziyaretçi karşılama interkom sistemleri.
Kapı ve bariyer için uzaktan kumanda.
Personel, otoparklar, teslimatlar vb. için erişim kontrol yönetimi.
Bilgi dağıtımı (konferans görüşmeleri, genel aramalar, vb.).
Güvenlik interkom sistemleri (yangın alarmları, acil aramalar).
Uzun menzilli ses, video ve veri akışı için IP ağ bağlantısı.
Yüksek kaliteli ve verimli iletişim (ortam gürültüsü azaltma, eller serbest).
Zorlu ortamlar için uyarlanmış cihazlar (vandalizme dayanıklı, iç mekan, dış mekan, su geçirmez vb.).

İstasyon Çözümü
Çözüm, servis merkezinin istasyondaki tüm akıllı güvenlik ve iletişim terminallerini izlemesini ve yönetmesini sağlar. İstasyon peronuna, salona ve acil durumlar için girişe asistan dahili telefonu takılabilir. Yolcular, dahili telefona basarak verimli yardım alabilirler. Çözümün basit kurulumu ve bakımı, istasyonların operasyonel verimliliğini etkili bir şekilde en üst düzeye çıkarır.

 
 
Menu