INTERRA Akıllı Ev Sistemleri

Her Şeyi Kontrol Et
Aydınlatmadan, panjurlara, kişiselleştirilmiş oda senaryolarından, zaman programlarından oda sıcaklığına kadar akıllı bir binanın tüm günlük rutinlerini kolayca kontrol etmenizi sağlar.

Konsiyerj Hizmetleri
Interra Concierge Server ile site yönetiminin aidat, duyuru, fatura, mesajlaşma gibi site yönetimi işlemlerini, spa, taksi, vale, kuru temizleme gibi hizmetleri sunmasını sağlayarak projenize ekstra değer katın.

Mobil Kontrol
Panjur, ışık, ısıtma, klima, senaryolar, kameralar veya zaman programları olsun, Interra i7+ Dokunmatik Panel, App Store veya Google Playden indirebileceğiniz ücretsiz InterraPro uygulamamızla eşleşerek akıllı yaşamın tüm ihtiyaçları için eksiksiz mobil kontrol sağlar.

İnterkom Hizmetleri
Evinizde bir dış mekan video istasyonunuz varsa, Interra i7+ Dokunmatik Panel, misafirleri görüntüleme, onlarla iletişim kurma, dış kapıyı açma, bildirim alma gibi interkom hizmetlerini kontrol etmek için bir iç video istasyonu olarak kullanılabilir.

Alarm ve Güvenlik
Alarm ve güvenlik sistemlerine uyumlu konut yönetim sistemi sayesinde evinizde olası olumsuzlukların önüne geçebilirsiniz. Bu sistem diğer elektronik cihazlarla entegre edilebilir veya herhangi bir tehlike durumunda yönetime mesaj ile bildirebilir ve anında güvenlik sağlanabilir.

Kamera ve Tanımlı Web Sayfaları
Interra i7+ Dokunmatik Paneller, evinizde bulunan DVR, NVR ve IP kameralar ile panelden veya cep telefonunuzdan eş zamanlı izleme imkanı sağlar. Ayrıca, tarayıcısı aracılığıyla web erişimi de sağlar; bu, önceden tanımlanmış web sayfalarını kullanabileceğiniz ve örneğin trafik hakkında bilgi alabileceğiniz anlamına gelir.

 
Menu