Iss Video Yönetim Sistemleri

Ürün satın almak veya Teknik Destek ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İster bir şirket ofis binasını, ister kritik bir altyapı bölgesini veya tüm bir şehri güvence altına almak istiyor olun, ISS, günümüzde yalnızca insanları ve mülkü korumak için değil, aynı zamanda operasyonları düzene sokmak ve iyileştirmek için ihtiyaç duyulan video istihbarat çözümlerine sahiptir. 25 yılı aşkın deneyimi ve 180den fazla geliştirici ve mühendisten oluşan küresel bir ekibiyle ISS, çok çeşitli dikey pazarlardaki kullanıcıların gereksinimlerini karşılamak için özel çözümler portföyü sunar. Benzersiz güvenlik ve güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılamaya nasıl yardımcı olabileceğimizi görmek için aşağıdaki simgelere tıklayın.

Erişim kontrolü için yüz tanımadan yaya güvenliği için dinamik sokak aydınlatmasıyla entegre kameralara kadar ISS, çok çeşitli güvenlik ve güvenlik zorluklarını ele almak için çok çeşitli akıllı video çözümleri sunar. Çok sayıda video analitik patentinin sahibi olarak ISS, güvenlik endüstrisinde makine öğrenimi ve yapay zeka tabanlı teknolojilerin geliştirilmesinde ön saflarda yer almıştır. Aşağıda öne çıkan analitik çözümlerimizden sadece birkaçı bulunmaktadır.

The SecurOS™ Auto Plaka Tanıma (LPR/ANPR) çözümü, kullanıcılara 250 km/s hızla ve sis dahil her türlü hava koşulunda plaka bilgilerini doğru bir şekilde yakalama yeteneği dahil olmak üzere bir dizi benzeri görülmemiş avantaj sağlar.

SecurOS™ Auto, harfleri rakamlardan ayıran kesin doğruluk sağlamak için gelişmiş derin öğrenme ve şablon tabanlı algoritmalar kullanır; böylece, örneğin "8", "B" ile karıştırılmaz; doğru yapmak için sadece milisaniyesi var.

SecurOS™ Auto, dünya çapındaki çoğu ülkenin plakalarını destekler, hem düşük hem de yüksek hız seçeneklerine sahiptir, 1 kamera ile çok şeridi destekler ve daha birçok özellik. SecurOS™ Auto, üçüncü taraf park yönetimi veya akıllı yol sistemleri, ayrıca eski güvenlik ekipmanları ve harici veritabanları ile kolayca entegre olur. 

SecurOS™ Tracking Kit — Durumsal Video Analitiği
SecurOS™ İzleme Kiti, operatörler için durumsal farkındalığı artırmak üzere tasarlanmış bir dizi gelişmiş video analitik dedektörü sağlayan bir ISS video analiz modülüdür.

İzleme Kiti dedektörleri, kontrollü alanların sürekli olarak izlenmesini gerektirmeyerek operatör verimliliğini kolaylaştırır; olay işlemeyi iyileştirme, güvenlik personelini etkilemeden birkaç yeri izleme / kontrol etme.

SecurOS™ FaceX Yakalama ve Yüz Tanıma
Yeni Nesil Yüz Tanıma – Sinir Ağı Tabanlı Teknoloji
ISSden SecurOS ™ FaceX,  güvenlik ihtiyaçlarınız için yüz algılama ve tanıma sağlayan akıllı bir video analiz modülüdür. Olağanüstü tanıma doğruluğu ile  SecurOS™ FaceX  , değişen aydınlatma ve açı gibi çok çeşitli koşullarda çalışır ve sınırsız veri tabanı boyutlarına sahiptir.

SecurOS™ Kargo – Konteyner Numarası Tanıma
SecurOS™ Kargo, liman girişlerindeki kargo konteynırlarından ISO kodlarını tanımak için tasarlanmış bir ISS video analiz modülüdür. Modül, bir kabın üstünden, arkasından ve her iki yanından yatay veya dikey olarak yazdırılan kodları yakalama yeteneğine sahiptir.

SecurOS™ Kargo modülü, limanlar, intermodal ve lojistik merkezlerdeki kargo yönetimi süreçleriyle bütünleşir ve iş hacmini ve geri dönüş süresini önemli ölçüde artırabilir, sorumluluğu azaltabilir ve büyük tesislerde konteynerleri daha iyi konumlandırmak ve izlemek için kullanılabilir.

SecurOS™ POS İşlem İzleme

SecurOS™ POS, canlı videoyu bir POS sisteminden işlem verileriyle bağlayan SecurOS™ video yönetim platformu için akıllı bir yazılım modülüdür. Belirli işlemlerin aranmasına ve bu işlemin tam video arşivinin incelenmesine olanak tanır.
SecurOS™ POS İşlem İzleme, istediğiniz herhangi bir kombinasyonda seçilen işlem kimlikleri, ürün numaraları, terminal numaraları, çalışanlar, müşteriler, ödeme ayrıntıları veya mağazalar hakkında tam video dokümantasyonu sağlar.

SecurOS™ FaceX,  Erişim Kontrol Sistemleri (ACS) ile sorunsuz bir şekilde entegre olarak, bir kişinin yüzünün kendi kimlik bilgileri olmasına izin vererek sorunsuz/eller serbest bir erişim çözümü oluşturur. Yüz, çok faktörlü kimlik doğrulama için diğer kimlik bilgileriyle de birleştirilebilir. Kimlik sahtekarlığına karşı koruma teknolojisi yüzün canlılığını kontrol eder ve mobil cihazlardan yazdırılan fotoğrafların veya resimlerin işaretlenmesini sağlar. Kolaylık ve maliyet tasarrufu için, video sunucusu CPUsu tüm sinir ağı işlemlerini özel GPU kartlarına ihtiyaç duymadan gerçekleştirir.

Menu