I-LUXUS Akıllı Ev Sistemleri

EOZ 10.1" KNX Dokunmatik Panel
IoT TEKNOLOJİSİ
Yeni nesil dokunmatik panel
EOZ Panel, kendisini yeni nesil dokunmatik panellerin öncüsü olarak görüyor. Kullanıcı dostu ve serbestçe yapılandırılabilen bir arayüz üzerinde birçok kontrolü bir arada oluşturma olanağına ek olarak, birçok yeni ve benzeri görülmemiş yenilik de EOZye entegre edilmiştir.

EOZ 7" KNX Dokunmatik Panel
7 EOZ KNX Dokunmatik Panel, zarif, şık ve minimalist bakış açısına sahip tasarımıyla göz dolduruyor. Duvarda kalan kısım sadece 3 mm yükseklikten oluşmaktadır. Boyutları 134x208mmdir.

Eoz Mobil Uygulama
Android ve iOS ile mobil erişim için yazılım ve uygulamalar. Cihazı her zaman, her yerde uzaktan kontrol edebilirsiniz . Mevcut bir internet bağlantısı gereklidir
EOZ yazılımı, platformlar arası bir arayüze sahiptir. Her değişiklik. ana ürüne yaparsınız. bağlı tablet yazılımında aynı anda görüntülenir. EOZ Panel üzerinde kendi kullanıcı arayüzünüzü tasarlayın ve aynı tasarımı mobil uygulamalar için kullanın. Işığı kontrol etmek ve görüntülemek için çeşitli öğeleriniz var. Panjurlar, panjurlar, HVAC, kameralar, alarmlar ve sahneler mevcuttur. EOZ panelinde kapı telefonu sistemi ve kapıcı modülü de bulunmaktadır. APPyi, alarm durumları için anlık bildirimler almak üzere de kullanabilirsiniz.

EPHESUS KNX Oda Kontrolörü
EPHESUS KNX Oda Kontrolörü, entegre sensörleri (sıcaklık, nem ve ortam ışığı) sayesinde kapsamlı donanıma sahiptir. Bu, enerji verimliliğini optimize etmek de dahil olmak üzere çok sayıda farklı olası kullanım sağlar.

EPHESUS KNX Basmalı Düğme ve HVAC
Estetik teknolojiyle buluşuyor - size termostat ve hoş bir metal yüzey, entegre ortam ışığı, sıcaklık ve nem sensörü ile yüksek kaliteli bir KNX düğmesi sunuyoruz.

ATHENA ANAHTAR & PRİZ
Athena serisi ile kişiselleştirilmiş tarz
Yatay ve dikey mimari için özel çözümler sunan Athene, butik tasarım ve bireysel zanaat konseptleri için idealdir. i-luxus, değerli müşterilerine yerel olarak geliştirilmiş ürünler ve ısmarlama tasarım çözümleri sunar.

Menu