Herhangi bir Ekran & Ses kurulum projesine başlamadan önce, konumu değerlendirmek ve AV sisteminin özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde kurulduğundan emin olmak için bir saha araştırması yapmanız önemlidir. Gsb Teknoloji olarak, sizin adınıza tüm bu çalışmaları yapıyor ve sistem tasarımınız için yardımcı oluyoruz.

Tecrübeli ekibimiz, görsel-işitsel ekipmanınız için en iyi düzeni belirlemek ve tüm bileşenlerin sorunsuz bir şekilde birlikte çalışmasını sağlamak için yerinde bir denetim gerçekleştirecektir. Kapsamlı bir saha araştırması yaparak, kurulumu mümkün olan en verimli şekilde planlamamıza ve yürütmemize yön vererek, kurulum sürecini etkileyebilecek olası engelleri veya sorunları belirleyebiliriz.

Keşif tamamlandıktan sonra, AV kurulumunuz hakkında bilinçli bir karar vermeniz için ihtiyacınız olan tüm bilgileri içeren ayrıntılı bir rapor sağlayacağız. Bu, alanın kapsamlı bir analizini, önerilen ekipmanı ve kurulum başlamadan önce alanda yapılması gereken gerekli değişiklikleri içerir.

Saha incelemelerine ek olarak, uygun kullanım, bakım, sorun giderme ve servis sağlamak için işçilik desteği ve temel sistem eğitimi dahil olmak üzere kurulum ve kurulum sonrası hizmetler de sağlıyoruz. Keşif ve AV kurulum ihtiyaçlarınız konusunda size nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bize ulaşın.

Menu