Gatekeeper Geçiş Güvenlik Sistemleri

Ürün satın almak veya Teknik Destek ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gatekeeper Kurumsal Yönetim Sistemi (GEMS)®
Gatekeeper, sistemlerimizin benzeri görülmemiş doğruluk, kullanılabilirlik ve güvenilirlik düzeylerinde çalışmasını sağlayan derin ve kapsamlı bir deneyime sahiptir. Tek bir güvenli, merkezi ve tamamen yapılandırılabilir kullanıcı arabiriminde tüm giriş ve çıkış konumlarında eyleme dönüştürülebilir istihbarat yakalayan gerçek zamanlı güvenlik yönetimi analitiği.
Giriş limanı güvenliğini, kargo takibini ve sınır güvenliği operasyonlarını basitleştirmek ve iyileştirmek için tüm güvenlik bilgilerinize (yüz algılama, tanıma, plaka kodu çözme, araç sınıflandırma, yürüyen aksam yabancı nesne algılama ve RFID) ilişkin birleşik bir görünümden yararlanın.

GEMSin Faydaları

Gerçek Zamanlı Eyleme Geçirilebilir İçgörüler ve İstihbarat
Sektörün en iyisi plaka tanıma, yüz algılama/tanıma, araç sınıflandırması ve araç alt takımında yabancı cisim algılama ile tüm faaliyetlerin eksiksiz görünürlüğü ile daha iyi kararlar alın. Tüm giriş/çıkış konumlarında gerçek zamanlı güvenlik bilgileri edinin.

Güvenliği ve Verimi Artırın
GEMSnin araçlar, yolcular ve kargo için birden fazla kimlik doğrulama faktörünü birleştirme yeteneği ile daha hızlı ve daha güvenli çalışın. GEMS, tüm olayların ve uyarıların hızlı, aranabilir geçmişi ve analitiği ile tüm şeritlerde gerçek zamanlı, sürekli görünürlük sağlar.

Tamamen Yapılandırılabilir Kullanıcı Arayüzü ve WebAPI Entegrasyonu
GEMS Uçtan Uca sistemi hem esnek hem de uyarlanabilir. Ağ güvenliği, personel erişimi ve veri yönetimi özel olarak müşteri kontrolü altındadır ve size işlemlerinizi basitleştirme ve güvenceye alma özgürlüğü verir. GEMS, müşteri PSIM ve VMS çözümlerine sorunsuz entegrasyon sunar.

Çok Faktörlü Akıllı Güvenlik (MFIS)®
Tek bir entegre ulaşım güvenliği sisteminde kargo, araç ve yolcu doğrulaması ile güvenlik uzmanlarınıza aynı anda birden çok riski bulma yeteneği verin.
MFIS® modülerdir ve arka planda çalışarak sınır geçişleri, giriş limanları, endüstriyel tesisler ve ulaşım merkezleri için daha hızlı işleme ve güvenlik sağlar. Yüz tanıma, plaka tespiti, araç sınıflandırması, yürüyen aksam tehdidi tespiti ve RFID gibi birden fazla kimlik doğrulama faktörüyle, güvenlik için en önemli olan eyleme geçirilebilir zekayı sunuyoruz.

MFIS® Çekirdek Teknolojileri

IVOD® Yüz Algılama ve Tanıma
Gündüz, gece, sert hava, çok parlak güneş ışığı ve çok renkli camlar dahil olmak üzere çeşitli zorlu koşullar altında gerçek zamanlı araç yolcusu yüz algılama ve tanıma (hem ön hem de arka koltuklar) gerçekleştirin.

IVUS® Alt Takım Tehdit Tespiti
El yapımı patlayıcılar, kaçak mallar ve insan kaçakçılığı gibi anormallikleri birkaç saniye içinde tespit etmek için sektör lideri, tam otomatik araç altı inceleme sistemi.

ILPA® Plaka Okuyucu
Otomatik plaka okuyucumuz, yüksek çözünürlüklü görüntüler yakalar ve sektördeki en yüksek doğruluklu LPR okuma oranlarıyla tüm çevre koşullarında araç ve kamyon plakalarının kodunu çözer

IVCA® Araç Sınıflandırması
Daha üst düzey analitikte kullanmak için bir aracın markasını, modelini ve rengini gerçek zamanlı olarak tespit edin.

IRID™
Transponder ve seyahat belgesi doğrulaması elde etmek için teknoloji ve gerçek zamanlı analitiği kullanan RFID, yasal kargo ve yolcuların sınırdan hızla geçmesini sağlar.

Akıllı Nakliye Konteyner Tespiti (ISCD)™
Uluslararası nakliye konteyner kodlarını otomatik olarak tanır ve kodunu çözerek, yoğun sınır geçişlerinde, demiryollarında, hava ve deniz limanlarında kargo takibini işlemek için güvenliği ve genel verimi hızlandırır.

Akıllı Araç Yolcu Algılama (IVOD)™
Gündüz, gece, sert hava, çok parlak güneş ışığı ve yoğun şekilde karartılmış camlar dahil olmak üzere çeşitli zorlu koşullar altında gerçek zamanlı yüz algılama ve tüm araç yolcularını (hem ön hem de arka koltuklarda) tanır. 

Akıllı Araç Alt Takım Tarayıcısı (IVUS)®
Gatekeeperın otomatik araç altı inceleme sistemi ile otomatik olarak inceleyin, tespit edin ve koruyun. IVUS® yabancı cisimleri, değişiklikleri ve anormallikleri saniyeler içinde bulur ve söz konusu aracın alt takımını otomatik olarak bir referans görüntüyle (GEMS® veritabanında saklanır) karşılaştırır ve her ikisini de ekranda görüntüler.
IVUS® endüstri lideri, tam otomatik araç altı muayene sistemidir.

Akıllı Tren Alt Takım Tarayıcısı (ITUS)®
Güvenlik personeline tüm çevre koşullarında yabancı nesneleri, anormallikleri ve olası bakım tehlikelerini anında algılayan otomatik tren alt takımı denetimi sağlayın.

Menu