Geutebrück Video Yönetim Sistemleri

Ürün satın almak veya Teknik Destek ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Video Yönetimi

G-Core, video görüntülerinizi yönetir ve optimum şekilde özelleştirilebilir eksiksiz bir çözümün temelini oluşturur. Sistem bağımsız bir birim olarak kullanılabilir veya birkaç G-Core sistemini birbirine bağlayarak herhangi bir boyuta ve karmaşıklığa genişletilebilir. Özellik yelpazesi, seçilebilir seçenekler aracılığıyla özel gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde özelleştirilmiştir. Açık bir platform olarak G-Core, üçüncü taraf sistemlerle çok sayıda entegrasyona erişim sağlar. Sinir ağlarının entegrasyonu, yapay zeka kullanılarak görüntü verilerinin analizine izin verir.

G-Core özellikle kullanımı kolay ve kullanımı sezgiseldir. Canlı veya kayıtlı videoyu işlemek için kullanımı kolay arayüz, her kullanıcının bireysel ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir. Ayrı bir kurulum arabirimi, bireysel kullanıcılar ve/veya kullanıcı grupları ve konumları için hakları kontrol eder. Tüm bunlar arka planda yapılır ve hassas verileri yetkisiz erişime karşı korur. Video uygulamanızın ve çalışanlarınızın gizlilik ihtiyaçları, tek tek görüntü bölümleri veya hareketleri anonimleştirilerek her zaman garanti altına alınır.

Birden fazla kaynaktan görüntü aramak, veritabanını hızlı bir şekilde alarak gerçekleştirilir. Görüntü ve video verileri, mahkemede delil olarak da kullanılabilen, filigranlı ve kurcalamaya dayanıklı Geutebrück formatında (GBF) saklanır.

Güvenlik Yönetimi

Karmaşık sistemler, G-SIM ile birden fazla konumda bile hassas ve sezgisel olarak çalıştırılabilir.
G-SIM yönetim yazılımı, G-Core sistemlerinizi yönetmek ve çalıştırmak için ideal bir tamamlayıcıdır. İster yerinde ister küresel olarak dağıtılmış G-SIM kurulumlarında olsun, karmaşık birimlere genel bir bakış sağlayın. Geutebrück sisteminizden ve arayüzler aracılığıyla bağlanan tüm üçüncü taraf sistemlerinden gelen tüm bilgiler, verilerinizi yönetmenizi kolaylaştıracak şekilde bir araya getirilmiştir.

Her bir sistemin isteğe bağlı olarak rezerve edilebilen küresel veri senkronizasyonu sayesinde kameralar, alarmlar, işlem verileri ve yöneticiler için kurulum verileri gibi kaynaklara karşılıklı ve kapsamlı erişim mümkündür.

G-SIM, özellikle hızlı ve net çalışabilirliği ile karakterize edilir. Sisteme entegre edilen site planları ve coğrafi referanslı haritalar optimum bir genel bakış sağlar. Kamera görüntüsünü yerleşim planına sürükleyerek, kamera konumu doğrudan görüntülenerek, coğrafi olarak çok uzak konumlara sahip çok büyük kurulumlarda bile yönlendirmeye olanak sağlar. Yazılımın sezgisel kullanıcı arayüzü, her kullanıcı için ayrı ayrı ayarlanabilir.

Ek olarak, web tarayıcısı entegrasyon seçeneği, üçüncü taraf güvenlik veya tesis yönetim sistemlerinin web kullanıcı arayüzlerinin G-SIM Görüntüleyicilerde korumalı, yer imi kontrollü entegrasyonunu sağlar. Tabii ki, hava durumu kanalları, haber servisleri veya web video akışları gibi internet sayfaları ve çok daha fazlası da G-SIM’in tek tip arayüzünde bu şekilde görüntülenebilir ve çalıştırılabilir.

Otomatik alarm iş akışları ve eylem talimatları ile akıllı alarm yönetimi, alarmların işlenmesinde kullanıcıyı en iyi şekilde destekler. Ayrı olarak ayarlanabilen bir kullanıcı hakları yönetimi, ilgili personel grupları için açıkça tanımlanabilir haklar sağlar ve böylece kullanıcı arayüzünü gerekli ve istenen gereksinimlere göre kişiselleştirir. Net ekran ve basit kullanım sayesinde, çok az personel çabası ile arazi izleme mümkündür.

G-SIM, görüntü ve proses verilerini birleştirerek proses izleme için de kullanılabilir. Zamandan tasarruf edin ve süreçlerinizdeki hataları daha hızlı bulun.
G-SIM ister video izleme ister süreç görselleştirme için kullanılsın, verileriniz her zaman güvendedir. Bir G-Core sistem arızası durumunda G-SIM, kesinti süresini en aza indirmek için bir yük devretme sunucusunun etkinleştirilmesini kontrol eder.

Hassas verilere erişim, verilerinizi her zaman mümkün olan en iyi şekilde korumak için dört göz ilkesiyle serbest bırakılan görüntülerle kısıtlanır.

Entegre sertifika yönetiminde SSL şifreleme için kendi sertifikalarınız da kullanılarak güvenlik standartlarınız korunabilir.

Buna ek olarak G-SIM, Windows’ta FIPS (Federal Information Processing Standard) modunun etkinleştirilmesini otomatik olarak algılar ve destekler.

Buna ek olarak, G-SIM, Kimlik Sağlayıcılar (IDP) aracılığıyla SAML (Security Assertion Markup Language) kullanarak isteğe bağlı Active Directory desteği ve harici kullanıcı yönetiminin gelişmiş entegrasyonunu sunar.

Video İçerik Analizi

G-Tect
Geutebrück sistemleri, sunucu tabanlı video içerik analizi (G-Tect) ile elde edildiği gibi, işlevselliklerini artıran ve bireysel ihtiyaçlara uyum sağlayan seçeneklerle daha da geliştirilebilir.

Canlı görüntülerinizi analiz ederek ve bunları yalnızca bir eylem gerçekleştiğinde kaydederek, bellek gereksinimlerinde ve ek depolama ortamı maliyetlerinde azalma mümkündür. VCA, önceden tanımlanmış alanlardaki hareketleri izlemek veya akıllı nesne algılama gerçekleştirmek için kullanılabilir. Bu şekilde karmaşık alanları en iyi şekilde koruyabilirsiniz ve kritik bir olay algılanırsa bir alarm tetiklenir ve operatör hemen bilgilendirilir.

Araç erişiminin izlenmesi ve otomasyonu da ANPR (plaka tanıma) ile sorun değil. Araç ruhsatı/plakaları, onaylanmış veya yetkisiz araçlardan oluşan bilinen bir veri tabanıyla kullanılabilir ve karşılaştırılabilir. Araç Erişim Yöneticisini (VAM) kullanarak artık kapıların, alarmların ve diğer birçok özelleştirilebilir seçeneğin kontrolüne sahipsiniz.

Sunucu Tabanlı VCA
Geutebrück çözümleri, önemli hiçbir şeyi kaçırmamanız için gelişmelerden haberdar olmanıza yardımcı olur. Sunucu tabanlı Video İçerik Analizi (VCA), sizin için önemli olan şeyleri otomatik olarak değerlendirir. İnsanlar, araçlar ve diğer nesneler, gündüz veya gece hava koşullarından bağımsız olarak iç ve dış mekanlarda algılanır. Sahnedeki ağaçların veya bitki örtüsünün hareketi gibi kontrol edilemeyen ve ilgisiz hareketler göz ardı edilir. Bu, yanlış alarm sayısını azaltır ve en aza indirir ve yanıt için yalnızca sizin için önemli olan olaylar görüntülenir.

Sistem, hareket modellerini saymak, tespit etmek veya tanımak için çok işlevlidir. Sayma işlevi, alanlardaki veya erişim noktalarındaki nesnelerin akışını belgelemeyi kolaylaştırır. Özelleştirilebilir bekleme filtreleri ile hırsızlık ve hırsızlık olayları da önceden tanımlanmış alanlarda analiz edilerek erken tespit edilebilir ve bu nedenle hızlı müdahale ile önlenebilir.

Entegrasyon ve İzleme
Mevcut sistemlerinize entegrasyonlar sunuyoruz. İzleme yazılımımız G-Health sizi arızalardan korur.

G-Link ile, çok sayıda üçüncü taraf sistemi (örn. yangın alarm sistemleri veya erişim kontrol sistemleri) birbirine bağlayarak eksiksiz ve kullanışlı bir sistem oluşturmak mümkündür. Tek bir ürün kullanarak birden fazla sistemle entegrasyon imkanı sunar.

Verileri birbirine bağlayarak doğrudan katma değer yaratırsınız. Biri tesise varmadan önce durumu hızlı ve verimli bir şekilde değerlendirmek için yangın alarm sistemini görüntülerle bağlayarak personelinizi koruyun. Veya video verilerini erişim kontrol sisteminizde depolayarak tesislerinizde ek güvenlik oluşturun.

G-Sağlık İzleme Yazılımı

Sisteminizdeki arızaları önleyerek paradan tasarruf edin. G-Health izleme yazılımı, donanım bileşenlerinizin işlevselliğini sürekli olarak kontrol eder ve olası sabit disk arızası veya sistem arızaları gibi kritik durumlarda sizi uyarır. Yazılım, veri akışını, işlemci kullanımını, sistem sıcaklığını ve daha fazlasını izler ve önceden belirlenmiş sınırlardan sapmaları bildirir. Bildirimler, arayüz içinden oluşturulan e-posta veya kısa mesaj yoluyla otomatik olarak gönderilir. Bağlı her bir bileşenin işlev durumuna genel bakış, kullanıcı dostu bir web arayüzü aracılığıyla gerçek zamanlı olarak veya isteğe bağlı olarak da görüntülenebilir. Bu sayede olası hasar veya duruşlar erken tespit edilerek zamanında müdahale edilerek önlenebilir.

G-Çekirdek Entegrasyonları

G-Core entegrasyonları, harici sistemlere mükemmel bir bağlantıdır. Yazarkasa, radar veya erişim kontrol sistemleri gibi sistemlere ve çok daha fazlasına bağlantı mümkündür. Örneğin, standartlaştırılmış Açık Veri arayüzünü destekleyen ERP sistemleri ve veritabanları da bağlanabilir. Tarama verileri dahil olmak üzere ilgili ERP sistemlerinden ve veritabanlarından ek meta veriler G-Core’da görüntülenebilir.

Proses verilerini görsellerle zenginleştirin ve katma değer yaratın.

Arayüz araması

GEUTEBRÜCK, uzun yıllardır tüm sistem bileşenlerinin harici sistemlere bağlanması için açık arayüzler sunmaktadır. Bu, yazılım geliştirme kitleri aracılığıyla kontrol edilen rahat TCP/IP arabirimlerine kadar açık protokollü seri arabirimleri içerir.

Menu