Legrand Akıllı Ev Sitemleri

EVİNİZİ AKILLI TELEFONUNUZA VEYA TABLETİNİZE BAĞLAYIN

 Dijital teknolojinin büyümesiyle birlikte, tıpkı yaşam alanlarımızla olan ilişkimiz gibi, günlük yaşamımız ve sürekli gelişen ilişkimiz. Bağlı cihazların çoğalması, yaşlanan nüfus, enerji tasarrufu veya evden çalışmanın yeni yolları: tüm bu faktörler yavaş yavaş iç mekanlarımıza dahil ediliyor.

Modern evler için akıllı çözümler konusunda uzman olan Legrand, bir dizi güvenli ve enerji açısından verimli teknolojik çözümler sunarak bu beklentilere sürdürülebilir bir yanıt veriyor. Ürünler ayrıca Legrandın tasarım uzmanlığı sayesinde alışkanlıklarınıza (sadelik) ve yaşam alanınıza (estetik) uyum sağlar.

Kapı giriş sistemi sınıfı 300
Netatmo ile Classe 300EOS, akıllı telefon ve video iç ünitesi arasındaki iletişim sayesinde modernliği ve yeniliği birleştiren yeni bağlantılı video iç ünitesidir. Entegre Wi-fi bağlantısı, akıllı telefonunuzla bağlantıya izin verir ve özel Uygulama sayesinde, görüntülü kapı girişi aramalarını yenilikçi ve işlevsel bir şekilde yönetebilirsiniz.

Mutfağınızı harika bir çalışma alanı haline getirin
Hoparlörler ve akıllı telefon yuvalarından ışıklara ve prizlere kadar, bu yüksek teknoloji ürünü, son derece kullanışlı 
yapı taşlarıyla seçim yapabileceğiniz bir dünya olasılık var.

Dış aydınlatma
Yolları veya merdivenleri aydınlatmak, özellikleri vurgulamak veya ambiyans yaratmak için: Sarlam ve HPM merdiven lambaları, ince direkler ve duvarlar ve zeminler için gömme aydınlatma, ayrıntılara önem verenler için moda bir seçimdir.

Bir şeylere hayat vermek
Bağlantılı nesneler, kapsamlı sosyal değişimi temsil ediyor ve yavaş yavaş norm haline geliyorlar. İnovasyonu hızlandırmak için tasarlanan Eliot programı, Legrandın teklifindeki bağlantılı nesnelerin dağıtımını hızlandırarak bu zorluğa yanıt veriyor.

Menu