Crestron Toplantı ve Konferans Çözümleri

Ürün satın almak veya Teknik Destek ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

 

Crestron Flex Video Konferans

Crestron Flex Video Konferans, dağınık bir iş gücünün bir araya gelmesini kolaylaştırır. Kullanımı kolay. Dağıtımı basit. Her tür alanda her kullanıcı için sürekli olarak yüksek kaliteli bir deneyim.Alanlar farklılık gösterebilir ancak ihtiyaçlarınız aynı kalır; etkili ve verimli işbirliği. Crestron Flex ile, yüksek performanslı ses/video, video konferansa kolay erişim, kablosuz konferans ve akıllı oda kontrolüne sahip olacağınızdan emin olarak herhangi bir alana girebilirsiniz. Masaüstü bilgisayarlardan eğitim odalarına, ev ofislerinden küresel genel merkeze, Crestron Flex herkesi güvenilir, uzman, güvenli ve sorunsuz bir şekilde birbirine bağlar.

Crestron Flex Digital Workplace Platform
Hibrit iş yeri. Farklı programlar, alanlar ve çok dağınık bir iş gücü, hibrit iş yerini çok dinamik bir deneyim haline getiriyor. Ve meydan oku. Crestron Flex Dijital İş Yeri platformu, bu deneyimi herkes için geçerli kılmak üzere tasarlandı - daha fazla etkileşim için insanları doğru teknolojiyle doğru alanlara sorunsuz bir şekilde bağlar.

Crestron Intelligent Video
Herkesi birbirine yaklaştırın.
İnsan iletişiminin çoğu sözlü değildir. Mimik. Yüz ifadeleri. Vücut dili. Göz teması. Bu görsel ipuçları, hibrit toplantılarda katılımcıları tamamen meşgul tutmak için çok önemlidir. Kuruluşlar video konferansı daha fazla alana eklemek için yarışırken, Crestronun akıllı video çözümleri portföyü bunu daha akıllıca yapmanızı sağlar. Ve daha iyi.

Crestron Flex Scheduling
İş akışını en üst düzeye çıkarmak ve üretkenliği artırmak için tasarlanmış tek platform. Crestron Flex dijital iş yeri platformunun bir ayağı olan Crestron Flex Scheduling, iş gücünüzün doğru teknolojiyle doğru yeri hızlı bir şekilde ayırtmasını sağlar. Tüm bunlar, işgal yoğunluğunu yönetmenize yardımcı olurken ve daha iyi gayrimenkul planlaması için kullanım verileri sağlar.

 

 

AirMedia®
Kablosuz sunum ve konferans sistemleri bugünkü çalışma şeklimiz için tasarlandı
Kendi toplantınızı istediğiniz yere getirin.
AirMedia® kablosuz konferans teknolojisi ile herhangi bir alanı yüksek kaliteli bir konferans alanına dönüştür
ebilirsiniz. İster kalabalık bir odada, salonda veya karma kullanımlı bir odada olun, herhangi bir cihazdan toplantı sunmak, paylaşmak ve düzenlemek kolaydır.

AirMedia + Jabra PanaCast 50BYOD konferans çözümleri
BYOD oda çözümleri, tam bir konferans çözümü kurmak istemeyebileceğiniz daha küçük alanlara hibrit toplantı yetenekleri getirmenin basit bir yolunu sunar. AirMedia® Alıcı 3200-WF + Jabra® PanaCast 50 video çubuğu paketi bunu yapmayı kolaylaştırır.

Crestron ve Microsoft Teams Panelleri
Gelişmiş oda planlamasıyla Microsoft Teamsin tüm potansiyelini ortaya çıkarın
Artık Microsoft Teams® Panel ile iş gününüz boyunca sorunsuz, yerel bir deneyim yaşayabilirsiniz. Kitap odaları. Toplantılar yapın. Her odanın tam potansiyeliyle kullanıldığından emin olun.

Menu