Digifort Video Yönetim Sistemleri

Ürün satın almak veya Teknik Destek ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

VİDEO YÖNETİMİ

VMS ÇÖZÜMLERİ
Digifort ürünleri, geniş bir uygulama yelpazesi için kişiye özel özellikler sunarken, pazar standartlarını ve beklentileri aşan en yüksek kalitede video izleme ve yönetim yazılımı sunmak için özenle tasarlanmıştır. Bugün dünya çapında 240tan fazla üreticiye ve sisteme entegre 6500den fazla cihaz modeline, eksiksiz alarm sistemi ve otomasyona, otomobil plakasını okuma, akıllı görüntü analizi modülüne, herhangi bir erişim kontrol sistemi, biyometrik, CRM, ERP, şehir ile entegrasyona sahiptir. yönetim yazılımı, diğerleri arasında.

Digifort, tabletler ve akıllı telefonlar (Android ve IO lar) gibi mobil cihazlar için java platformunda geliştirilen ve IP kameraların ve kodlayıcıların görüntülerinin görselleştirilmesine ve oynatılmasına izin veren bir uygulama olan Digifort Mobil İstemci’yi yaratmıştır. Digifort Sunucusu aracılığıyla kullanıcı herhangi bir yerden kameraları, PTZyi görüntüleyebilir ve kontrol edebilir, ön ayarları etkinleştirebilir veya olayları tetikleyebilir, ek bir modül değil tamamlayıcıdır, lisans kullanımını gerektirmez, Halihazırda sürüm 7’den itibaren mevcuttur.

PLAKA TANIMA
Digifort LPR otobanlarda, caddelerde, otoparklarda, alışveriş merkezlerinde, işletmelerde veya otomobil plakasının tanımlanmasını gerektiren her yerde kullanılabilir. Otomatik karakter tanıma için Optik Karakter Tanıma (OCR) özelliklerini kullanan, araç plakalarını tanımlayan ve bunları anında veya gelecekteki aramalar için bir veritabanında saklayan, gerekli herhangi bir olayla ilişkilendirilmelerine, Alarmlar üretmeye veya otomatikleştirmeye izin veren akıllı bir modüldür. 

Hangi araçların bir ortama girip girmediğini belirleme, kapıları ve kapıları otomatik olarak açma, trafik kısıtlamaları uygulama (çalıntı araba, süresi geçmiş IPVA, ödenmemiş cezalar vb.), uyarı verme, araca el konulmasını sağlama, araçları teslim etme imkanı. Yolcular veya gerekli görülen diğer önlemler.

GELİŞMİŞ VİDEO ANALİZİ
Digifort, müşteri arayüzü ile birlikte kullanılan güçlü bir video analitik modülüne sahiptir ve izlemenin daha verimli ve akıllı olmasını sağlayarak operatörlerin iddiaları işleme koyma ve olayları tespit etme konusunda daha büyük bir yetenek elde etmesine yardımcı olur. Operatörün sürekli dikkatine ihtiyaç duymadan sürekli çalışma için geliştirilmiştir. Sürekli olarak programlanmış davranışsal durumları analiz eder, çalışma anında meydana gelen olaylara göre alarmlar üretir, örneğin: hız sınırını aşan bir araba, bir mülke giren bir kişi, yasak bir alanda park etmiş veya durmuş bir araba, bir terkedilmiş nesne, kaldırılmış bir nesne veya hatta insanların şüpheli hareketleri hakkında uyarı vermek.

Nesnelerin ve insanların sayılması, terk edilmiş nesneler ve diğerleri arasında yüz algılama gibi sistemdeki tüm olaylar için istatistiksel raporlar ve grafikler oluşturur. Nesnelerin tespiti ve izlenmesi için gelişmiş algoritma, kolay yapılandırma ve çalıştırma, verimli ve karmaşık olmayan çözüm gibi birçok avantajı vardır.

Yüksek işleme gereksinimi nedeniyle bu modül, analitiği kullanarak 30 adede kadar kamerayı işleyebilen kendi sunucusuna ihtiyaç duyar. Lisanslar kamera başına satılır ve IP veya kodlayıcılar aracılığıyla herhangi bir sistem kamerası ile kullanılabilir.

Analitikler, belirli kurallara uyar ve istenen faydaları elde etmek için uygun şekilde eğitilmiş personel gerektirir; her analitik modülün, kamera yüksekliği, konumlandırma, yeterli aydınlatma, özelleştirme kuralları gibi düzgün çalışması için kendine has özellikleri ve benzersiz kurulumu vardır.

ADLİ ANALİZ
Digifort’un BriefCam’in VIDEO SYNOPSIS ® ile ortaklığı , video adli tıp ve elektronik gözetim projeleri için özellikler ve araçlarla dolu yeni, yenilikçi ve akıllı bir modül sunuyor. BriefCam’in VIDEO SYNOPSIS ® modülü, adli tıp (soruşturma) amaçları için belirli bir videonun inceleme süresini azaltabilir - bu tür videoların saatlerden dakikalara düşürülmesi. Bu azalma, video bilgilerinin tescilli bir şekilde sıkıştırılması sayesinde mümkün olmaktadır. Bu sıkıştırma, operatörün farklı zamanlarda meydana gelen ve aynı anda gösterilen birkaç olayı görselleştirmesine izin veren görsel bir özet oluşturur - bireysel zaman kodlarını görüntülerken tüm öğeleri kaplar.

BriefCam’in VIDEO SYNOPSIS ® modülü, diğerlerinin yanı sıra renk, boyut, seyahat yönü ve programlara yönel
ik filtrelerle aramada çeviklik, nesnellik ve hız sunar. Uzun saatler süren video analizini büyük ölçüde dakikalara indirgeme. Belirli bireylerin, nesnelerin veya sahnelerin kolay ve hızlı bir şekilde tanımlanmasına ve konumlandırılmasına olanak tanır. H.264 sıkıştırma kullanımının yanı sıra işlem gücünü ve kullanım hızını en üst düzeye çıkarmak için bu modülü kendi sunucusunda barındırmak bir gerekliliktir. BriefCam’in VIDEO SYNOPSIS ® özelliği, Digifort tarafından kendi lisansının satın alınmasını gerektiren ayrı bir modül olarak sunulmaktadır.

YÜZ TANIMA
Digifort Yüz Tanıma modülü, SAFR modülü ile Digifort ve Amerikan şirketi RealNetworks arasında dünya çapında bir ortaklıktır. Bu modül, mükemmel doğruluk ve yüksek güvenilirlikle (şu anda Massachusetts Üniversitesi’ndeki MIT tarafından ölçülmekte ve onaylanmaktadır) %99,86 doğrulukla yüz tanımayı mümkün kılmakta ve kullanıcıya tanımlanan personelle ilgili önemli ayrıntılar sağlamaktadır.

Menu