Network Optix Video Yönetim Sistemleri
Ürün satın almak veya Teknik Destek ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
Network Optix, zorunluluktan doğan bir fikir olarak başladı - IP kameraları keşfetmenin, görüntülemenin ve yönetmenin daha iyi bir yolu olmalıydı.
Akıllı Video Çözümleri oluşturun
Powered by NX
Nx Meta, SİZİN müşterileriniz ve SİZİN pazarınız için hızlı bir şekilde güçlü bir özel etiketli Hizmet olarak Video Gözetim (VSaaS) çözümü oluşturmayı kolaylaştıran, Bulut, Masaüstü, Sunucu ve Mobil uygulamaları içeren eksiksiz bir Hizmet Olarak Video Platformudur.Nx Meta, Bulut, Masaüstü, Mobil ve Sunucu uygulamaları ile son teknoloji bir Hizmet Olarak Video Yazılımı geliştirmeyi ve sınıfının en iyisi özellikler ve işlevsellik ile rekabetçi çözümlerin önünde olmayı kolaylaştıran tam yığın akıllı bir video platformudur.
Nx Meta ile bir Powered by Nx ürünü geliştirmekten kimler yararlanabilir?
Yönetilen Hizmet Sağlayıcılar (MSPler)
Bölgesel Hizmet Sağlayıcılar
Bilgisayarla Görme Şirketleri
Kamera ve Sunucu Donanımı Üreticileri
Otomasyon ve IoT Platformu Sağlayıcıları
Ve dahası!
 
Nx Meta ile Geliştirmenin Avantajları
Yıllar içinde değil haftalar içinde tam özellikli, tam donanımlı, kurumsal akıllı bir VSaaS ürünü geliştirin.
Markanızı Eşleştirin - VSaaS çözümünüzü, markanıza ve işletmenize uyacak şekilde logonuz / renklerinizle özelleştirin.
Gelişen Bir Platform - Nx tarafından desteklenen VSaaS çözümleri, çözümünüzü rekabetçi kılmak için her sürümde gelişir.
Çoklu Platform Desteği - Tüm büyük işletim sistemleri desteğiyle Powered by Nx çözümleri çoğu bilgi işlem donanımıyla çalışır.
Entegrasyon Ekosistemi - Mükemmel VSaaS ürününü oluşturmak için işletmenizin gereksinimlerine uyan bir entegrasyon paketinden seçim yapın.
Profesyonel Destek - Powered by Nx VSaaS platformunu geliştiren yazılım mühendislerinden doğrudan destek alın.
Esnek Fiyatlandırma Planları - Herkes aynı fiyatlandırma yapısını takip etmek istemez. Bunu anladık. Bu yüzden özel fiyatlandırma sunuyoruz.
 
Nx Witness VMS
Yeni arama. Yeni yedek. Yeni Siber Güvenlik geliştirmeleri. Ve dahası.
Nx Witness VMS, kritik olayları izleyebilmeniz, analiz edebilmeniz ve tepki verebilmeniz için IP video kameraları keşfetmek, görüntülemek, kaydetmek ve yönetmek üzere tasarlanmış ışık hızında, kullanımı kolay, platformlar arası bir IP video yönetim sistemi (VMS) / video gözetim yazılımıdır.
 
v5teki Yenilikler Neler?
Nx Witness v5, siber güvenlik, mevcut özelliklerin gelişmiş kullanılabilirliği ve yeni etkileşim özelliklerine odaklanan tam özellikli bir sürümdür.
Gelişmiş Nesne Arama
Meta Veriye Dayalı Arşiv Yedekleme Seçenekleri
Sunucular Üzerinden Web Sayfası Proxysi
İki Faktörlü Kimlik Doğrulama (2FA)
Kaynak Gruplaması
Ses Eşleme
Masaüstü İstemcisi Otomatik Güncellemeleri
Şifreli Arşivler
Yük Devretme için Sunucu Konum Kimliği
Sunucu Web Yönetici Arayüzü Yeniden Tasarımı
Video Önizleme Küçük Resimleri
Daha Güvenli Bağlantılar
Yenilenen Sunucu APIsı
Masaüstü İstemcisi Javascript APIsi
 
Nx Witness VMSnin Avantajları
Dakikalar İçinde Kurun ve Yapılandırın
Anında kullanılabilir olacak şekilde tasarlanan ve gereksiz önkoşul yazılımlar hakkında endişelenmenize gerek olmayan Nx Witness, IP gözetim sisteminizi birkaç dakika içinde çalışır duruma getirmenize yardımcı olur.
Her Yerden Bağlan - Nx Witness Cloud katmanı, kullanımı kolay tek bir web tabanlı arabirimden sınırsız sayıda Sistemin uzaktan bağlantısı ve yönetimi için özel olarak oluşturulmuştur.
IP Kameraların %99unu Anında Keşfedin - Nx Witness VMS ile bugün piyasadaki IP kameraların %99unu ve uyumlu IoT cihazlarını otomatik olarak keşfedebilir, böylece yeni sistemleri hızla yapılandırabilirsiniz.
Bir Yılı Saniyede Arayın - Nx Witnessta Akıllı Arama, kullanıcıların hareket, olaylar, yer imleri, meta veriler ve zamanın herhangi bir kombinasyonunu kullanarak arşivleri taramasına olanak tanır.
Entegre Bilgisayarla Görü Analitiği - Entegre bilgisayar görüşü iş ortağı eklentileriyle nesneleri (insanlar, plakalar, yüzler, giysiler, çantalar vb.) arayın.
Sisteminizi Her Boyuta Ölçeklendirin - Yönetilen hizmetler veya büyük kurumsal müşteriler için sınırsız sayıda sistemi tek bir hesaba bağlayın.
Gelişmiş Depolama Yönetimi - Nx Witness ile kullanıcılar yerel HDDleri ve NAS cihazlarını yönetebilir. Gerçek zamanlı kullanım istatistiklerini görün ve mevcut alanı akıllıca kullanın.
Güvenli olacak şekilde tasarlandı - Nx Witness VMS, en son siber güvenlik en iyi uygulamalarını kullandığından emin olmak için her sürümden önce güvenlik ve QA regresyon testinden geçer.
Özelleştirilebilir ve Genişletilebilir - Video analitiği, erişim kontrolü, alarm sistemleri ve binlerce binlerce bulut tabanlı platforma kadar düzinelerce entegrasyon arasından seçim yapın.
Menu