Zkr Hemşire Çağrı Sistemi hakkında Teknik destek, Ürün Tedariği ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Infinity Hemşire Çağrı Sistemi

ZKR Infinity serisi, Hemşire Çağrısı ve Acil Durum Kodu ihtiyaçlarınız için son teknoloji sesli iletişim platformu sağlar.
Sistem, hastalar ve hemşireler arasında daha yüksek düzeyde iletişim sağlamak için tasarlanmıştır ve ayrıntılı olay kaydı, kolay ve eksiksiz hizmet
kalitesi değerlendirmesine olanak tanır. Hastaların TV, klima, pencere panjurları ve ışıklar dahil olmak üzere çevrelerini kontrol etmelerini sağlarken, hemşirelerinin bir düğmeye basmak kadar uzakta olduklarını bilmenin rahatlığını onlara verir.
Ahize üzerindeki fonksiyon düğmeleri, hastaların odadaki iki farklı ışığı kontrol etmesine, TV kanallarını ve ses seviyesini yönetmesine olanak tanır. Ayrıca ihtiyaçlarınıza göre entegre edilmiş iki işlev düğmesi vardır. Örnek olarak bu butonlara oda klima kontrolü veya elektronik perde kontrolü atayabilirsiniz.
Duvar fişi, arka taraftaki bir RJ45 bağlantı noktasıyla Görev İstasyonuna ve ön taraftaki güvenli bir manyetik bağlantı noktasıyla Hasta Ahizesine bağlanır.

Comfort Hemşire Çağrı Sistemi
ZKR Comfort serisi, ZKR ürün ailesi içerisinde sesli iletişim platformları kapsamında üretilmiş olup,amaç olarak hastalar ile olan iletişimi yüksek düzeyde tutarak hemşirelik hizmetlerinde kontrol kolaylığı sağlamayı hedeflemiştir Comfort serisi ürünler ile hasta-hemşire arasında sesli konuşma olanağı sağlanacağı gibi, sistemin donanımı olan Comfort sesli hasta elseti üzerinden tv ses açıp kapama ve  kanal geçişleri, oda içerisinde aydınlatmaların kontrolü, uygun mekanizmalı perdeleri açıp kapama gibi işlemlerinin yönetimi ve  kontrolü sağlanabilmektedir. Hasta-Personel ya da personel-diğer personeller arasında geçen konuşmaların ses kayıtları sistemde kayıt altında  tutulur, gerekli durumlarda yetkililer  bu ses kayıtlarına ulaşılabilir. Ayrıca harici telefon görüşmeleri hesaplanarak  kullanıcı  kişilere fatura edilebilir.

Versatile Hemşire Çağrı Sistemi
ZKR ürün ailesinin IP tabanlı sistemidir. Ana hemşire çağrı yazılımı, dokunmatik ekranlı, kart okuyuculu oda kontrol paneli, yatak başı çağrı ünitesi, hasta el seti, WC&Banyo ipli çağrı ünitesi ve kapı üstü koridor lambasından oluşur. Sisteme Kablosuz çağrı cihazı ve Dect telefon entegrasyonu mümkündür. Odalardan yapılan çağrılar hemşire çağrı panelinden görüntülenebildiği gibi, sisteme bağlı olarak çalışan çağrı cihazları yada Dect telefonlar üzerinden de görüntülenebilir. Sistem IP temelli olması nedeni ile yönetim yazılımı baştan sona kadar kendisine bağlı ekipmanların çalışırlığını ve stabilitesini kontrol edebilmektedir. Arıza durumlarında ise sisteme tanımı yapılmış bir teknik personele durum hakkında bildirim yapabilmektedir.
Sistemin hastane bünyesinde kullanılan HBYS (Hastane Bilgi Yönetim Sistemi) ile entegrasyonu son derece kolaydır. Bu entegrasyon hastane yönetimine raporlamalarda ve servis kalitesinin yükseltilmesinde oldukça etkilidir. Ayrıca bu entegrasyon sayesinde çağrı yapan hastanın kritik bilgileri de ilgili personele gönderilebilmektedir. Versatile ailesi sadece bir hemşire çağrı sistemi değil, sizlere katma değer sağlayacak iletişim platformudur. Sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda sizinle beraber büyüyüp gelişebilecek bir yapıdadır.

Air Basic Hemşire Çağrı Sistemi
ZKR AIR kablosuz Hemşire Çağrı sistemi .Tak çalıştır mimarisi, hızlı ve güvenilir 433 Mhz Şifreli iletişim protokolü . Hasta El seti veya Wc banyolardan yapılan çağrılar direk olarak hemşire paneline iletilir. Çağrı butonları ve hemşire paneli arasındaki mesafenin fazla olması durumunda sinyal tekrarlayıcı üniteler ile kapsama alanını genişletmek mümkündür. Hemşire çağrı paneline düşen çağrılar istenilmesi durumunda raporlanabilir. Sisteme çağrı cihazı entegrasyonu mümkündür.

 

Menu