General Electric Akıllı Ev Sistemleri

Kontrolünüzü  özelleştirin.
Bu kadar geniş bir ürün ve özellik yelpazesiyle, ses , hareket , dokunma ve daha fazlası dahil olmak üzere ışıklarınızı ve cihazlarınızı kontrol etmenin çeşitli yolları vardır . Sizin için en uygun ürünleri ve kontrol yöntemlerini seçin.

Her yerden kontrol.
Ürünlerimiz, ışıklarınızı ve cihazlarınızı kumsalda, ofiste veya yataktayken istediğiniz yerden kontrol etmenizi sağlar. Kontrol her zaman sizde.

Evinizi programınıza göre ayarlayın.
Akıllı ürünlerimizle bir program belirlemek, ister kahvaltı için waffle makinenizi ısıtıyor olun, ister karanlık bir eve yürümek zorunda kalmamak için ışıkların açılmasını programlıyor olun, güvenliğinizi, rahatlığınızı ve daha fazlasını artırabilir. 

Mükemmel sahneyi ayarlayın ve kaydedin.
En sevdiğiniz aydınlatma sahnelerini kaydederek ve istediğiniz zaman keyfini çıkararak konforunuzu ve kontrolünüzü artırın. 

Akıllı Anahtarlar ve Uzaktan Kumandalar
Tek dokunuş rahatlığına geçin.
Kurulumu kolay anahtarlarımız ve uzaktan kumandalarımız size ışıkları ve cihazları her yerden kontrol etmenin çeşitli yollarını sunar.

Akıllı Fişler
Cihazlarınızı her yerden kontrol edin.
Akıllı Fişlerimiz, rahatlık ve gönül rahatlığı için size alan ısıtıcıları ve bahçe çeşmeleri gibi cihazların yanı sıra lambalar, dize lambaları ve daha fazlasını kontrol etmenizi sağlar.

Akıllı Kameralar
Neyin önemli olduğunu her yerden izleyin. Cync İç Mekan ve Dış Mekan Akıllı Kameralar, nerede olursanız olun içinizin rahat etmesi için evinizin video ve iki yönlü sesini sağlamak üzere Cync Uygulamasına kolayca bağlanır.

Akıllı Termostat
Daha fazla konfor. Daha fazla kontrol. Daha fazla yerden. CYNC Akıllı Termostat, ihtiyaç duyduğunuzda optimum konfor için her yerden, hatta evden uzakta bile sıcaklık kontrolü sağlar.

Oda Sıcaklık Sensörü
En önemli olduğu yerde konforu optimize edin. Bir CYNC Oda Sıcaklık Sensörünü bir CYNC Akıllı Termostat ile eşleştirdiğinizde, yatak odanız veya egzersiz odanız gibi ihtiyaç duyduğunuz odalarda konforu optimize edebilirsiniz.

Wafer Smart LED Downlight
Alttan aydınlatmaya akıllı bir yükseltme .
Bu hepsi bir arada armatürler, gömme aydınlatmanıza akıllı kontrol ve milyonlarca renk ve beyaz ton eklemenin kolay bir yoludur; 4” veya 6” ince profil boyutlarında mevcuttur.

Daha fazla konfor, kolaylık ve kontrol için size tüm akıllı ürünleriniz üzerinde kişiselleştirilmiş kontrol sağlayan basit bir uygulama. Savant tarafından desteklenen Cync Uygulaması, gelişmiş kişiselleştirme, renk seçimi ve daha fazlasıyla Cync ve C by GE ürünleri üzerinde sorunsuz kontrol sağlar.

Aydınlatmanızı tamamen özelleştirin.
Renkli oyun gecelerinden canlı, enerji dolu sabahlara kadar Cync Smart Bulbs, mükemmel ruh hallerini yaratmanıza ve bunları birçok şekilde kolayca kontrol etmenize olanak tanır.

    

Menu