Utc Fire & Security Video Yönetim ve Çevre Güvenlik Sistemleri
Ürün satın almak veya Teknik Destek ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
Akıllı Güvenlik Çözümleri
Yönetim Yazılımı
Güvenlik ve tesis yönetimi, personelin, ziyaretçilerin ve fiziksel varlıkların güvenliği ve korunması için öncelikli olarak yönetilmesi gereken karmaşık bir işlevler kümesine dönüşmüştür. Bu karmaşıklığı yönlendiren çok sayıda faktör vardır: birden çok site, uzak konumlar, esnek çalışma saatleri, çalışan ve ziyaretçi sayısı ve diğer gelişen ihtiyaçlar. Bu, entegre bir yönetim çözümü gerektirir .
Danışman Yönetim yazılımı, güvenlik ve tesis yöneticilerine izinsiz giriş, erişim, video gözetimi ve/veya yangın alarmları gibi karmaşık iş fonksiyonlarını birden fazla tesiste kontrol etmek için tek bir kullanıcı dostu uygulamaya entegre edilen ve buradan kontrol edilen benzersiz bir entegre yönetim aracı sağlar.
Dinamik kat planları ile sezgisel bir grafik kullanıcı arayüzü
Birden çok görev için tek kullanıcı arabirimi:
Erişim kontrolü, dijital video, izinsiz giriş ve yangın algılamayı entegre eder; Güvenlik sisteminin türünden bağımsız olarak, kullanıcı erişim haklarını tanımlamak ve yönetmek için tek tip bir yol
sağlar ; Personelin, mülklerin ve varlıkların emniyetine ve güvenliğine katkıda bulunarak tesisteki ziyaretçileri kaydeder ve izler; Minimum eğitim gerektirir .
Kullanıcıların, gelişmiş raporlama yetenekleri aracılığıyla istedikleri gibi raporlar oluşturmalarına olanak tanır
Birden çok siteye, birden çok dile ve birden çok kullanıcıya ölçeklenebilir
Verimli alarm işleme sağlar
C4 Management, müşterilerimize bina yönetimi için açık ve ölçeklenebilir bir platformun daha da fazla özelliğini sağlıyor.
Danışman Yönetimi ile aynı sezgisel grafik kullanıcı arabirimi ile C4, dinamik kat planları sağlar ve video olaylarını almanıza, raporlar oluşturmanıza ve çok daha fazlasına olanak tanır. Ayrıca C4, hem Carrierın hem de diğer üreticilerin donanım çözümlerinin desteğiyle sonsuz olanaklar sunar.

Akıllı Video
Carrier Video Solutions, video gözetiminin tüm farklı yönlerinden yararlanmanıza izin vererek size tam bir gönül rahatlığı sağlamak ve yaşam kalitenizi artırmak için tasarlanmıştır.

Sözümüzün tutulmasını sağlamak için çözümlerimiz 4 temel ilkeye dayanmaktadır:

Güven
Yılların deneyimine sahip güvenilir bir ortağız ve sizi yerel olarak desteklemek ve sahada size yakın olmak için arkamızda sağlam bir küresel organizasyon var.

Entegrasyon
Farklı video ürünlerimiz ve çözümlerimiz arasında tutarlı uyumluluk sunuyoruz ve ayrıca İzinsiz Giriş veya Erişim Kontrolü çözümlerimiz ve hatta Fire ürünlerimizle olsun, yalnızca Carrier Fire & Security Ürünlerinin sunabileceği çapraz entegrasyona odaklanıyoruz. Sizin için tüm açıları ele almak için buradayız.

Kalite
Tüm ürün ve çözümlerimiz, aşırı hava koşulları ve güvenlik açığı gibi zorlu ortamlarda optimum şekilde direnmek ve çalışmak için bir dizi testten geçer; ayrıca yazılım mühendisliği ve yerelleştirme ekiplerimizin küresel veya yerel müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya odaklandığından emin oluruz.

Mahremiyet
Carrier Video ekibi, gizliliğe saygı konusunda güçlü hissediyor. Bu ilke, verilerinizin nerede saklandığını, hangi verilerin saklandığını ve yalnızca uyumlu ve güvenli bir şekilde işlendiğini her zaman bildiğinizden emin olarak tanımlanır.

Advisor Advanced, Avrupa, Orta Doğu ve Afrikada 30dan fazla ülkede bulunan lider bir izinsiz giriş platformudur. Küçük işletmelerden ve mağazalardan daha yüksek güvenlik gerektiren uygulamalara kadar değişen uygulamalara mükemmel bir yanıt sağlar.

Bu başarılı platform, şimdi Erişim Kontrolü, Yönetim Yazılımı ve UltraSync hizmetleriyle tamamen Entegre bir güvenlik sistemine genişletildi ve müşterilerimize sınıfının en iyisi bir güvenlik çözümü sağladı.

Advisor Advanced, küçük işletmeler ve dükkanlardan EN derecesi 3 gerektiren daha yüksek güvenlik gerektiren uygulamalara kadar değişen uygulamalara mükemmel bir yanıt sağlar .

Çevre ve Dış Mekan Algılama
Dış ortamlar kararsız olabilir ve havadaki değişikliklerden ve öngörülemeyen hareket eden nesnelerden kolayca etkilenebilir.

Carrier, çok çeşitli farklı teknolojilerde uzun yıllara dayanan bir deneyime sahiptir Geniş dış mekan ve çevre algılama teknolojilerimizi keşfedin.

Aktif Kızılötesi Işınlar
PB/SB Serisi
Düşük rahatsız edici alarmlar için entegre bir hizalama yardımı sağlayan modüler bir sistem. Set başına 200 mye kadar algılama aralığı.

Çit ve Çatı Sensörleri
FlexZone - DF (Flex) Serisi
Sitenizin çitini kesme, tırmanma veya kırma girişimlerini algılar ve yerini tespit eder. Yerelleştirilmiş ve dağıtılmış çevresel bozulmalar arasında doğru ayrım sunar.

Gelişmiş Dijital Sinyal İşleme (DSP) kullanan FlexZone, çok çeşitli çit tiplerine uyum sağlamak için yüksek esneklik sağlar. Sensör işlemcisi başına 600 mye kadar kapsama alanı sağlar. Yönetim yazılımı ile entegre edilebilir.

Hacimsel Hareket Sensörleri
DI601 / DDI602 - 69xxP/TX-2821-03-4
Mikrodalga sensörüyle birleştirilmiş iki bağımsız PIR sensörü. Özellikle konut uygulamalarına odaklanan yeni bir mini dedektör serisi ile genişletildi.

UltraSync, güvenlik sistemleri için uçtan uca bir bağlantı çözümüdür. UltraSync, hizmetini üç farklı katman aracılığıyla sunar:

UltraSync hizmetleri
Alarm raporlama ve bağlantı: UltraSync hizmetleri, Advisor Advanced ve xGenConnect izinsiz giriş panellerinin yanı sıra UltraSync iletişim cihazlarıyla donatılmış diğer tüm sistemlere güvenli bağlantı sağlar. UltraSync hizmetleri aracılığıyla;

Sistemler, olayları ve alarmları izleme istasyonlarına ve diğer taraflara raporlayabilir
Güvenlik operatörleri operasyon için sistemlere uzaktan bağlanabilir
Kurulumcular, yapılandırma için sistemlere uzaktan bağlanabilir
Son kullanıcılar, kontrol için sisteme uzaktan bağlanabilir
UltraSync hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen sağdaki UltraSync hizmetleri bağlantısına tıklayın.

UltraSync iletişim cihazları
UltraSync iletişim cihazları, çok çeşitli güvenlik sistemlerine (ATS Master, Aritech olmayan paneller, yangın panelleri ve daha fazlası) bağlanabilen ve alarm raporlama ile uzaktan kontrol ve yapılandırma hizmetleri sağlayan evrensel çeviriciler/iletişim cihazlarıdır.

UltraSync iletişim cihazları hakkında daha fazla bilgi için lütfen sağdaki UltraSync iletişim cihazları bağlantısına tıklayın.

UltraSync + Uygulaması:
Uygulama, son kullanıcının uyumlu güvenlik sistemlerini uzaktan kontrol etmesini sağlar. xGenConnect hırsız alarm panelleri ve UltraSync iletişim cihazına bağlı güvenlik sistemleri, UltraSync+ uygulaması tarafından uzaktan kontrol edilebilir.

UltraSync+ uygulaması hakkında daha fazla bilgi için lütfen App Store veya Google Play Storeu ziyaret edin.

Menu