Barco Toplantı ve Konferans Çözümleri

Ürün satın almak veya Teknik Destek ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

ClickShare CX-20
Küçük toplantı odaları ve kalabalık alanlar için kolay kablosuz konferans
Günümüzde kuruluşlar, özellikle kalabalık odalarda ekip toplantıları söz konusu olduğunda, sorunsuz hibrit işbirliği ve esnekliğe ihtiyaç duyuyor ve bu, Barco ClickShare CX-20’nin tam olarak sağladığı şey. Sorunsuz kablosuz konferans yoluyla yaratıcı yeniliği teşvik eden ClickShare CX-20, tek tıklamayla hibrit işbirliği akışını sağlar.

 
ClickShare CX-30
Küçük ve orta ölçekli toplantı ve konferans odaları için kesintisiz kablosuz konferans
Daha iyi hibrit toplantılar için katılımcıların meşgul ve ilham almış hissetmeleri gerekir. Barco’nun ClickShare CX-30’u,  nerede olurlarsa olsunlar ekipleri bir araya getirmek için tek tıkla sorunsuz bir kablosuz konferans odası sistemi sunar. Windows, Android veya iOS işletim sistemlerini çalıştıran herhangi bir PC, dizüstü bilgisayar veya Mac cihazıyla uyumludur; ClickShare CX-30, küçük ve orta ölçekli toplantı odalarını yenilikçi hibrit toplantı alanlarına ve konferans tesislerine dönüştürebilir.
 
ClickShare CX-50
Büyük toplantı odaları ve yönetim kurulu odaları için birinci sınıf kablosuz konferans
Hibrit işyerinde ekiplerinizin sürekli olarak birbirleriyle yakın işbirliği içinde olmasını sağlamanız gerekir. ClickShare CX-50, tam olarak bunu kolaylaştırmak için tasarlanmış birinci sınıf bir agnostik kablosuz oda sistemidir. Sizi yedi saniyeden daha kısa sürede bağlar ve kullanıcıların tamamen kablosuz ve verimli hibrit konferanslara katılmasına olanak tanır.
 
ClickShare CX-50 Gen 2
Yüksek etkili odalar için birinci sınıf kablosuz konferans
ClickShare CX-50 2. nesil, yüksek etkili toplantı odalarına esnek, birinci sınıf kablosuz konferans getiriyor. ClickShare oda cihazlarına (kameralar, mikrofonlar, hoparlörler, hepsi bir arada çubuklar) otomatik olarak bağlanır. Herhangi bir konferans aracını kullanarak dizüstü bilgisayarınızdan görüntülü toplantı başlatabilirsiniz.
 
ClickShare C-5
Küçük, orta ölçekli toplantı odalarında ve toplantı alanlarında sunum akışını sağlama
İş yeriniz, şirketinizdeki en küçük toplantı odalarında ve toplantı odalarında bile ekranda kolayca içerik paylaşma esnekliği ve sorunsuz işbirliği gerektirir  . ClickShare C-5, herhangi bir dizüstü bilgisayardan veya mobil cihazdan ClickShare Uygulamasında  tek tıklamayla toplantılarınızın akışını sağlayan  kablosuz sunum sistemidir.
ClickShare C-10
Orta ölçekli ve büyük toplantı salonlarında sunum akışının sağlanması
Teknoloji, toplantı katılımcılarının ilgili, ilham verici ve aktif olmasına yardımcı olabilir. ClickShare C-10, tam BYOD’ye etkileşimli özellikler ekler, orta ila büyük toplantı odalarında kolay kablosuz sunum. Herhangi bir dizüstü bilgisayardan veya mobil cihazdan ClickShare Düğmesine veya ClickShare Uygulamasına tek tıklamayla toplantılarınızın akışını sağlayan kablosuz sunum merkezidir.
 
XMS Bulutu
İş yeriniz için bulut izleme, yönetim ve analitik
XMS Bulut Yönetim Platformu, ClickShare kablosuz işbirliği cihazlarının geniş bir kurulum tabanını kuran veya sahip olan BT yöneticileri için en üst düzey çözümü sunar. Kullanıcı deneyimini garanti etmek için uzaktan ve güvenilir cihaz yönetimi için kullanımı kolay bir arayüz sağlar ve Dijital Çalışma Alanını yönlendirmek için faydalı analitikler getirir.
XMS Bulut Yönetim Platformu, ortamınızdaki en son ClickShare cihazlarını izlemenizi ve yönetmenizi sağlar. XMS Cloud, kurulum tabanınıza dünya çapında erişim elde etmek için ideal yardımcınızdır.

 

Menu