Nec Telefon Çözümleri hakkında Teknik destek, Ürün Tedariği ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kesintisiz iletişimi bölgesel ve küresel olarak genişletmek

İhtiyaç ister yazılım ister donanım tabanlı olsun, NEC’in işletmelere yönelik iletişim platformları, gelişmiş bir kullanıcı deneyimi sağlayan kapsamlı bir birleşik iletişim ve işbirliği çözümleri paketi sunar. Çözümlerimiz, kullanıcı mobilitesini sağlamanın yanı sıra iş sürekliliğini mümkün kılan esneklik, ölçeklenebilirlik ve güvenlik sağlar.

IP Telefonlar
NEC, daha akıllı çalışma ortamlarını kolaylaştırmak için masaüstü telefonları piyasaya sürdü.
Bu yenilikçi IP masaüstü telefonlarla, uygulama desteği ve her telefonun kişiselleştirilmesi yoluyla üretkenliği artırabilirsiniz.
NEC, kuruluşunuzdaki bireysel role en uygun geniş bir telefon yelpazesi sunar.
 
Dijital Telefonlar
Çalışanların daha verimli olmasına yardımcı olmak. Yeni nesil Masaüstü Dijital telefonlarımızı kullanarak ekibinizle kristal netliğinde iletişim kurun. Sportif yenilikçi tasarım ve maksimum dağıtım esnekliği ve tüm iş gereksinimlerine uyan çok çeşitli seçenekler sunar.

Analog Telefonlar
İki model ve iki renk seçeneği ile AT-55 / AT-50 analog arayan kimliği telefonları, eski kablolu tek hatlı telefonlara yeni alternatifler ve güvenilir telefon hizmetine basit ama sınırsız erişim gerektiren ortak alanlar için idealdir.

Mobil
Modern iş gücü artık masasına veya iletişim çözümüne bağlı değil.
Çalışanlarınızın neredeyse her yerden çalışabilmeleri için mobil ve donanımlı olmaları gerekir. Ve NEC ile onlar.

 

Menu