Büyük evler, yatlar ve üst düzey ofisler için üst düzey sistemlerin tasarımı, programlanması ve kurulumunda uzmanlaştık. Sistemlerimiz güvenilir, esnek ve güçlüdür. Yeni projelere ek olarak, genellikle başkaları tarafından kurulan sistemlerin destek ve bakımını üstleniyoruz. Tasarımlarımız modülerdir ve aydınlatma kontrolleri ve ev otomasyonundan çok odalı sesli videoya kadar çok çeşitli unsurları birleştirebilir.

 

Sistemlerimiz sürekli güvenilirlik göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Herhangi bir sorun ve bakım gereksinimleri bize otomatik olarak bildirilir ve bu, bir müşteri farkına varmadan her şeyi halledebilmemizi sağlar, ister bir projektörde yeni bir ampul ihtiyacı olsun, ister bir güç kesici bazı aydınlatma devrelerini devre dışı bıraksın. Bu proaktif yaklaşım, bizi özel kurulum endüstrisinde benzersiz kılıyor ve her projede mutlu müşteriler üreten proaktif destek kullanıyoruz. Sonuç olarak, itibarımız o kadar iyi ki, diğer şirketler tarafından kurulan sistemlerin desteğini düzenli olarak devralıyoruz, sürekli destek sağlamadan önce onları yüksek standartlarımıza getirmek için çalışıyoruz.

Gelişmiş ısıtma kontrolleri, evinizi yalnızca siz içindeyken ısıtır ve her odanın hassas kontrolünü sunarak enerji tasarrufu sağlar ve aynı zamanda mümkün olan en konforlu ortamı yaratır. Aydınlatma Kontrolleri, bir düğmeye dokunarak hassas aydınlatma sahnelerinin kontrol edilmesini sağlar - farklı etkinlikler (akşam yemeği, eğlence, TV izleme ve okuma vb.) için farklı sahnelerle evinizi istediğiniz gibi aydınlatma. Aynı aydınlatma sistemleri, akşam karanlığında evinizin dışını otomatik olarak aydınlatarak rahatlığı ve güvenliği artırır; hatta güvenlik alarmı ayarlandığında olağan aydınlatma etkinliğinizi tekrar oynatarak evdeki doluluğu simüle edebilirler.

Eksiksiz güvenlik çözümlerinde 20 yılı aşkın deneyime sahip olan Gsb Teknoloji, Görüntülü İnterkomun eksiksiz iç ve dış kapı giriş sistemleri serisi için kurulum, onarım ve bakım hizmetlerinin önde gelen kurucusu ve sağlayıcısıdır.

Hem konut hem de ticari ortamlar için ideal olan uzmanlarımız, son teknoloji sesli ve görüntülü interkom sistemiyle yeni bir güvenlik, tasarım, rahatlık ve yenilik düzeyine ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Menu