Verint Video Yönetim Sistemleri
Ürün satın almak veya Teknik Destek ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 

Güvenliği, Dolandırıcılığı, Riski ve Uyumu Ele Almak için Verint ile Ortaklık Yapın
Verintin gelişmiş güvenlik çözümleri, finans kurumlarının riskleri ve güvenlik açıklarını gerçek zamanlı olarak belirlemesine yardımcı olur, böylece müfettişler tehditleri azaltabilir, uyumluluğu sağlayabilir ve soruşturma üretkenliğini artırabilir. Artık bildiğiniz ve güvendiğiniz Verint EdgeVMS çözümünü daha uygun maliyetli bir abonelik olarak edinebilirsiniz.

Video İzleme, Kayıt ve Analitik için Güçlü Yazılım.
Verint EdgeVMS, bankalar ve kredi birlikleri için özel olarak tasarlanmış ölçeklenebilir, kurumsal sınıf video izleme, kayıt ve analiz yetenekleri sağlar.

Sisteminiz Üzerinde Merkezi Kontrol
Verint Op-Center,  günümüzün modern çağ finansal organizasyonu için video yönetim çözümüdür. Gelişmiş bir kurumsal sınıf video yönetimi çözümü olan Op-Center, kuruluşların Verint ağına bağlı NVRleri merkezi bir konumdan güvenli ve merkezi bir şekilde izlemesini ve yönetmesini sağlar.

İşlemsel İstihbarat Toplayın, Soruşturmaları Kolaylaştırın ve Dolandırıcılığı Merkezileştirin
Verintin Merkezi Veri Hizmetleri (CDS),  bankacılık ve kredi birliği müşterilerinin istihbarat toplamayı güçlendirmesine, soruşturmaları kolaylaştırmasına ve banka dolandırıcılığıyla mücadele edip çözmesine olanak tanıyan güçlü bir çözümdür.

Riskleri Ortadan Kaldırmaya ve Verimliliği Artırmaya Yardımcı Olacak Verileri Hızla Bulun
Güvenlik tehditlerini neredeyse gerçek zamanlı olarak belirleyin, riski azaltın, operasyonel uyumluluğu sağlayın ve dolandırıcılık soruşturmalarını iyileştirin. Verint Video Inspectorın  finans kurumlarının daha yüksek düzeyde zeka ve hızlı soruşturma gerçekleştirmeleri için daha azıyla daha fazlasını yapmasına nasıl yardımcı olduğunu görün  .

Gözetim Analitiği
Verint çözümleri, güvenlik operasyonlarının verimliliğini ve etkinliğini artırmak için özel olarak tasarlanmış gelişmiş araştırma araçlarını içerir. Araçlar şunları içerir:
Gözetim analitiği : Yönlü hareket, çizgiyi aşma, geride bırakılan nesneler ve eksik öğe senaryoları gibi hususların aylaklık tespiti ve analizini sunar. Sistem tarafından önceden tanımlanmış bir hareket tanımlandıktan sonra, ilgili personele e-posta veya SMS uyarıları göndermek veya ilgili sistemlere mesaj aktarmak için yönlendirilebilir.
Adli yüz tanıma : Kullanıcıların, bilinen faillerin veya dolandırıcıların tesislerine girip girmediğini aramasına ve tespit etmesine olanak vererek, işlenen suçları daha erken tespit etmelerine olanak tanır.
 
Ağ Video Kayıt Cihazları
Verint EdgeVR, büyük ölçekli, coğrafi olarak dağıtılmış operasyonlar için tasarlanmış, kurumsal sınıf, IP tabanlı bir NVRdir. Hibrit IP/analog yeteneklerle sunulan bu gerçek IP video çözümü, daha uzun vadeli değer ve daha düşük geçiş maliyetleri için analog tabanlı hibrit NVRlere göre IP video işlemlerine göre daha kolay ölçeklenir. Ve bir Verint ağ video kaydedicisinden beklediğiniz tüm özelliklerle — yüksek kaliteli görüntüler, optimize edilmiş bant genişliği kullanımı, güvenli bir yerleşik işletim sistemi ve sektör lideri sistem arayüzleri — EdgeVR üstün performans ve emsalsiz değer sunar.
 
IP Kameralar
Verint IP kamera portföyü, mükemmel video kalitesini ultra verimli bant genişliği yönetimiyle birleştirir ve neredeyse her bütçeye ve videoya uyum sağlamak için sabit gövde ve kaydırma/eğme/yakınlaştırma kameralarından iç mekan ve tüm hava koşullarına dayanıklı IP domelara kadar çeşitli form faktörlerinde gelir. gözetim uygulaması Üstün yüksek tanımlı video çözünürlüğü ve özelleştirilebilir çoklu akış sıkıştırma formatları, kurulumu kolay teknoloji ile mükemmel performans sağlar. Kameralarımız şunları sağlar:
Yüksek çözünürlüklü : Üstün çözünürlük, hassasiyet ve optimize edilmiş görüntü yakalama.
Kapsamlı kapsama alanı : WDR, 180 panoramik ve 360 ​​çevre görünümü dahil olmak üzere benzersiz görüş.
Optimize edilmiş bant genişliği : Olağanüstü performans için özelleştirilebilir çoklu akışlı sıkıştırma biçimleri.

Kodlayıcılar ve Kod Çözücüler
Verint Kodlayıcılar ve Kod Çözücüler, müşterilerin analog kameraları kullanmasına ve videoyu uzak ekranlara iletmesine yardımcı olur ve hem tek hem de çift bağlantı noktası seçeneklerinde mevcuttur. Verintin HDR Ailesi kod çözücüleri, kodlayıcılardan veya Enterprise VMSden monitörlere yüksek çözünürlüklü video çıkışı sunar.

Menu