Luxriot Video Yönetim Sistemleri
Ürün satın almak veya Teknik Destek ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
Çözümlerinin olağanüstü kalitesini garanti eden yeni nesil VMS yazılım ürünleri – Luxriot Evo, Luxriot Evo S ve Luxriot Evo Global – Luxriotun kabul edilebilir derecede yüksek uygulama kalitesiyle şaşırtıcı derecede bir yeniliği birleştiriyor.
 
Luxriot Evo S
Luxriot Evo S, Luxriotun yeni nesil bir güvenlik ve video gözetim yazılımıdır ve şirketinizin güvenlik ihtiyaçlarına gerçekten yanıt veren hızlı ve ölçeklenebilir, bağımsız, çok sunuculu bir çözüm sunar.
Yüksek kaliteli ve güvenilir olduğu kanıtlanmış ve şimdi 64 bit sürüme yükseltilen Luxriot güvenlik ve video gözetim izleme sistemi çekirdeğinin tüm avantajlarına, daha da sezgisel bir kullanıcı arabirimi ve daha iyi işlevsellik ve ayrıca uzun bir süre ekler. eklentilerin listesi.
İşlevler arası ve modern Luxriot Evo S, büyük üreticilerin 5000den fazla kamerasını ve diğer ağ cihazlarını destekler. Yazılım, sınırsız kanal lisansına sahip tek sunuculu gözetim sistemleri için tasarlanmıştır ve hibrit çözümlere izin verir. Kurumsal düzeyde eksiksiz bir çözüm mü arıyorsunuz? Lütfen yazılımın Luxriot Evo Global sürümüne bakın.
 
64 Bit Çekirdek: Uygulama seviyesinde daha fazla sınırlama yok – Luxriotun EVO 64 bit çekirdeği ile donanımınızın tam kapasitesinden yararlanın.
Video İçerik Analizi: Video içerik analizi ile video gözetim sisteminizin tüm potansiyelinden yararlanın. Yalnızca gözetiminizin işlevselliğini iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda kesin görev için belirli bir model belirlemek üzere büyük miktarda veriyi analiz etme yeteneği de güvenliği ve emniyeti artırır ve İK ve pazarlama gibi kuruluşunuzun diğer birçok alanı için yararlıdır.
Gelişmiş Olay ve Eylem Yöneticisi: Video gözetim sisteminizin çalışmasının istediğiniz sonucunu belirtin. Yazılımın kameraya yakalanan herhangi bir olaya nasıl tepki verdiğini ve bunları nasıl otomatik bir sürece dönüştürdüğünü belirleyin. E-posta gönderin, DI/DOyu etkinleştirin, başka herhangi bir yazılımla etkileşim
kurun veya operatörün dikkatini, hemen harekete geçmelerini gerektiren kameraya çekin. İşlevsellik yalnızca tek bir olay için değil, yanlış alarmlardan kurtulmak ve gözetim sisteminizin verimliliğini artırmak için bir dizi sıralı olay için kullanılabilir.
Akış Sunucusu: Dünyanın neresinde olursanız 
olun, canlı akışa ve arşiv videolarına kalıcı erişim elde edin. Luxriot EVOnun akış sunucusu, web tarayıcısı ve/veya mobil uygulama aracılığıyla kameralarınıza hızlı ve kolay erişim sağlar.
Kenar Kaydı: Tüm verilerinizi IP cihaz depolaması ile senkronize edin. Bunu yaparak, herhangi bir kamera ile ağ bağlantısı kesilse bile, verileriniz kamera tarafından kaydedilmeye devam edecektir. Ağ bağlantısı yeniden kurulur kurulmaz eksiksiz olarak sunucunuza aktarılacaktır.
Haritalar: Bu her şey dahil görsel genel bakış, anında görsel doğrulama sağlayan tüm kamera kurulumunun eksiksiz bir incelemesini sağlar. Tüm uyarılar haritalarla entegredir ve genel bakışta da görüntülenebilecek şekilde ayarlanabilir alarm olayının yerini hemen belirleyebilirsiniz.
Entegrasyonlar ve API: Yerel kayıt sunucunuzu bir arabellek sunucusuna dönüştürün. Büyük işletmelerde bu, uygun yerel kullanıma ve ağ ne zaman Müşteri Kiti mevcutsa Merkezi Veri Merkezine programlanmış veya sürekli veri aktarımına olanak tanır.
 
Luxriot Evo Global
Luxriot Evo Global, birden fazla tesise dağıtılmış olanlar da dahil olmak üzere her büyüklükteki işletme için eksiksiz bir gözetim ekosistemi çözümüdür. Yazılım, kalitesi son on yılda dünya çapında kanıtlanmış Luxriot VMSnin çekirdeği ile tasarlanmıştır. Yazılımın yeni sürümü olan Luxriot Evo Global, yalnızca 64 bit hız ve olaylara hızlı bir şekilde yanıt vermeyi amaçlayan mutlak bir durumsal uyanıklık sistemi kurmak için gerekli tüm araçları sunmakla kalmıyor, aynı zamanda merkezi bir sunucu yönetim hiyerarşisi sunuyor. bileşenler.
Bu, alarmlarla bağlantılı etkileşimli haritalar içeren, piyasadaki en kapsamlı kurumsal düzeyde VMS çözümlerinden biridir; gelişmiş bir olay ve eylem yöneticisi; analiz araçları; video duvarı desteği ve kesinlikle takdir edeceğiniz diğer bileşenler. Verilerinizin güvenliğini sağlamak için, yazılım ayrıca tüm verileri IP cihazları depolama, arşiv çoğaltma, gelişmiş sistem sağlığı izleme ve yük devretme ile senkronize etmek için kenar kaydı sunar ve bu da video gözetim kayıtlarınızın kesintiye uğramasını sıfıra indirir. Tüm bunların yanı sıra çeşitli özelleştirme olanakları ve Luxriotun kusursuz teknik desteği, Luxriot Evo Globali güvenebileceğiniz bir video gözetim çözümü yapar.
 
Plaka Tanıma Yazılımı
Araç plakalarını tespit etmek, tanımak ve kaydetmek için Luxriot Plaka Tanıma Yazılımı.
Çok yüksek düzeyde okuma güvenilirliği, sezgisel kurulum süreci ve harika kullanılabilirlik özellikleri sunar. Luxriot Plaka Tanıma Yazılımı, Luxriot Evo sunucusuyla çalışacak şekilde tasarlanmıştır.
Yazılım, araç erişimi ve trafik kontrolü ile denetim uygulamaları için idealdir. Luxriot ayrıca belirli araç plakaları ve farklı ulaşım türleri (trenler, kargo konteynırları, vb.) için çoklu kişiselleştirme olanakları sunar.
 
Yüz tanıma
Luxriot Vero Yüz Tanıma, Luxriot Evo S ve Evo Global Sunucuları ile çalışmak üzere tasarlanmış bir biyometrik uygulamadır.
Teknoloji, canlı yüz algılama, eşzamanlı çoklu yüz tanıma ve 1e 1 ve 1e çok modlarında hızlı yüz eşleştirme ile sistem performansını ve güvenilirliği garanti eder.
Luxriot Yüz Tanıma, insan kaynakları kontrol uygulamalarının yanı sıra güvenlik ve uygulama uygulamaları için idealdir.
 
Evo Video Veri Analizi Alt Sistemi
Evo Video Analytics veya EVA, verimli nesne algılama ve sınıflandırma için sinir ağı tabanlı bir motordur.
EVA çekirdeğinde, zamansal ve mekansal olayları tespit etmenize ve işlemenize yardımcı olan gerçek bir yapay zeka vardır.
Kalabalıkta veya trafikte EVA, sabit ve hareketli hedefleri izler, nesneleri sınıflandırır ve olayları tetiklemek için verileri çapraz kontrol eder. Kurulumu kolay Luxriot Video Analytics motoru, sahne koşullarına uygun bir şekilde uyum sağlayarak hem deneyimli hem de bilgisiz personel için kullanımı kolaylaştırır.
 
Luxriot API Modülü
Luxriot, platformlar arası Luxriot HTTP API kullanarak diğer yazılım sistemleriyle özelleştirilebilir entegrasyon sunar.
Luxriot HTTP API, 3. şahıs yazılımları ile Luxriot EVO sunucuları arasında etkileşime izin veren HTTP URIleridir. Luxriot HTTP API, canlı ve arşiv akışlarının HTML5 uyumlu biçimde alınmasına, PTZnin kontrol edilmesine, harici hizmetlerin uygulanmasına ve diğer şeylere izin veren bir dizi URI sunar. Luxriot HTTP API, Luxriot EVO sunucuları ile iletişim için gerekli herhangi bir Luxriot bileşeni olmadan esnek entegrasyon sağlar.
Menu