BriefCam Video Yönetim Sistemleri

Ürün satın almak veya Teknik Destek ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BRIEFCAM KAPSAMLI VİDEO ANALİZ PLATFORMU
VİDEO GÖZETİMİNDEN DEĞERLİ ANLAYIŞLAR GERÇEKLEŞTİRİN
BriefCam ®  eksiksiz  Video İçeriği Analitiği platformu,  videoyu aranabilir, eyleme geçirilebilir ve ölçülebilir hale getirerek gözetim sistemi yatırımlarından üstel değer sağlar.
BriefCam’in doğru, esnek ve kapsamlı çözümler sunan video analitik platformu, araştırmaları hızlandırmak, durumsal farkındalığı artırmak ve operasyonel zekayı geliştirmek için değerli bilgiler sağlar.

YENİLİKÇİ VE GENİŞLETİLEBİLİR PLATFORM : Birlikte daha iyi bir paradigma için platforma tamamen entegre edilmiş güçlü bir kritik video analitiği yetenekleri portföyü.
BENZERSİZ DOĞRULUK: Nesne sınıfları, nitelikleri, davranışları ve ayrıca yüz ve plaka tanıma genelinde algılama ve sınıflandırma için pazar lideri doğruluktan yararlanın .
ÜSTÜN PERFORMANS: Tam kamera kapsamı için hem isteğe bağlı hem de gerçek zamanlı analitik gereksinimini etkili bir şekilde destekler.
ESNEK MİMARİ: Bağımsız veya çok tesisli, hepsi bir arada cihaz veya dağıtılmış, şirket içi veya bulutun yanı sıra uç ve hibrit dağıtımlar dahil olmak üzere dağıtım mimarileri için bugünün ve yarının iş ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır .
MERKEZİ ANALİTİKLER VE UYARILAR: BriefCam Hub ile , çok tesisli müşteriler, uzak sitelerde oluşturulan uyarıların yanı sıra tüm sitelerden istihbarat panosu görselleştirmelerini merkezi olarak görüntüleyebilir ve analiz edebilir.
KULLANIM KOLAYLIĞI: En hızlı değer elde etme süresi ve en düşük toplam sahip olma maliyeti üretkenliği artırır, hedefe ulaşma süresini hızlandırır ve rekabet avantajı sağlar.

BriefCam Review
SORUŞTURMALARI HIZLANDIRIN
İNCELEME yeteneklerinden yararlanan kullanıcılar, araştırmaları ilerletmek ve hedefe ulaşma süresini güçlü bir şekilde hızlandırmak için ilgilendikleri nesneleri ve olayları tam olarak belirleyebilir . Bu çözüm etkili vaka yönetimini destekler, böylece araştırmacılar diğer kullanıcılarla vakalar üzerinde dinamik olarak işbirliği yaparken video varlıklarını düzenleyebilir, ilgilenilen nesneleri işaretleyebilir, vaka bulgularını özetleyebilir ve raporları dışa aktarabilir.

REVIEW ile operatörler, saatlerce videoyu dakikalar içinde inceleyebilir ve filtre toleransının yanı sıra yoğunluk, hız, yön ve sıralama kontrolleri aracılığıyla arama sonuçlarını hassaslaştırabilir. REVIEW, sürekli genişleyen nesne sınıfları ve özniteliklerine dayalı olarak kameralar arası video arama ve filtrelemenin yanı sıra etkinliği, bekleme süresini, ortak yolları ve arka plan değişikliklerini daha fazla sahne anlayışı için kolayca okunabilir ısı haritaları olarak sunan Görsel Katmanları etkinleştirir . Son olarak, video içinde farklı zamanlarda ortaya çıkan nesneleri eşzamanlı olarak sunan ve izleyicinin sahneyi analiz etme yeteneğini tamamen koruyan, önemli ölçüde daha kısa bir video bölümüyle sonuçlanan patentli BriefCam VIDEO SYNOPSIS ® çözümü .

BriefCam Respond
DURUM FARKINDALIK OLUŞTURUN
BriefCam RESPOND ile durumsal farkındalığı artırmak ve kritik, zamana duyarlı zeka sağlamak için karmaşık nesne sınıflandırmasına ve tanıma filtresi kombinasyonlarına dayalı gerçek zamanlı uyarıları tetikleyebilirsiniz. RESPOND, insanları ve mülkü proaktif olarak korumaktan, fırsatlar ortaya çıktıkça daha iyi ziyaretçi veya müşteri etkileşimi sağlamaya kadar, olaylar ortaya çıktıkça tepki vermenizi sağlar.

BriefCam, Genetec Security ile entegrasyon da dahil olmak üzere uyarı kuralı yapılandırması, yüz ve plaka izleme listesi yönetimi ve mesajlaşma hizmetleri ve VMS alarm alanları için uyarı bildirimleri ile daha iyi yanıt verme, gerçek zamanlı karar verme ve hassasiyet, doğruluk ve verimliliğin etkili bir şekilde dengelenmesini sağlar. Center, Milestone XProtect, Axis ACS, IndigoVision Control Center, Qognify Ocularis, Digifort Enterprise ve Verint EVMS.

BriefCam Research
OPERASYONEL ZEKÂ OLUŞTURUN
Video verilerini tam entegre, yüksek düzeyde özelleştirilebilir bir iş zekası platformunda toplayarak kalıpları ortaya çıkarın, stratejik karar almayı yönlendirin ve operasyonel ve iş uygulamalarını optimize edin. BriefCam RESEARCH, nesne hareketini, demografik segmentasyonları, davranış eğilimlerini, sıcak noktaları ve nesne etkileşimlerini görselleştirir. Veri analizi için etkileşimli, sezgisel ve kullanımı kolay panoların yanı sıra ilgili veri noktalarını ve çizelgeleri otomatik olarak oluşturmaya ve önceliklendirmeye yönelik araçlar sunar.

İş zekası ile, ortamınızın benzersiz şekilde bilgilendirici bir görünümü için video analitiğini Satış Noktası, Zaman Yönetimi ve Erişim Kontrolü gibi üçüncü taraf veri kaynaklarıyla sorunsuz bir şekilde ilişkilendirebilir ve daha fazla analiz ve ilişkilendirme için verileri harici iş zekası veritabanlarına aktarabilirsiniz. 

PLAKA TANIMA
Plaka tanıma (LPR), bir aracın plaka numarasını bir videodan çıkarmanın ve onu metinsel, aranabilir bir diziye dönüştürmenin bir yoludur. Bu, tüm BriefCam modüllerinde kullanım için ilgili araçların tanımlanmasına izin verir: İNCELEME, YANITLAMA ve ARAŞTIRMA.

YÜZ TANIMA
Yüz tanıma teknolojisi, belediyelerin ve kuruluşların güvenlik, emniyet ve operasyonel verimlilik için yüz eşleştirme yeteneklerinden yararlanmaları için başka bir yol sağlar. BriefCam’in yüz tanıma özellikleri, genişletilebilir Video İçeriği Analitiği platformunun sorunsuz bir şekilde entegre edilmiş bir bileşeni olarak sınıfının en iyisi yüz eşleştirme sağlar.

VİDEO ANALİZİ NEDİR?
Video analitiği, canlı veya kayıtlı video içeriğinden aranabilir, işlem yapılabilir ve ölçülebilir istihbarat elde etmek için mevcut video gözetim ağlarından yararlanan bir teknolojidir. Yapay zeka ve derin öğrenmeyle desteklenen video zekası yazılımı, videodaki nesneleri algılar ve çıkarır, eğitilmiş Derin Sinir Ağlarına dayalı olarak her nesneyi tanımlar ve ardından arama ve filtreleme, uyarı ve veri toplama ve görselleştirme yapar.

VİDEO ANALİZİNİ NEDEN KULLANMALI?
Video Analiz Kılavuzu
Geleneksel olarak, video gözetim kameraları, soruşturmaları yönlendirmek ve durumlara gerçek zamanlı müdahaleyi iyileştirmek için öncelikle fiziksel güvenlik ve kolluk kuvvetleri ekipleri tarafından kullanılmıştır. Ancak son yıllarda kuruluşlar, videolu gözetim ağlarını video analitik sistemleriyle tamamlayarak çok daha fazla değer elde edebileceklerini keşfettiler. Sonuç olarak, video analitiği artık yalnızca fiziksel güvenlik ve yasa uygulayıcı profesyoneller tarafından değil, çok çeşitli kuruluşlar ve sektörlerde Pazarlamadan Operasyonlara, Tesis Yönetimine, Müşteri Deneyimi ekiplerine ve daha fazlasına kadar çeşitli operatörler tarafından kullanılıyor.

Menu