American Dynamics Tyco Video Yönetim Sistemleri

Ürün satın almak veya Teknik Destek ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Video Yönetim Sistemleri
American Dynamics, piyasadaki en kapsamlı video yönetim çözümleri yelpazesini sunar. Dijital video yönetimi için endüstride bilinen Ağ İstemcisinden oyunun kurallarını değiştiren victor birleşik video yönetimi çözümüne kadar, video ve CCTV sistemlerini yönetmek hiç bu kadar sezgisel olmamıştı.

Victor Birleşik Video Yönetimi Uygulaması
Victor , video gözetimini erişim kontrolü, yangın, izinsiz giriş ve diğer sistemlerle tek bir güçlü, sezgisel arabirimde sorunsuz bir şekilde senkronize eden, komuta ve kontrol için optimize edilmiş, küresel olarak ölçeklenebilir bir çözümdür . Video Yönetim Sisteminin güvenlik operasyonları komutu için güçlü işbirliği, herhangi bir operatörün ilgilenilen kameraları anında paylaşmasına olanak tanıyarak yaygın, zorlu bir ortamda gerçek zamanlı güvenlik komutasını ve yönetimini kolaylaştırır.

Olası tehditlere karşı üstünlük sağlamak için arama süresini dakikalardan saniyelere indiren kişi tabanlı akıllı arama gibi güçlü özelliklerle yönetici kaynaklarından tasarruf edin. victor’ın güçlü özelliklerini VideoEdge NVR’lerin zekasıyla birleştirdiğinizde, zamandan, paradan ve hayatlardan tasarruf etmek için eyleme dönüştürülebilir içgörülerle video yönetiminde yeni zirvelere ulaşırsınız. Kapsamlı bir özellik setinin yanı sıra yüksek performanslı akıllı video arama, video zekası ve vaka yönetiminden yararlanan kullanıcılar, daha fazla durumsal farkındalık kazanır.

Victor VMS, siber tehditlere karşı koruma sağlamak için tasarlanmıştır. Bu esnek çözüm, çeşitli kesintilerde iş sürekliliği sağlayan arşivleme ve yük devretme teknolojilerine sahiptir. Microsoft Active Directory kullanılarak kullanıcı hesaplarının yönetimine yönelik destek sayesinde, mahremiyetle ilgili veriler de dahil olmak üzere victor’ın kritik işlevlerine erişim, merkezi bir konumdan sıkı bir şekilde kontrol edilebilir.

Victor, ölçeklenebilir bir müşteri portföyü ile tasarlanmıştır ve her işletme için doğru olan bir çözümü özelleştirir. victor Express, tek bir sitedeki küçük işletmeler için ideal bir video yönetim yazılımıdır. galip Profesyonelvideo gözetimini ek güvenlik sistemleriyle tek bir güçlü, sezgisel arabirimde sorunsuz bir şekilde senkronize etmek için komuta ve kontrol için optimize edilmiştir. victor Enterprise, merkezi bir ana uygulama sunucusu ve binlerce video kaydediciyi destekleyen sağlam bir altyapı oluşturan çoklu uydu uygulama sunucuları sağlar.

Victor Komuta Merkezi
Kuruluş genelindeki verileri tek bir merkezi görüntüleme konumuna getirerek havaalanları, kampüsler veya şehir çapında güvenlik gibi aktif gözetim ortamlarında işbirliğini, üretkenliği ve alarm olay yanıtını artırın. American Dynamics donanımının (video duvarı monitörleri ve victor iş istasyonları), yazılımın (victor Server, victor Client, victor Agent) ve aksesuarların (klavye, yuvalar, kablo kiti) entegrasyonu yoluyla eksiksiz bir komuta merkezi sisteminin satın alınması, kurulumu ve kullanımı büyük ölçüde basitleştirildi.

Canlı kamera beslemelerinden, önceden yapılandırılmış alarmlardan ve kapsamlı harita nesnelerinden VMS ekosistemindeki herhangi bir istemciye veya aracı iş istasyonuna video gönderin. Victor ortamında dinamik olarak iletişim kurmak, bilgi paylaşmak ve yüksek öncelikli olayları yönetmek için gelen olay, alarm ve video bilgilerini kullanın.

Hepsi güçlü bir merkezi konumdan geniş bir kamera ve kayıt cihazı ağında görünürlüğü garanti ederek kuruluşunuzun güvenliğini ve emniyetini sağlayın.

Victor Sunucular ve İş İstasyonları
Victor Sunucuları ve İş İstasyonları, victor Video Yönetim Sistemi ve VideoEdge Ağ Video Kayıt Cihazları ile eşleşecek şekilde geliştirilmiştir. Optimum performans sağlamak için gözetim ihtiyaçlarınıza göre çeşitli seçenekler arasından seçim yapın.

Victor Go Mobil Uygulaması
Victor Go mobil uygulaması, merkezi bir uygulama sunucusuna bağlanarak tüm gözetim ekosisteminin bir parçası olmasını sağlar. Sonuç olarak, kullanıcılar bir mobil cihazdan bağlı ağ video kaydedicilerinin tamamını veya çoğunu görebilir, izinleri devralabilir ve sistem olaylarını ve alarmları görebilir. Hareketsiz görüntüler gibi içeriği kaydedin ve komut merkezinden uzaktayken olay yanıtını kolaylaştırmak için diğer uygulama kullanıcılarına anında iletin. Tam victor Video Yönetim Sisteminde bulunan Akıllı Arama, PTZ kamera kontrolü ve canlı video alma gibi özellikler parmaklarınızın ucunda olmaya devam eder. Bir olayı yönetmek veya bir güvenlik operasyonunu uzaktan izlemek için bir Apple veya Android cihazdan uygulamada oturum açarak zamandan tasarruf edin. 64 bit video gözetim uygulaması, minimum gecikmeyle bir mobil cihaz için doğru video kalitesini sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Victor Web Client
Victor video yönetim sistemi aracılığıyla bir güvenlik altyapısına neredeyse her yerden erişin ve bunları izleyin. Chrome, Firefox ve Internet Explorer’da bulunan tarayıcı desteğiyle victor Web İstemcisi, kullanıcıların zamanında olay yönetimi için videoyu hızlı bir şekilde görüntülemesine ve oynatmasına olanak tanır. Aynı anda birden fazla kayıt cihazından video arayın ve tek bir tıklamayla video klipleri dışa aktarın.
Victor Web İstemcisi, operatörlerin sistemlerini ek eklentiler veya sistem güncellemeleri olmadan komuta merkezinden uzaktaki uzak konumlardan kullanmalarına izin vererek victor yazılımını tamamlar.

Klavyeler
Victor VMS istemcileriyle kullanım için tasarlanan bu gözetim klavyesi, Illustra ve diğer PTZ kameraların hassas kontrolünü sağlayan sezgisel bir joystick’e sahiptir ve jog shuttle tekerleği video incelemesini hızla yönetir. Belirli düğmelere koruma turları, anahtar görünümleri ve çarpıtma düzeltme gibi program kontrolleri ve çağrılar atayın veya kullanıma hazır, önceden yapılandırılmış ayarları kullanın.

Video Analizi
Videoyu eyleme geçirilebilir verilere ve iş zekasına dönüştürün. Gömülü video analitiği ve istihbarat, güvenlik personelinizin verimliliğini büyük ölçüde artırabilir ve operasyonları iyileştirmek için içgörüler sunabilir.

Illustra AI
Operasyon verimliliğini ve etkinliğini güçlendirmek için artık güçlü yapay zeka ve video analitiği victor/VideoEdge çözümüyle birleştirilebilir ve entegre edilebilir. Bir kameraya bir lisans atayarak, sistem hemen temel performans göstergelerini bildiren davranışsal meta verileri toplamaya başlar ve gerçek zamanlı alarmları tetikler. Tehditleri hafifletmeye yardımcı olan eğilimleri belirlemek için şüpheli nesneleri ve anormal davranışları tespit edin ve güvenlik ekiplerini hayat kurtaran ayrıntılarla donatmak için haritalardaki alarmların tam yerini belirleyin. Illustra AI tarafından sağlanan güçlü, otomatikleştirilmiş ve adli arama yetenekleriyle victor/ VideoEdge kullanıcıları, dakikaların önemli olduğu durumlarda zamandan tasarruf edebilir.

Victor/VideoEdge sistemine yapay zeka eklemek, kullanıcıya işlerini daha yüksek doğruluk ve daha güçlü özelliklerle donatmak için akıllı, kapsamlı bir çözüm sunarak potansiyel tehditlere karşı iş güvenliğine üstün bir avantaj sağlar.

Video Zekası
Video Intelligence Analytics, VideoEdge NVR’lerde benzersiz bir şekilde bir araya getirilmiştir ve güvenlik personelinin ve günlük iş operasyonlarının verimliliğini büyük ölçüde artırmak için victor video yönetim yazılımıyla entegre edilebilir. Bir kameraya analiz lisansı atayarak, NVR indeksleme ve filtreleme için hemen davranışsal meta verileri toplamaya başlar. Meta veriler, süreçleri kolaylaştırmak ve genel üretkenliği artırmak için alarmları raporlamak ve tetiklemek için de kullanılabilir.
Veri görselleştirici özelliği ile video, erişim kontrolü ve izinsiz giriş entegrasyonlarından sistem verilerini verimli bir şekilde oluşturun ve analiz edin. Yeni iş zekası sağlayan büyük miktarda bilgiyi kolayca sindirilebilir tablolara veya grafiklere dönüştürün.

Yüz Biyometrisi
Victor ve VideoEdge Yüz Biyometrik Analitiği, bilinen kişiler ilgi alanına girdiğinde operatörleri anında uyararak hızlı ve verimli bir yanıt verilmesini sağlar. victor’s Identity Manager’a 1.000 adede kadar yüz ekleyerek kaynaklardan tasarruf edin ve düzinelerce ila yüzlerce NVR arasında ölçeklenebilir bir yüz tanıma altyapısı sağlayın. Görüntüler, vesikalık fotoğraflar yükleyerek veya video sabit kareleri kaydederek veritabanına dinamik olarak eklenebilir. Kaydedilmiş ve dizine eklenmiş yüzler tüm kuruluşta kolayca aranabilir ve ilgili video adli inceleme için görüntülenir.
VIP’ler, işine son verilen çalışanlar ve bilinen suçlular gibi ilgili kişileri tespit etmek veya aramak için bu analitiği kullanın. victor ve VideoEdge Yüz Biyometrik Analitiği entegre edilerek, kolaylaştırılmış bir gözetim sistemi deneyimi için alarmlar ve ilgili videolar kolayca yönetilebilir.

Plaka Tanıma
Victor ve VideoEdge’den Plaka Tanıma (LPR), sistem operatörlerinin altyapıya ek bir sunucu eklemeden giriş ve çıkış noktalarında araçları tanımlamasına, izlemesine ve analiz etmesine olanak tanır. Hem dur & kalk hem de yavaş hareket eden trafikte daha sonra incelenmek üzere plakaları otomatik olarak yakalayın ve özel bir LPR operatörüne olan ihtiyacı ortadan kaldırın.
Gelişmiş dış mekan gözetimi için istenmeyen ziyaretçileri tespit edin veya önemli bir kişi bölgeye girdiğinde müşteri hizmetlerini uyarın. Bir araca zorla girme veya vandalizm durumunda hızlı soruşturmalar için bulanık eşleştirme arama seçeneğini kullanırken yaygın olarak karıştırılan karakterleri içeren plakaları bulun.
Geniş bölgesel destek, birden fazla ülkeden operatörlerin plaka karakterlerini tanımlamasına olanak tanıyarak daha yüksek eşleşme yüzdesine yol açar.

Ağ Video Kayıt Cihazları
IP gözetim sistemleri, VideoEdge NVR çözümleriyle en iyi halindedir. Potansiyel tehditleri saatlerce süren video aracılığıyla hızlı ve kolay bir şekilde aramanıza ve belirlemenize olanak tanıyan yapay zeka ve analitik özelliklerle IP sistemlerinizi yönetin, erişin ve kontrol edin. Uyarılar birden fazla NVR aracılığıyla oluşturulabilir ve her sistem, işinizin ihtiyaçlarına uyan merkezi, hepsi bir arada bir çözümde özelleştirilebilir. VideoEdge çözümleri her seferinde yüksek kaliteli sonuçlar sunar.

Depolama Çözümleri
Tümleşik ve ölçeklenebilir depolama çözümlerimiz, sınıfının en iyisi sistem hata toleransını sunar ve sezgisel ve tümleşik bir tarayıcı tabanlı depolama arabirimi içerir. Yüksek performanslı depolama çözümlerimiz, yüksek tanımlı görüntüleri ve son derece büyük dosyaları, özellikle megapiksel kameralardan gelen görüntüleri depolayabilir. Siz ve kuruluşunuz için doğru olan depolama çözümünü seçin.

Monitörler
American Dynamics, fiziksel güvenlik gözetimini desteklemek için sürekli çalışacak şekilde oluşturulmuş eksiksiz bir ticari sınıf monitör serisi sunar. Full HD veya CVBS girişlerine, sığ bir profile veya ağır hizmet tipi metal kabine ihtiyacınız olsun, American Dynamics iş için doğru monitörü sağlayabilir. Sunduğumuz her monitör, VESA™ Montaj Arayüzü Standardı (MIS) gibi evrensel standartlara uygundur, böylece ürünlerimizi ihtiyacınız olan her yere kurabilirsiniz.

IP Video Kodlayıcılar
IP Kodlayıcılar, analog videoyu yüksek kaliteli IP video akışlarına dönüştürmenize olanak tanır. Bu, güvenlik sisteminizi IP’ye dönüştürürken mevcut analog kameralardan yararlanmanıza yardımcı olur.

Çevre Çözümleri
Tyco, Tyco 360° Radar Detection site çözümü aracılığıyla verimli ve güçlü çevre güvenliği sağlar. Bu çözüm, her büyüklükteki site için 7/24, 360° çevre kapsamı sağlar.

 

 

Menu