SCHUECO Akıllı Ev Çözümleri

Schüco’nun akıllı ev çözümleri ile daha iyi konfor, güvenlik ve enerji verimliliği.

Dijitalleşme dünyamızı gittikçe daha akıllı hale getiriyor. Bu, eviniz için de geçerli. Yeni binanızın eski bir bina olmasını istemiyorsanız, artık yenilikçi akıllı ev çözümlerimizin dikkatinizden kaçmasını göze alamazsınız. Günlük yaşamınızı daha kolay, daha rahat ve daha verimli hale getirmenin yanı sıra sağlığınızı, evinizi ve mülkünüzü korurken, uzun vadede değerini artırma ve korumada önemli bir rol oynarlar. Bu nedenle Schüco size akıllı yaşamınızı zenginleştirecek ilham verici, akıllı ve birbirine bağlı ürünler ve sistemler sunar.

Modüler kapı yönetim sistemi
Bugün, daha iyi yaşam kalitesi Schüco Kapı Kontrol Sistemi (DCS) ile ön kapıda başlıyor. Schüco Kapı Kontrol Sistemi (DCS), kapı iletişimi ve erişim kontrolü için benzersiz bir modüler kapı yönetim sistemidir. Schüco DCS, rahatlık ve güvenliği en son teknoloji ve sofistike tasarımla birleştirir ve ayrıca kullanımı inanılmaz derecede kolaydır.

Schüco pencereler ve sürme kapılar söz konusu olduğunda, yenilik ayrıntıda gizlidir. En son teknoloji sayesinde, bir düğmeye dokunarak pencereleri açma ve kapatma, odaları otomatik olarak havalandırma veya elektronik güneş kırıcı ve parlama korumasını etkinleştirme gibi çeşitli işlevler ve çözümler mevcuttur.

İçeri giren hava, çıkan hava ve ısı geri kazanımı ile pencereye entegre havalandırma
Renson© ile ortaklaşa geliştirilen çok işlevli Schüco VentoTherm Twist sistemi, odalara otomatik olarak temiz hava sağlar. Akıllı sensörler, oda koşullarını hemen algılar, böylece refahınız için faydalı ortam havalandırması garanti edilir. İyileştirilmiş enerji verimliliğini ise zaten saymamıza gerek yok. 

Schüco Building Skin Control (BSC)
Tüm Schüco ünitelerinin kontrol ve izlenmesi
Schüco’nun otomasyon bileşenleri, Schüco Building Skin Control bina kabuğu kontrolü sistem platformu kullanılarak akıllıca birbirine bağlanabilir. Yazılım, örneğin, yağmurda pencerelerin otomatik kapanmasını, zaman kontrollü pencere havalandırmasını veya enerji tasarruflu gece soğutmasını kontrol eder.

Schüco BSC uygulaması, akıllı telefonunuzu BSC sisteminizi hızlı ve sezgisel olarak yönetmek, ayarlamak ve kontrol etmek için kullanmanızı sağlar.

Menu