Alcatel Lucent Toplantı ve Konferans Çözümleri hakkında Teknik destek, Ürün Tedariği ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Konferans çözümleri yelpazemiz, yüksek kaliteli ses, mevcut platformlarınıza kolay bağlantı ve güçlü konferans özellikleriyle konferans deneyiminizi dönüştürür. İster IP ses hizmetlerinin avantajlarına alışkın olun ister mevcut cihazlarınızı uyarlamak ve geliştirmek isteyin, konferans ürünlerimiz ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.
 
Büyük toplantı odası için konferans telefonu
ALE Unite mobil uygulaması ve Alcatel-Lucent 8135s IP Konferans Telefonu ile bir toplantı başlatmak veya toplantıya katılmak için tek tıklama yeterlidir.
Bu SIP cihazı, tüm IP ses hizmetlerini ve tam çift yönlü OmniSound ses, otomatik yankı giderme ve gürültü bastırma gibi yenilikçi yeni özellikleri içerir.
Hareketlilik ve toplantı odaları için taşınabilir konferans modülü
EGO kişisel hoparlörü kompakt ve taşınabilirdir ve bir iş çantasına kolayca sığar. Çok yüksek kaliteli HD sesli konuşmalar için OmniSound® ses teknolojisi sağlar.
USB aracılığıyla bir dizüstü bilgisayara bağlayın veya bir akıllı telefona bağlanın ve nerede olursanız olun yüksek kaliteli sesli toplantılardan yararlanın (12 saate kadar arama süresi)
Alcatel-Lucent 8135s IP Konferans telefonu : 8135s, 70m²ye kadar büyük toplantı odaları için ideal bir SIP cihazıdır. ALE Unite uygulamasıyla kontrol edilen cihaz, OmniSound® ses teknolojisini içerir. USB bağlantı noktası, bir PCye bağlanmasını sağlar ve Alcatel-Lucent Rainbow ve Alcatel-Lucent OpenTouch Conversation gibi işbirliği uygulamalarıyla mükemmel şekilde çalışır.

 

EGO kişisel hoparlörü: EGO kişisel hoparlörü, iş çantasına kolayca sığan bir konferans modülüdür. Her yerde toplantılara hazır ve Alcatel-Lucent Rainbow ile uyumlu, 12 saate kadar toplantı ve aramalarda yüksek kaliteli sesten yararlanabilirsiniz.

4135 IP Konferans Telefonu: Grup görüşmeleri için tasarlanmış bu IP telefon ile toplantıları kaydedebilir ve hızlı arama konferans grupları kurabilirsiniz. Genişletme mikrofonları, bu esnek, SIP tabanlı birimi orta ve büyük ölçekli konferans salonları için tercih edilen iş telefonu haline getirir.

Menu