Zenitel İnterkom ürünleri hakkında Teknik destek, Ürün Tedariği ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

70 yılı aşkın bir süredir İletişim, Veri, Güvenlik ve Eğlence için entegre, tip onaylı ve sertifikalı sistemler sunarak, mevcut en esnek, güvenilir ve gelişmiş iletişim sistemlerinin tedarikçisi olarak ün kazandı.

SIP İnterkom
IP ürün yelpazemizi SIP modunda sunmak, inovasyonla yönlendirilen uzun geçmişimizde doğal bir ilerlemedir. Bu, müşterilerimize herhangi bir iPBX sisteminde herhangi bir yerde çalışan en iyi ürünleri sunmaya olan bağlılığımızın bir sonucudur.

Bataryasız Telefon
VSP sistemi, tesisin güç kaynağından bağımsızdır ve hayati konumlar arasında acil durum iletişimi taleplerini karşılar. Sistem, tüm ortamlar için çok yönlü, hafif ancak sağlam ve korozyona dayanıklı istasyonlara sahiptir.

Denizcilik için ACM AlphaCom
Vingtor -Stentofon ACM sistemi, olağanüstü yerleşik iletişim sağlayarak bir geminin güvenlik sistemlerini birleştirir ve geliştirir. Vingtor -Stentofon ACM çözümlerinin üç ana sistem çeşidi vardır. Bunlar:

Vingtor-Stentofon ACM Analog Telefon Sistemi
Vingtor-Stentofon Entegre Haberleşme Sistemi
Vingtor-Stentofon Gelişmiş İletişim Sistemi
Vingtor -Stentofon ACM sistemleri güvenilir, sağlam ve kanıtlanmış iletişim çözümleri sunar. ACM sistemleri, IP Ağı gibi yeni teknolojilerden yararlanmak için sürekli olarak geliştirildi ve iyileştirildi. Farklı ACM sistemleri, Vingtor-Stentofon  AlphaCom XE dahili telefon santrali etrafında oluşturulmuştur. AlphaCom değişimi, gemilerde artan iç ve dış iletişim ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış gelişmiş bir iletişim anahtarıdır. Değişim, 1-BIT ses teknolojisi (20 kHz ses), IP değiştirme, Web hizmetleri ve çok çeşitli entegrasyon seçenekleri gibi gelişmiş işlevlere sahiptir.

AlphaCom XE, IP’nin yanı sıra analog telefonları ve ağları destekleyen modüler bir platformdur. Bu modülerlik ve esneklik, çeşitli sistem paketlerinden oluşan bir ürün sunumuyla sonuçlanır. Bu sistem paketleri, küçük geleneksel gemilerden gelişmiş büyük gemilere kadar her türden geminin gereksinimlerini karşılar.
( Farklı ACM sistemleri için yetenek listesi için tabloya bakın .)

AlphaCom Sunucu Sistemi
Zenitel AlphaCom Sunucu Sistemi
AlphaCom XE ses sunucuları ile esneklik çok önemlidir . Farklı konumlara yayılmış birkaç veya binlerce kullanıcınız olabilir. Açık, modüler tasarımı ve ölçeklenebilir mimarisi sayesinde AlphaCom XE, işinizle birlikte büyüme ve uzun vadeli ihtiyaçlarınıza uyum sağlama esnekliğine sahiptir. Sistem, neredeyse sınırsız özgüllük ve karmaşıklığa sahip uygulamaları desteklemek için uyarlanabilir.

Vingtor-Stentofon’un CCoIP® (IP Üzerinden Kritik İletişim), kritik durumlarda gerekli olan IP üzerinden Ses uygulamalarının kullanılması anlamına gelir. AlphaCom XE, anında ve güvenli ses ve veri hizmetlerinin sunulmasını sağlayan CCoIP entegrasyonu ile tasarlanmıştır. AlphaCom XE sistemi, taşıyıcı sınıfı sistem kullanılabilirliği sağlar ve yerleşik IP güvenlik mekanizmalarını kullanarak bir IP interkom ortamındaki kaynakları korur.Kullanılan ana güvenlik mekanizmaları kısıtlı yönetim erişimi, ayrı yönetim arabirimi, dahili güvenlik duvarı ve bütünlük denetimidir (MD5).

Menu