Rts İnterkom ürünleri hakkında Teknik destek, Ürün Tedariği ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Alan ve ağırlık sınırlamaları, her ekipmanın bir dış yayın aracında yerini alması gerektiği anlamına gelir. ADAM ve ADAM-M matrix sistemleri, birden çok konum arasındaki iletişim için sağlam bir mobil merkez sağlayan üstün güvenilirlikleri ve sorunsuz ölçeklenebilirlikleri (RTS Trunking ve OMNEO gibi teknolojiler yoluyla) nedeniyle dünyanın her yerindeki yayıncılar tarafından güvenilmektedir.

RTS çözümleri, verimliliği tavizsiz performansla birleştirerek gelişmiş teknolojiyi 1RU ODIN dijital matris, ROAMEO dijital kemer paketleri ve IP’ye hazır KP serisi tuş panelleri serimiz gibi kompakt ve hafif form faktörlerine yoğunlaştırır. Küçük bir minibüste tek kişilik bir ekip gibi daha küçük SNG’ler, tüm iletişimleri tek bir ODIN, bir ROAMEO kemer çantası ve bir ana istasyon ile koordine edebilir.

Daha düşük güç tüketimi ve daha düşük soğutma maliyetleri, işletme giderlerinizi azaltır, böylece tasarrufları teknoloji yatırımlarına dönüştürebilirsiniz. Örneğin, Ethernet üzerinden OMNEO IP teknolojisi ile pahalı ve ağır bakır kabloları azaltın. IP ve açık genel standartlar da dahil olmak üzere çok sayıda teknoloji üzerine inşa edilen OMNEO, Audinate’den Dante, AES67, 2010 dahil olmak üzere bugünün standartlarını ve teknolojilerini kapsamlı bir şekilde desteklerken yarınınkilerle birlikte gelişir. OMNEO, birlikte çalışabilirlik, daha kolay kurulum için benzersiz özellikler, daha iyi performans ve piyasadaki diğer tüm IP tekliflerinden daha fazla ölçeklenebilirlik sağlayan profesyonel düzeyde bir medya ağ çözümü sunar.

OMNEO Kaynak Kılavuzu
İster dijital ses ağı oluşturma konusunda son derece deneyimli olun ister sadece analogdan geçiş yapıyor olun, bu kılavuz herhangi bir OMNEO ağının arkasındaki temel teknolojik ilkeleri açıklamaya çalışır ve kullanılabilirlik ile uygulamaları ele alır.

 

Menu