Ubiquiti Unifi Telefon Çözümleri hakkında Teknik destek, Ürün Tedariği ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

UniFi Talk, kurulumu yalnızca birkaç dakika süren, tam özellikli, uygun fiyatlı, abonelik tabanlı bir İnternet Protokolü Üzerinden Ses (VoIP) telefon çözümüdür. Tak ve çalıştır telefon çözümü arayan küçük ve orta ölçekli işletmeler için UniFi Talk’u tasarladık.
Tam bir UniFi Talk sistemi, bir UniFi OS Konsolunda barındırılan Talk uygulamasından ve bir veya daha fazla Talk cihazından oluşur.

UniFi OS Konsolu : Talk uygulamasını çalıştırmak için Dream Machine Pro , Dream Machine Special Edition veya Cloud Key Gen2 Plus gereklidir.
Not: Arama kayıtlarını depolamak için bir sabit disk sürücüsü (HDD) gerekir, ancak Talk uygulamanız bu olmadan da normal şekilde çalışacaktır.
PoE anahtar(lar) ı : Talk cihaz(lar)ınıza güç sağlamak ve bağlamak için bir UniFi PoE anahtarı kullanmanızı öneririz.
Talk cihazları : Talk uygulamasıyla yalnızca Talk cihazları uyumludur.

UniFi Talk’u ilk yüklediğinizde en fazla iki Talk numarası için 15 günlük ücretsiz deneme sunuyoruz. Deneme sürenizi başlatmak için UniFi Talk’u kurun ve 2 adede kadar Talk cihazını bağlayın. Kurulum sürecini tamamlayıp numaralarınızı yapılandırdığınız anda deneme süreniz başlayacaktır.

Menu