Amx Toplantı ve Konferans Çözümleri hakkında Teknik destek, Ürün Tedariği ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Acendo Toplantı Planlama Panoları
 
CLOUDWORX MANAGER ARTIK ACENDO CORE VE ACENDO REZERVASYON CİHAZLARI İÇİN KULLANILABİLİR
Özgür Yazılım, Toplu Yapılandırma ve Dağıtımı Önemli Ölçüde Kolaylaştırır
CloudworX Manager, AMX Acendo Core ve Acendo Book cihazlarına inanılmaz dere
cede güçlü bir yönetim getirmek için artık kullanılabilir.
CloudworX Manager, tek tek yapılandırmak yerine çok sayıda aygıtın yerel olarak veya uzaktan aynı anda yapılandırılmasına olanak tanır.Tek bir merkezi yönetim ve devreye alma panosu

Cihaz durumuna göre kontrol edin ve sıralayın
Exchange kimlik bilgilerini mülk çapında yüklemeye güncelleyin
Cihazları birlikte gruplayın ve devreye alın
Aynı anda tüm cihazlar için favori ayar şablonları oluşturun

ACR-5100
Acendo Core Toplantı Alanı İşbirliği Sistemi
Herhangi bir toplantıya kusursuz bir başlangıç ​​sunan Acendo Core, tek tıklamayla Skype Kurumsal ve Zoom toplantı başlatma, kablosuz belge paylaşımı, webde gezinme ve ağ sürücülerinden içeriğe erişim dahil olmak üzere geniş web konferans platformu desteği ve çeşitli zamanlama işlevleri sağlar. oda rezervasyonu, toplantıyı uzatma ve yakındaki odalara göz atma / planlama. Seçimleri doğrudan toplantı alanı dokunmatik özellikli ekranındaki sezgisel bir arayüzden veya bir klavye ve fare ile yapın. CloudworX Manager  , kullanıcının yerel olarak veya uzaktan çok sayıda Acendo Core cihazını aynı anda yapılandırmasına ve devreye almasına olanak tanır.

Başlangıç ​​ekranı, bir kullanıcının alana girdiğinde ihtiyaç duyduğu her şeye sahiptir. Bir bağlantı veya toplantı daveti bulmak zorunda kalmadan Skype Kurumsal veya Zoom toplantılarına katılın, AirPlay, Miracast veya Google Cast kullanarak bir mobil cihazdan veya PCden kablosuz olarak içerik paylaşın, webden, bulut depolamadan, ağ sürücüsünden veya bir USBden belgeleri görüntüleyin parmak sürücü. Yerleşik belge görüntüleyiciler, iki belgenin yan yana görüntülenmesini sağlar ve çift monitör için 4K desteği, optimum bir işbirliği deneyimi sağlar.

Acendo Core, Exchange ve Office 365e doğrudan entegrasyonla kullanıcıların çeşitli alan planlama eylemlerini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmesine de olanak tanır, başlangıç ​​ekranı odanın günlük programını gösterir. Oda müsait mi? Doğrudan başlangıç ​​ekranından ayırtın. Meşgul mü? Yakındaki müsait bir odaya göz atın ve rezervasyon yapın. Acendo Core, toplantı bitmek üzereyken bir uyarı bile verir, böylece kullanıcılar rezervasyon sürelerini uzatabilir, başka bir oda bulabilir veya bir sonraki grubun zamanında başlayabilmesi için toplantıyı tamamlayabilir.

Acendo Vibe
Modern çalışma alanının talepleri ve zarafeti için özel olarak tasarlanmış ilk eksiksiz konferans ses çubuğu çözümü. Sağlam JBL hoparlörler ve mikrofonlar, deneyimli bir ses sunar, geniş açılı bir kamera alandaki herkesi yakalar ve CEC ekran kontrolü, USB ve Bluetooth bağlantısı gibi profesyonel özellikler optimize edilmiş bir deneyim sağlar.

CTC-1402
Konferans Bağlantısı ve Taşıma Kiti
AMX CTC-1402 Konferans Bağlantı ve Taşıma Kiti, anahtarlama, ölçeklendirme ve mesafe taşımayı hem verici hem de alıcı içeren tek bir kitte birleştiren bir 4K60 4:4:4 anahtarlama ve dağıtım çözümüdür. CT Konferans kiti, odaya kameraların, mikrofonların ve diğer USB cihazlarının kurulu olduğu web konferansı çözümlerini hedeflemek için oluşturulmuştur. Çözüm, çok formatlı 4K60 4:4:4 video anahtarlama, ölçekleme ve mesafe aktarımını USB 2.0 çevresel anahtarlama ile birleştirir. Çözüm, tek bir kategori kablosu üzerinden hem vericinin hem de alıcının birleşik kontrolünün yanı sıra ihtiyaç duyduğunuz yerde anahtarlama ve bağlantı sunan tek, uygulaması basit bir çözüm sunarak konferans çözümlerine katma değer ve esneklik sağlar.

CTP-1301
Sunum Bağlantısı ve Taşıma Kiti
AMX CTP-1301 Sunum Bağlantı ve Taşıma Kiti, anahtarlama, ölçekleme ve mesafe aktarımını hem verici hem de alıcı içeren tek bir kitte birleştiren bir 4K anahtarlama ve dağıtım çözümüdür. CT Sunum kiti, masada video değiştirme
, kategori kablosu üzerinden taşıma ve alıcıda bir AMX Acendo Core veya oda bilgisayarı için alıcıda ek bağlantı ve ölçeklendirme dahil olmak üzere basit sunum ortamlarının gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. ve ekrana çıktı.
Kit, ihtiyacınız olan yerde anahtarlama ve bağlantının yanı sıra hem vericinin hem de alıcının birleşik kontrolünü tek bir kategori kablosu üzerinden sunan tek, uygulaması basit bir çözüm sunarak sunum çözümlerine katma değer ve esneklik sağlar.

AMX Varia Dokunmatik Paneller, çeşitli kişiler sunarak ortamınızın benzersiz ihtiyaçlarına uyum sağlamak için tasarlanmış profesyonel düzeyde panellerdir. Varia karakterleri, tüm panel deneyimini tanımlayan önceden yüklenmiş uygulamalardır. Kişiler arasında Web Kiosk, Yakınlaştırma Odaları Denetleyicisi, AMX Kitap Odası Planlaması ve AMX G5 Denetimi bulunur.

Modero G5 Dokunmatik Paneller, ihtiyacınız olan tüm işlevselliği tek bir arayüzde birleştiren kontrol arayüzleridir. Karmaşık teknoloji etkileşimlerini ortadan kaldıran sezgisel kullanıcı seçimleriyle toplantı alanlarını, sınıfları, brifing odalarını, oditoryumları ve daha fazlasını modernize edin.

 

Menu