Lifesize Toplantı ve Konferans Çözümleri

Ürün satın almak veya Teknik Destek ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KURUMSAL TOPLANTI ÇÖZÜMLERİ
Çalışma şeklinize uygun toplantı çözümleri.
Lifesize Toplantı Çözümleri, gerçek insanların bugün iletişim kurma ve işbirliği yapma biçimlerine göre tasarlanmıştır. Birleştirilmiş bulut yazılımımız ve oda sistemi platformumuz, kurulumu ve kullanımı kolay, kusursuz bir HD toplantı deneyimi sağlar. Lifesize, ödün vermeden kalite ve ölçeklenebilirlik sağlarken maksimum uygulama esnekliği ve özelleştirme sunar.HD toplantı deneyimleri için kusursuz tasarım.Lifesize Toplantı Çözümleri , tümü ödüllü tek bir yazılım ve oda sistemi satıcısından çarpıcı 4K kalitesiyle sorunsuz, bulut tabanlı bir toplantı deneyimi sunmak için sıfırdan oluşturulmuştur.


TOPLANTI ODASI SİSTEMLERİ
Daha iyi bir toplantı odası deneyimi yaratın.
On yılı aşkın donanım mühendisliği uzmanlığıyla oluşturulmuş devrim niteliğindeki 4K oda sistemleri ailemizle tanışın.Akıllı işbirliği için akıllı cihazlar.Herhangi bir alanı saniyeler içinde görüntülü toplantı odasına dönüştürmek için yenilikçi, kullanımı kolay video konferans donanımımızı ödüllü, bulut tabanlı video konferans uygulamamızla birleştirin. Gartner tarafından tanınan toplantı çözümlerimiz, tak ve çalıştır basitliği için tasarlandı ve sizi ekipleriniz veya müşterilerinizle bağlayıp sonra yoldan çekilmek için tasarlandı.

LİFESİZE CONNECT PLUS+
Herhangi bir toplantı. Herhangi bir uygulama. Aynı Lifesize oda sistemi.
Lifesize Connect Plus+ ile Lifesize oda sistemini herhangi bir platformda herhangi biriyle görüşmek için kullanabilirsiniz. Üçüncü taraf uygulama desteği veya HDMI bağlantısı aracılığıyla herhangi bir bulut video konferans uygulamasında veya hizmetinde toplantılar düzenleyin ve toplantılara katılın. Microsoft Teams ® Zoom ® , Cisco Webex ® , Google Meet™ ve daha fazlası gibi uygulamalar arasında kolayca geçiş yapın.Hibrit çalışmanın taleplerini kolaylıkla karşılayın.
Kuruluşunuz dışındaki iş arkadaşlarınız, müşterileriniz ve iş ortaklarınızla bağlantı kurmak ve işbirliği yapmak, her etkileşim için farklı bir uygulama veya bulut hizmeti kullanmak anlamına gelebilir. Lifesize Connect, Icon 700, Icon 500 ve Icon 300 oda sistemlerinin talep üzerine hemen hemen tüm iletişim uygulamalarıyla çalışmasını sağlar, böylece cihazları veya kurulumları değiştirmeden toplantıdan toplantıya zahmetsizce geçebilirsiniz.

ODA ÇÖZÜMLERİ
Çoklu Uygulama Odası Çözümü(MARS)
Herhangi bir toplantı çözümünü kullanırken zengin oda içi video deneyimi
Kullanım kolaylığı için "tek dokunuşla" birleştirme ile tasarlanan ekipleriniz, herhangi bir toplantıyı tek bir an bile kaçırmadan başlatabilir. Lifesize’ın Çoklu Uygulama Odası Çözümü işe yarıyor!

Lifesize® Icon 300™
Kalabalık odalar için mükemmel şekilde ayarlanmış ultra geniş görüş alanı ve mükemmel 4K sunum kalitesi

Lifesize® Icon 500™
Çeşitli toplantı alanlarında size 4K video ve 4K içerik paylaşımı sağlayacak şekilde esnek tasarım

Lifesize® Icon 700™
20x yakınlaştırma ve dokunulmaz kalite ile birinci sınıf 4K video konferans deneyimi

Lifesize® Phone™ HD
Rakipsiz ses kalitesi ve sınıfının en iyisi arayüzü ile toplantı odanız için akıllı telefon

Lifesize® Share™
Gerçekten kablosuz içerik paylaşımı, sunucudan sunucuya kablo geçişini geçmişte bırakır

Lifesize® Digital MicPod™
En büyük konferans odası masaları için bile ses alma aralığını genişletin

KAPTİVO ODALAR
Görüntülü toplantılarınıza beyaz tahta esnekliğini getirin.
Canlı fiziksel beyaz tahta içeriğini dijitalleştirme, kaydetme ve herkesle, her yerde paylaşma becerisiyle sınırların ötesinde işbirliği yapın.Kullanılabilirliğin karşılanabilirlikle buluştuğu bir dijital beyaz tahta.
Lifesize Kaptivo dijital beyaz tahta  çözümleri, daha iyi beyin fırtınası, planlama, görselleştirme ve öğretim sağlayarak işbirliğini geliştirmeye yöneliktir.

Menu