AKUVOX Akıllı Ev Sistemleri

Evin bir sığınak olması gerekiyordu. Potansiyel tehlikeler hakkında endişelenmeden sağlıklı bir şekilde uyuyabilmek norm olmalıdır. Akuvoxun akıllı güvenlik çözümü, ev güvenliğini, ev kontrolünü, interkom sistemlerini ve daha fazlasını tek bir sistem altında düzenleyerek ev sahiplerinin işini kolaylaştırır.

Eksiksiz Ev Güvenliği
Hırsızlık, su kaçağı, yangın gibi hemen hemen tüm olası yaşam olaylarını kapsayan pille çalışan Zigbee sensörleri, ev sahiplerinin ihtiyaçlarına ve bütçelerine göre çeşitli ölçeklerde ev güvenlik sistemleri oluşturmasına olanak tanıyor.

Ev Otomasyonu Kabiliyeti
Sakinler, yaşam tarzlarına uyacak şekilde SmartPanel veya uygulama aracılığıyla sistem için sahneler ve programlar oluşturabilir. Örneğin, kullanıcılar, aydınlatmayı ve TVyi kapatmak için akıllı prizi tetiklemek üzere dışarıda modunu etkinleştirebilir.

Akıllı İnterkom Entegrasyonu
İnterkom üniteleri ve alarm panelleriyle dolu duvarlara elveda deyin. SmartPanel aynı zamanda bir interkomdur. Ziyaretçilerle net sesli ve görüntülü aramalar, aileler arasında odadan odaya iletişim ve uzaktan kapı kilidi açma mevcuttur.

Özel olarak tasarlanmış Güvenlik Uygulaması
Sezgisel AK Home uygulaması sayesinde evinizi her yerden takip edin. Uyarı işleme, sahne özelleştirme, ev kontrolü ve ziyaretçileri görme ve onlarla konuşma ve kapı açma gibi akıllı interkom özelliklerinin tümü kolayca erişilebilir.

Zahmetsiz Kurulum
Çözüm, kablosuz bağlantıyı destekleyerek süper kurulum dostu hale getirir. SmartPanel, Wi-Fi ve Zigbeeyi ve Zigbee sensörlerini destekler. Bu, özellikle eski kablolamaya sahip projeler için uygundur. Ek olarak, bir sihirbaz arayüzü kurulum sürecini kolaylaştırır.

Sistemi aç
Yüksek açıklık, sistemin işlevselliğini genişletmeyi mümkün kılar. Daha fazla akıllı cihaz eklemek için Zigbee, VMS sistemleriyle kolay entegrasyon için ONVIF, Google Play Müzik gibi 3. taraf uygulamaları yüklemek için Android OS ve harici sistemlere bağlanmak için SDK/API.

Menu