Avigilon Video Yönetim Sistemleri

Ürün satın almak veya Teknik Destek ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Avigilon Control Center (ACC) 7, ACC™ video yönetim yazılımının en yeni ve en gelişmiş sürümüdür. Harekete geçebilmeniz için size doğru bilgileri getirmek üzere tasarlanan ACC 7, kritik olayların gözden kaçmamasını sağlamaya yardımcı olmak için kullanımı kolay, yapay zeka özellikli bir kullanıcı arabirimi sağlar.

COVID-19 Müdahale Teknolojisi
Doluluk sayımı , sosyal mesafe ve yüz maskesiz algılama için güçlü video analitiği dağıtarak güvenli bir şekilde çalışın ve yerel sağlık ve güvenlik yönergelerine uyun - ek lisans gerektirmeden ACC 7 yazılımı kullanıcıları tarafından yerel olarak kullanılabilir.

Bulut Bağlantılı ACC
Avigilon Bulut Hizmetleri (ACS), karmaşık güvenlik duvarı bağlantı noktası iletme veya zaman alan kullanıcı yapılandırması olmadan web veya mobil uygulama aracılığıyla videoya kolay ve güvenli uzaktan erişim için mevcut ACC sitelerini buluta bağlamanıza olanak tanır. Kameraların ve sunucuların çalışma durumunu uzaktan değerlendirmek için ACS’de merkezi sistem durumu izlemeden yararlanın. ACC yazılımının en son sürümlerine güncelleyerek ACS’nin gelecekteki geliştirmelerinden yararlanın.

Dikkat Arayüzünün Odaklanması
Dikkat Odaklanması, dikkatinizi gerektirebilecek olayları algılamak ve işaretlemek için yapay zekayı kullanır ve potansiyel olarak kritik olayları arayüzde vurgulayarak nerede eylem gerektiğini kolayca görebilmenizi sağlar:

Yüz tanıma
Yapay zeka destekli yüz tanıma teknolojisi, güvenli izleme listelerine göre ilgili kişileri belirleyerek kuruluşların yanıt sürelerini hızlandırmasına yardımcı olur. Görüntüleri yükleyerek veya kayıtlı videodan yüzleri bularak izleme listelerini kolayca doldurun. Bir eşleşme bulunursa, FoA arayüzü kullanılarak veya silahlı paneller veya alarm görünümü kullanılarak ACC alarmları aracılığıyla bilgilendirilebilirsiniz. ACC yazılımı, izleme listesindeki referans görüntüyle birlikte alarmı tetikleyen video görüntüsünü görüntüleyerek operatörlerin eşleşmeyi doğrulamasına ve hızlı bir şekilde harekete geçmesine olanak tanır.

Erişim Kontrolü Birleştirme
ACC yazılımı, Access Control Manager™ sisteminizle sorunsuz bir şekilde birleşerek  kameraya bağlı bir kapıya erişmeye çalışan kişinin kimliğini doğrulamanıza, kart sahibi bilgilerini kullanarak bir kişiyi hızlı bir şekilde aramanıza ve ilgili kapı etkinliğinin video kliplerini görüntülemenize olanak tanır.

FIPS Uyumlu Kriptografi
ACC 7 yazılımı, FIPS uyumlu şifreleme gerektiren ABD devlet kurumları ve kuruluşları için, BT politikalarına uymak üzere Microsoft Windows’un FIPS 140-2 sertifikalı şifreleme kitaplıklarını kullanma seçeneği sunar.

Plaka Tanıma
Avigilon Plaka Tanıma analitiği, çok çeşitli mesafe ve hızlarda plakaları yakalayarak operatörlerin izleme listeleri oluşturmasına, doğrulama ve inceleme için yakalanan belirli plaka videolarını aramasına ve hızlı bir şekilde bulmasına olanak tanır.

Avigilon Bulut Hizmetleri (ACS) platformu, canlı ve kayıtlı videoları görüntülemenin yanı sıra sistemlerinizin sağlığını izleyip yönetmeniz için buluta bağlı modern bir kullanıcı deneyimi sağlar. Avigilon Control Center™ (ACC) sitelerinizi ACS’ye bağlamak ücretsizdir ve anında sistemlerinize her yerden uzaktan erişim sağlar.

Avigilon Akıllı Güvence Planı, Avigilon Kontrol Merkezi (ACC) video yönetimi yazılımınız için bir ve çok yıllı yükseltme planları biçiminde optimum koruma sunarak, planınızın ömrü boyunca en yeni yeteneklere ve hizmetlere her zaman zamanında erişmenizi sağlar .

ACC Mobile 3, Avigilon Control Center™ video yönetim yazılımının gücünü mobil cihazlara taşıyarak güvenlik uzmanlarının ACC™ sistemlerini verimli bir şekilde izlemesini ve olaylara her zaman ve ağ bağlantısı olan herhangi bir yerden hızlı bir şekilde yanıt vermesini sağlar. ACC Mobile 3 uygulaması, bulut bağlantılı ACC 7 sitelerinize güvenli uzaktan erişim sağlamak için Avigilon Bulut Hizmetleri ile birlikte çalışarak karmaşık güvenlik duvarı yapılandırması ihtiyacını azaltır.

Avigilon İş İstasyonları
Güvenlik Sistemleriniz İçin Yüksek Performanslı Destek
Mevcut sistemlere ek yüksek çözünürlüklü izleme istasyonları uygulamanın kolay bir yolu. ACC Client yazılımı önceden yüklenmiş ve monitör başına maksimum 3840 x 2160 (4K) çözünürlüğe sahip iki veya dört monitörlü bir iş istasyonu seçin.

AI Appliance 2, Avigilon Next-Generation Video Analytics’i analitik olmayan kameralara dahil ederek sitenizin güvenliğini artırır. Yüksek performans ve dayanıklılık için tasarlanan AI Appliance 2, sektör lideri donanıma sahiptir ve site ölçeklenebilirliği için 50 adede kadar kamerayı desteklemek üzere iki model halinde gelir. Yapay Zeka Cihazı, Yeni Nesil Video Analitik yetenekleriyle şunları destekleyebilir: genişletilmiş nesne algılama sınıflandırması, Olağandışı Etkinlik Tespiti (UAD), Yüz Tanıma teknolojisi, Avigilon Görünüm Arama teknolojisi ve COVID-19 müdahale teknolojileri, Doluluk Sayımı ve Yüz Maskesiz Algılama .

Beşinci nesil Avigilon Ağ Video Kaydedici (NVR5), Avigilon video güvenlik sisteminiz için benzersiz, yüksek performanslı kayıt, iş hacmi, veri kullanılabilirliği ve koruma sunar. Avigilon’un tek bir NVR’da sunduğu en yoğun depolama kapasitesine sahip olan güvenlik ekipleri, NVR başına 432 TB’a kadar depolama ile tek bir konumda petabaytlarca depolamayı hızla ölçeklendirebilir.

Görünüm Arama
Çok sayıda kayıtlı video üzerinde aradığınızı daha hızlı bulun

Yüz tanıma
İlgili kişileri hızlı bir şekilde belirleyerek yanıt sürelerini hızlandırın

Dikkat Odaklanması
Potansiyel güvenlik olayları hakkında bilgi tüketmenin daha sezgisel bir yolunu sunan, video izlemede yeni bir konsept

Plaka Tanıma
Araçlardan plaka bilgilerini otomatik olarak okur ve canlı ve kayıtlı videoya bağlar

Yeni Nesil Video Analizi
Videonun izlenme şeklini değiştirmek için tasarlanmış son teknoloji ürünü derin öğrenme algoritmaları

Kendi Kendine Öğrenen Video Analitiği
Bir sahneyle ilgili olmayan hareketi göz ardı ederken insanların ve araçların hareketlerini doğru bir şekilde tanır

Olağandışı Etkinlik Tespiti
Alışılmadık etkinliklerin algılanmasını sağlamak için tasarlanmış uç tabanlı zeka

Olağandışı Hareket Algılama
Aksi takdirde gözden kaçabilecek etkinlikleri ortaya çıkarır

Menu