Nuuo Video Yönetim Sistemleri
Ürün satın almak veya Teknik Destek ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 

NUUOnun akıllı gözetim çözümleri, 65 ülkede 94.800den fazla kurulum gerçekleştirmeyi başardı. Kullanım aralığı, perakende, endüstriyel, ulaşım, eğitim, devlet, bankacılık, konaklama vb. gibi birçok farklı sektördeki projeleri kapsamaktadır. Zorluklarınızı çözmek ve müşterilerimizin başarı öyküleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için sunduğumuz farklı sektör çözümlerini keşfedin.

NUUO Crystal™
NUUO Crystal™, VMS evriminde bir sonraki aşamayı temsil eden üründür. Mevcut güçlü kayıt ve görüntüleme seçenekleriyle kaya gibi sağlam, kolayca yönetilebilir. Büyük proje boyutunun üstesinden gelmek için yapılmış devrim niteliğindeki modüler sistem yapısına sahip olan NUUO Crystal™, kuruluşunuz için ideal seçimdir. İstikrarlı video kayıt performansı, kayıt üstlenme ve 3. taraf entegrasyon seçimi sunmaya odaklanan teknolojiye sahip olan NUUO Crystal™ ile kararlılık ve esnek seçeneklerden etkileneceksiniz.
NUUO Ağ Depolaması, kaya gibi sağlam, kolayca yönetilebilir, güçlü kayıt ve akış kapasitesi ile gözetim uygulaması için en yüksek performans seviyelerini sunan güçlü bir depolama çözümü sağlamak üzere tasarlanmıştır. 
 
NUUO Mainconsole Family™
NUUO Mainconsole, mevcut eski analog sistemleriniz olduğunda, ancak IP kameralara yükseltme yapmak istediğinizde en iyi seçimdir. Eski ve yeni kamera türleri arasında sorunsuz entegrasyon sağlar. Ana konsol da esnektir. Optimum performansı sağlamak için yazılım + yakalama kartı seçeneği veya yazılım + yakalama kartı + sertifikalı hibrit makineler arasından seçim yapın. Yapılandırma seçeneği sınırsızdır.
NUUO merkezi yönetim sistemi, tüm ürünlerinizi tek bir kolay ve  anlaşılır yönetim konsolu altında birleştirir. Bu, büyük ölçekli kurulumları yönetmek için mükemmel bir çözüm  ve alarmları yönetmenin ideal yoludur. Yedeklemeleri kolayca planlayın, alarmları düzenleyin ve tüm konumları tek bir merkezi arabirim altında izleyin.

NUUO NVRmini 2, NAS işlevselliğine sahip hafif, taşınabilir NVR çözümüdür. Yerleşik otomatik bağlantı noktası yönlendirme ayarlarıyla kurulum basit ve kolaydır. NVRmini 2, POS entegrasyonunu destekleyerek bunu küçük perakende zincir mağazaları için mükemmel bir çözüm haline getirir. NVRmini 2 aynı zamanda bir NAS olarak tam donanımlı olarak gelir, böylece  kolay sabit sürücü çalışırken değiştirme ve veri koruması için RAID işlevleri gibi tüm depolama avantajlarından yararlanabilirsiniz. NVRyi seçin  ve değerli video verilerinizin her zaman güvende olduğunu bilin.

NUUO IVS - Yanlış alarm yarıya indirildi, doğruluk iki katına çıkarıldı 
Güvenlik kamerası günümüzde giderek daha popüler hale geldi. Bununla birlikte, güvenlik kamerasının asıl amacı adli deliller için hazır olmasıdır. Mülkiyet hasarının nasıl önleneceği ve gözetim videosunun akıllıca nasıl kullanılacağı, sadece kayıt yapmaktan daha önemlidir. 
NUUO, kurulumu basit ve uygun maliyetli, sağlam, zengin özelliklere sahip IVS çözüm paketi sunar. NUUO IVS çözümü, hem IP hem de analog olmak üzere çeşitli kameraları destekler ve ayrıca NUUO Ana Konsol ile uyumludur. İşi etkileyen en önemli özellikleri göz önünde bulundurarak, yanlış alarmları azaltacak ve algılama doğruluğunu artıracak özellikleri paketledik. Görüş alanındaki sallanan ağaçları görmezden gelmek gibi çevresel değişikliklere maksimum uyum sağlamak için kendi kendine öğrenme algoritmasına bile sahiptir. NUUO IVS motoru, parametre güvenliğini ve izleme verimliliğini büyük ölçüde iyileştirmek için uzun mesafelerdeki bireysel veya nesne gruplarının davranışını izleyebilir, sınıflandırabilir ve analiz edebilir.
Yerinde bir IVS ile yanlış alarmlar artık güvenlik görevlisi ve operatör için bir sorun değildir. Yüksek algılama doğruluğu, yüksek iş verimliliği anlamına gelir. Operatörler, sayısız yanlış alarmla uğraşarak zamanlarını boşa harcamazlar. 
NUUO IVS, sıkıcı gözetim video görüntülerini değerli verilere dönüştürebilir. Bir kameranın varlığı yalnızca güvenlik sözü vermekle kalmaz, aynı zamanda paha biçilmez bir iş aracına da dönüşebilir. Bazı kullanışlı nicel IVS işlevleri, insan ve araç sayımı gibi anında iş etkisi yaratabilir. İşletmeler için IVS uygulaması sınırsızdır.

NUUO Rapor Hizmeti, NUUO Web İstemcisinin bir parçasıdır. Rapor Hizmeti, kişi sayma verilerini 4 grafik türünde görselleştirir: Çubuk grafik, Çizgi Grafik, Pasta Grafik ve Veri tablosu ve ısı haritası. Veriler, kullanıcının  iş ve kaynak işlemlerini geliştirmesine yardımcı olur.

NVRSolo_Plus, NUUOnun sorunsuz, hafif NVR sistemine yanıtıdır. Boyut olarak küçüktür, ancak ağır işlerin üstesinden gelebilir. Yerel HDMI/VGA ekranı ve doğrudan üniteye yerleştirilmiş klavye/fare girişi ile NVRSolo_Plusı yapılandırmak kolay ve basittir. Sağlam Linux temeli üzerine kurulu olarak, NVRSolo_Plusı aradığınız ödüllü bağımsız NVR çözümü yapmak için gereksiz yığından başka hiçbir şeyi feda etmedik. NVRSolo_Plusın esnekliği burada bitmiyor. Daha fazla depolama seçeneğine ihtiyaç duyanlar için, bu model ihtiyaçlarınızı karşılamak için yapılmıştır.

Menu