Qognify Video Yönetim Sistemleri
Ürün satın almak veya Teknik Destek ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
Qognify, dünyanızı korumanıza yardımcı olur. Riskleri azaltan, güvenliği artıran ve operasyonları optimize eden çözümler sunan Qognify, dünya çapında fiziksel güvenliklerine önem veren binlerce müşteriye hizmet vermektedir. Qognifynin kapsamlı portföyü, üretim, ulaşım, perakende, eğitim, finans, lojistik, düzeltmeler, kritik altyapılar ve şehir, eyalet ve federal hükümet dahil olmak üzere dikey sektörlerde sonuçları optimize eden video yönetim yazılımı ve kurumsal olay yönetimi çözümleri içerir. 2018de Qognify, OnSSI Groupu OnSSI ve SeeTec markalarıyla satın alarak fiziksel güvenlik pazarında lider bir küresel oyuncu oluşturdu.
 
Qognify, fiziksel güvenliğe önem veren kuruluşların insanlar için güvenli ve emniyetli bir ortam oluşturmasına yardımcı olarak dünyayı koruyor. Büyük şirketler ve kuruluşlar, fiziksel güvenlik stratejilerine önem verir. Bu nedenle, özellikle küresel olarak artan bir belirsizlik seviyesinin olduğu zamanlarda, onlar için mesele sadece video akışlarını izlemek ve kaydetmekle ilgili değil. Herhangi bir güvenlik ihlalinin ciddi sonuçları olabileceğinden, mevcut güvenlik durumunu değerlendirmeye ve ilgili herhangi bir olaya hızlı bir şekilde yanıt vermeye yardımcı olan eyleme geçirilebilir sonuçlar sunmakla ilgilidir - bir etkiden yarının ulusal haberlerinde yer almaya kadar. Bu kuruluşların yüksek düzeyde düzenlenmiş bir endüstrinin parçası olmaları veya birbirine bağlı birçok alt sistemle küresel bir şube ağını yönetmeleri gerekip gerekmediği önemli değil - çoğu, çok fazla uzmanlık gerektiren karmaşık ve zorlu bir ortamla uğraşıyor.
 
Qognify, müşterilerin maksimum düzeyde güvenlik sağlamasını ve olayları hızlı ve etkili bir şekilde ele almasını sağlamak için düzenlenmiş ve zorlu ortamlardaki büyük kuruluşların ihtiyaçlarını hedefleyen geniş bir video merkezli fiziksel güvenlik çözümleri yelpazesi sunar.
 
Kuruluşların güvenlik ve operasyonlardaki olayları etkin ve verimli bir şekilde yönetmesine yardımcı olmak. Özellikle büyük kuruluşlar günlük olarak olaylarla uğraşmak zorundadır. Spektrum, günde birkaç kez meydana gelen ve çok az etkisi olan olaylardan, nadir görülen ancak bir krizi tetikleyebilecek kritik, yüksek etkili olaylara kadar geniş bir yelpazeye sahiptir. Olaylar hem güvenliği hem de iş operasyonlarını etkileyebilir. Özellikle önceden tanımlanmış süreçlere sahip yüksek düzeyde düzenlenmiş ortamlarda - örneğin havaalanları veya demiryolu ağları - bir olay tipik olarak operasyonlarda potansiyel bir aksama anlamına gelir ve bu da bir dizi kesinti ve gecikmeyi tetikleyerek ek maliyetlere ve çabalara neden olabilir. Hemen doğru şekilde yönetilmezse, küçük, kritik olmayan olaylar bile artabilir ve ciddi sorunlara dönüşebilir. En kötü ihtimalle, yarınki ulusal haberlerde kurumun itibarını zedeleyen bir olay olabilir.
Müşterilerin olayları düzgün bir şekilde yönetmesine ve çözmesine ve bunların güvenlik ve operasyonlar üzerindeki etkilerini en aza indirmesine yardımcı olmak için Qognify, düzenlemeye tabi ortamlardaki büyük kuruluşların ihtiyaçlarını hedefleyen bir Kurumsal Olay Yönetim Sistemi olan Qognify Situatorı geliştirmiştir.
 
Gelişmiş fiziksel güvenlik ve olay yönetimi çözümleri için birinci sınıf yazılım ürünleri:
 
Qognify VMS
Ekosistem bağlantısına, iş süreci entegrasyonuna ve düşük toplam sahip olma maliyetine odaklanan kurumsal ve kurumsal projeler için video yönetim yazılımı.
 
Ocularis
Taktik gerçek zamanlı operasyonlar ve canlı görselleştirme ağırlıklı kurumsal ve kurumsal projeler için video yönetim sistemi.
 
Qognify BVI
Qognify BVI, bir VMSden alınan video görüntülerini işle ilgili BT sistemlerinden alınan işlem verileriyle birleştirerek iş süreçlerini optimize etmek için yeni bir bilgi düzeyi oluşturur.
 
Cayuga
Kolay kurulum, yapılandırma ve yönetime odaklanan çok tesisli kurumsal ve kurumsal projeler için video yönetim sistemi.
 
NiceVision
Güvenlik bilincine sahip ortamlar için gözetim kapsamı ve kontrolü sağlayan kapsamlı, açık platform IP video gözetim çözümü.
Menu